Yardım edebilirmisiniz

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

kaaneroz
BB FAN
BB FAN
İletişim:

Yardım edebilirmisiniz

Mesajgönderen kaaneroz » Eylül 26th 2006, 08:34

[fade][glow=red]benim kol 34-35 ccm falan 42 cmye genişletmek istiyorum bu ne kadar zamanda olu ve hagi programla olur bana bir program verebilirmisiniz acaba[/glow][/fade]
[center][/center]Resim

colossus
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen colossus » Eylül 26th 2006, 08:54

DOSTUM MERHABA, BENDE YAKLAŞIK 1 SENE ÖNCE SENİN ÖLÇÜLERİNDEYDİM, ŞUAN 41-42 CM KOLA SAHİBİM. BU ÖLÇÜLERE ULAŞMAK İÇİN ÇOK İYİ BESLENMEN VE SAĞLAM ÇALIŞMAN LAZIM,ÇOK İYİ İMKANLARA SAHİP OLMADIĞIMIZ İÇİN YAĞSIZ BÜYÜMEYİ BAŞARABİLİRMİSİN BİLEMİYORUM. İSTEDİĞİN ÖLÇÜYE ULAŞMAK İÇİN KİLO ALMAN LAZIM EN BAŞINDA AMA BUDA BİRAZ YAĞLANACAĞIN ANLAMINA GELİYOR, ŞUAN SAHİP OLDUĞUN O KURU VÜCUDU BİR MÜDDET KAYBEDECEKSİN DEMEKTİR. KOLAY GELSİN, BAŞARILAR...

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Eylül 26th 2006, 10:01

colossus yazdı:DOSTUM MERHABA, BENDE YAKLAŞIK 1 SENE ÖNCE SENİN ÖLÇÜLERİNDEYDİM, ŞUAN 41-42 CM KOLA SAHİBİM. BU ÖLÇÜLERE ULAŞMAK İÇİN ÇOK İYİ BESLENMEN VE SAĞLAM ÇALIŞMAN LAZIM,ÇOK İYİ İMKANLARA SAHİP OLMADIĞIMIZ İÇİN YAĞSIZ BÜYÜMEYİ BAŞARABİLİRMİSİN BİLEMİYORUM. İSTEDİĞİN ÖLÇÜYE ULAŞMAK İÇİN KİLO ALMAN LAZIM EN BAŞINDA AMA BUDA BİRAZ YAĞLANACAĞIN ANLAMINA GELİYOR, ŞUAN SAHİP OLDUĞUN O KURU VÜCUDU BİR MÜDDET KAYBEDECEKSİN DEMEKTİR. KOLAY GELSİN, BAŞARILAR...

Colossus hocamın dedıklerıne katılıorum o olculere yagsız bır sekılde cok kısa bıra zman ıcınde gelmen zor onun ıcın yuksek karbonhıdrat ve proteın alman saglam ıdman yapman ve ıyı dınlenmen gerekıor..Zamanına gelınce onun hakkında kımse bırsey solıemez cunku bu kısının anatomık ozellılerıyle alakalı kımı sporcu o olculerı cok kolay alırken kımı sporcularda o olculere gelmek ııcn cok ugrasıolar umarım ıstedıgın sonucu alırsın..

Başarılar...

[color=olive]Şunu unutma:

Sağlam ye
Sağlam çalış
Sağlam dinlen..

Gerısı zaman...
[/color]

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Eylül 26th 2006, 15:10

ölçülerini tam verirmisin kol 35 santim ise boyun 1,85 den uzun olmalı ve diğer ölçülerinde fena olmamalı (mezura ile kendin ölmedi isen tabiki :sad: ) alt yapı müsait azim olduktan sonra istediğin vücuda ulaşırsın.

frankzane
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen frankzane » Eylül 26th 2006, 15:49

Haftada 3 veya 4 günlük bir egzersiz yeterli.düzgün bir hocanın oldugu salonda antrenman yapmanı tavsiye ederimki sana hareketleri dogru gostersin ve senin vücut yapına gore antrenman versin.genelde hacim almak için 3000-4000 kalorilik bir beslenme.3-4 setlik 6-10 tekrarlı split ( bölünmüş) bir çalışma senin iin ideal snrm....

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Ekim 10th 2006, 10:59

KONU ÜYE RESİMLER BÖLÜMÜNE TAŞINMIŞTIR...

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir