Gelişim Spor Merkezi Sİvaslı İlker

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ocak 2nd 2007, 19:10

siz gösteri sporu yapıyorsunuz bunu unutmayın bulk demek çuval gibi gezmek değildir kilo ve yağ fazlan olur ama obez ölçülerine yakın olmamalı yağlanmadan büyünülmez olayı çok saçma ......

ilkerates
Üye
Üye

Mesajgönderen ilkerates » Ocak 3rd 2007, 00:42

peki sevgili hocam ben diyetle beraber küre girsem büyüme bende yavaslarmı yani ikisini birden yapsam bana yararı dokunurmu ne olur kısacası
ben suan 76kg civarıyım boy kısa malum hedef 80e cıkmak diyetle 72-73 düsmek fikrini almak ısterim

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ocak 3rd 2007, 00:56

ilker işimiz yağ ile
mümkün olduğunca adaleden kayıp vermemeye çalışıcaksın çok iyi bir beslenme programı ile.

cezakral
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cezakral » Ocak 4th 2007, 22:30

KARDEŞ KUSURA BAKMADA ÇOK YAGLISIN YAKAÇ SENEDİR YAPIOSUN ÇOK MERAK ETTİM ZAYIFLAMAYAMI ÇALIŞIYOSUN ANLAMADIM BEN ORTADA Bİ KAS GÖREMEDİM UNCUVALINAMI GİRDİN ANLAMADIM SENİ DİKKATIMI ÇEKTİDE BİRİYLE ÇOK BİRBİRİNİZE DİKLEŞİYOSUNUZ ANLAMADIM SİZİ BURDA HERKES KARDEŞ ŞİMDİ DOGRUYA DOGRU CANPOLATIN VÜCUDU GÜZEL SENİNKİ HEP YAG SEN Bİ DİYET YAP BULK DÖNEMİNDEN ÇIKDA ADAMLA O ŞEKİLDE LAF YARIŞINA GİR BENCE YADA ONUN Bİ RESMİYLE SENİN KENDİ RESMİNİ KARŞILAŞTIR KAÇ ZAMANDIR HEP BİRBİRİNİZE SATAŞIYOSUNUZ SEN Bİ VÜCUT YAPTA ONDAN SONRA SİTEDE TARTIŞ SİTEYE ÜYE OLDUGUNDAN BELLİ KAVGA EDİYOSUNUZ YAGLARINI ERİTMEDEN KİMSEYLE POLEMİGE GİRME ADAMIN VÜCUDU GÜZEL Kİ HEP RESİM KATIYO BİZLE PAYLAŞIYO AMAN SEN KATMA RESİM VÜCUTCULARIN ADINI KİRLETME KİMSEYEDE SATAŞMA BULK DÖNEMİNDEN ÇIKSANDAN O VÜCUTDAN BİŞE OLMAZ

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Ocak 4th 2007, 22:48

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz cezakral.

Burda İlker dostumuz yanlış veya kırıcı yorumlar yapmış olabilir fakat ona aynı hatayı yaparak karşılık vermemeliyiz.

Herkes iyi kötü yorumunu yapar. Herkesin rakibi kendisidir bunu unutmayalım. Kendimizden başkasına yorum yaparken, düzgün bir şekilde anlatalım, yardım etmeye çalışalım. Bu şekilde birbirimizi kırmamış oluruz.

ilkerates
Üye
Üye

Mesajgönderen ilkerates » Ocak 5th 2007, 00:44

sanırım tunada anlamıstır yenı kayıt olan biri bizim eski tartısmalarımızı bilemez dogrumu dogru ahbe zeki olmadıgınızı biliyordumda bukadarını beklemıyordum cok güzelmiş senbi bismillah debe kardesım kosa kosa bizemi geldin canpolat kasları guzelmıste ben uncuvalına girmişimde allah akıl fikir versin herkese selamlar badiden anlamadıgınızı cuneyt hocamda belirtti zaten bulktakı adamım nasıl oldugunu cezakral bu kral ısmınıde cok duymaya basladım komık seyler sizi neyseki neyin ne oldugunu biliyoruz okuyan arkadaslardan özür dilerim ama sahsıma gelen satasmaları gözaradı edemeyecegim BU ARADA YANITIMDA HAYIR HALA KILO ALMAYA CALISIYORUM

ilkerates
Üye
Üye

Mesajgönderen ilkerates » Ocak 5th 2007, 00:48

tekrar ozur dilerim arkadaslar tuna cuneyt hocam cezakrqal canpolatın kendisi kendi sayfasını okursanız kanezeros arkadasımıza verdıgı cevaba bakın orada bench pressle 20 kg yapmıyorum))))))))) sen nerden biliyon cezakral bilmem duyrulur adminlere

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ocak 5th 2007, 10:20

KABAK TADI VERMEYE BAŞLADI AMA BU TARTIŞMALAR GEREK YOK İLKER SAYFANA YENİ RESİMLERİNİ KOYMANI BEKLİYORUM.BU ARADA SİVAS I İKİNCİ MEMLEKETİM OLARAK GÖRÜYORUM 2003 DE ŞAMPİYON OLMUŞTUM MADIMAK OTELİNDE KALDIK VE ÇOK GÜZEL BİR YER SİVAS DAHA ÖNCEDEN NEDEN GİTMEMİŞİM....

ilkerates
Üye
Üye

Mesajgönderen ilkerates » Ocak 5th 2007, 13:25

valla güzeldir hocam ama dikkat et biliyosun zamanında yakmıslardı oarayı :-? valla bigun zıyeretıne gelmek ısterım istanbuldayım bende msnden cok buyuk abilerle tanıstım yani forumlar sayesinde orda bizim akrabalarımız coktur avukatından müdüründen herkes orda dun bismillah dedim migde calısmaya basladım kucuk ogunler bol meyve sizcede nasıl bir diyet yagdan uzak duruyorum yıyeceklerde yeni resimleride ekleyecegim en kısa zamanda

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ocak 5th 2007, 13:39

ŞEKER HİÇ ALMA KARBONHİDRAT DA KİLONA GÖRE AL KATI YAĞDAN UZAK DUR GRAMAJLI DİET E GEREK YOK BUNLARI YAP VE CARDİO U ARTTIR

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir