panik atak

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

finnk200
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen finnk200 » Eylül 9th 2013, 19:01

teşşkkür ederim zaten tedavi gördüm Ekg baktırdık o günden sonra Allaha şükür bişey yoktu MR çekiminide 4 ay önceden ses teli ile alkalı bi sorun yaşamiştim ordada bişey yoktu Şükür evet doktor piskolojik dedigin düşüncelerle alakalı zaten ataklar fakat takviye olrak amino alsam bunun tetikliyicisi olurmu bunda sıkıntıda kaldim nasi olucak diye çunku biliyosunuz gelişim beslenme uyku antraman yogunlugunda dönüyor fakat ek besinisiz olmuyor kasa istenileni veremiyosunuz istediğinizide alamıyosunuz doğal olarak

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 10th 2013, 13:13

finnk200 yazdı:teşşkkür ederim zaten tedavi gördüm Ekg baktırdık o günden sonra Allaha şükür bişey yoktu MR çekiminide 4 ay önceden ses teli ile alkalı bi sorun yaşamiştim ordada bişey yoktu Şükür evet doktor piskolojik dedigin düşüncelerle alakalı zaten ataklar fakat takviye olrak amino alsam bunun tetikliyicisi olurmu bunda sıkıntıda kaldim nasi olucak diye çunku biliyosunuz gelişim beslenme uyku antraman yogunlugunda dönüyor fakat ek besinisiz olmuyor kasa istenileni veremiyosunuz istediğinizide alamıyosunuz doğal olarak

endokrinoloji ve pskiyatri gözetiminde yap abi endokrine suplementlerin hormonlar üzerindeki etkilerini danışabilirsin...

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir