panik atak

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

finnk200
Yeni Üye
Yeni Üye

panik atak

Mesajgönderen finnk200 » Eylül 4th 2013, 13:35

ilk önce merhaba diyorum herkeze yaşim 23 konu başlıgında olduğu gibi bende sporda panik atak geçirdim kalpkrizi zannettim ve ilk 2 ay çok kötü geçti benim için sporu panikataktan önce 2 senedir yapmaktaydim panikataktan sonra biraktim askerlik araya girdi şimdi kpss ile birlikte götürmek istediğim tek şey bu doktorlar whey protein tozu kullaniodum o yan etki yapmiş olabir dedi ben şunu eski halime göre göbek ve yanlar çıktı sizlerden öğrenmek istediğim konu herhangi bi sumplent kullanmam bana sıkıntı cıkartirmi amion asit haplari gibi yada toz birde kardiyoya girdiğim de göbek için aslinda sadece omuz ve göbeki eritmek için ikisinide sentezleyen bi program varmidir sizlerden bunu ögrenmek istiyorum teşşekkür ederim şimdiden..

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 4th 2013, 23:08

1) toz yapmaz diye biliyorum ama MP assault tarzi pump etkisi olan urunler belki tetikler 2) kotu bi durum ama belli bir bolgeyi eritemessin sen cardio yaptikca yag oranindusucektir,
Panik ataga gelince abi ciddi bisey yani sen serbest agirliktayken bi anlik gelirse kotu seyler olabilir,nasil emin oldun panik atak olduguna bide 1 sefer mi oldu sadece

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Eylül 5th 2013, 08:43

Protein tozunu herhangi bir yan etkisi yada zararı yoktur. Ancak yinede psikolojik etkisi olabilir. Ayrıca yağları protein tozu kullanmadan sıkı bir beslenme ilede gayet rahat yakabilirsin. Sen diyetine çok dikkat et, kardiyonu yap, kendini zora sokmayacak kadar ağırlık ile düzenli çalış her türlü gelişmeyi görürsün.

Supplement kullanmak zorunlu değil yani...

finnk200
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen finnk200 » Eylül 5th 2013, 09:18

ik önce şunu diyim anlama olayi sporda kalbim yerinden çıkıcakti antremanimi yaptim 2 dk sonra geldi bu olay başıma sonra defalardaca geldi atak ama onun gibi olmadi hiç ikinici asilcenk abi yag yakımı için herhangi bişey kullanmayi düşünmüyorum fakatt yag yakımından sonra aminoasit haplarindan almayi düşünüyorum bu konu hakkinda panik atakla alakalı uygun görrülürmü sıkıntı çıkartirmi

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Eylül 5th 2013, 09:44

Normalde bir sıkıntı olmaması gerekir, ancak niye illaki amino, protein ve benzeri almak istiyorsunki. Sıkıntı yaşadıysan ve bu supplementler yüzünden olduğuna inanıyorsan bırak alma, doğal beslen, protein ağırlıklı beslen olsun bitsin. 1 yıl bu şekilde antrenman yap ondan sonra supplement alayım mı diye tekrar düşünür ve kararını verirsin.

Belki yaşadığın tamamen senin bünyen ile ilgili, o yüzden supplement almadan dene, neler olacağını gör ondan sonra karar ver.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 5th 2013, 10:43

git bi doktora görün abicim panik atak tedavi edildiği sürece ve bu süre içerisinde vg'ye engel olmaz ama tekrar söylüyorum tedavi edildiği sürece ve bu süre boyunca...

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Eylül 5th 2013, 13:48

protein tozu harici, yağ yakıcı, metabolizma hızlandırıcı bir şey kullandın mı ? Astım veya başka bir rahatsızlığın var mı ?

finnk200
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen finnk200 » Eylül 5th 2013, 18:38

kreaitın kullandım bitek o da kullanım oranlarına gore topu topu 2 kere kullandım 2 ay yanı farklı zamanlarda o aylarda herhangı bı hastalıgım bulunmamakta

finnk200
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen finnk200 » Eylül 5th 2013, 18:43

almak istedigim nedeni gelişimi biraz daha yakına ve yüksek istediğim ölcülere ulaşablimek doğal beslenip sumlement almadan bunu denemek çok çok uzun bi süre gerektiriyor

bombabomba
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bombabomba » Eylül 9th 2013, 09:22

Burasını oku arkadaşım. Panik Atak . Anksiyete hastalıklarına giriyor. http://www.dpsikiyatri.com/hastaliklar.asp

Yiyeceklere bağlı olabileceği gibi , onlarda sebeb olmamış ve örtülü depresyona bağlı panik atak geçiriyor olabilirsin.

Dini araştırmaya bağlı çözemediğin konular olduğu için tetikliyor olabilir.

Kız arkadaşından ayrılmışsındır çok canını sıkmışsındır o tetikliyor olabilir.

Geleceğin ile meslek ile ilgili vb konularda çok kaygılanıyorsun onlar tetikliyor olabilir..

Annen ve baban iş bulma hayatını bir an önce kurman kendi başının çaresine bakman konusunda seni aşırı baskılıyor olabilir , bunlardan olabilir..

İşyerinde çok baskın bir müdür vardır , her gün canını sıkıyordur ondan bile olabilir :)

vb.
Yani biz insanlar çevremize yüzeysel normal gülücükler dağıtırken , hepimiz kendi derinliklerimizde bir çok sorunlarla , düşüncelerle boğuşuyoruz.

Tabi bunu hiç kimse çevresine farkettirmez ve yüzeysel gözükürler.Gayetde normaldir. Herkesin derinlikleri kendisine aittir :)

Çözmekte psikiyatrist - psikologların işidir.
Korkularımızla yüzleşmedikçe ve hayatın gerçeklerini kabullenmedikçe sağlam bir psikoloji içinde duramayız maalesef.

Sen genede Ekg ölçümlerini , beyinde herhangi bir sorun var mı MR çekimlerini bir yaptır derim.

http://saglik.bugun.com.tr/bu-besinler- ... eri/210729

Belkide kullandığın protein tozundan da olabilir.

Geçmiş olsun.

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir