Elimdeki supplementler ve kullanımı

Vücut geliştirmenin önemli bir yüzdesi beslenme ile ilgilidir. Yemek çeşitleri, programları, alışkanlıkları. Diyet stratejisi vs

Moderatör: murat tahan

Ratatuie
Üye
Üye

Elimdeki supplementler ve kullanımı

Mesajgönderen Ratatuie » Kasım 27th 2011, 16:10

Merhabalar elimdeki supplementler ile bir aylık küre giricem. Nox varken creatine gerek var mı merak ediyorum. Birde animal pak günde 1 paket mi 2 mi içmeliyim. Antrenman olmadığı günlerde pak yerine vm 75 gibi bir multivitamin kullanmak mantıklı olur mu hesaplı olması açısından. Bunlara ek birde glutamine almayı düşünüyorum ne dersiniz? Son olarak pak creatine ve noxun kullanım zamanlarını ve miktarlarını yazarsanız sevinirim teşekkürler.

Animal Pak
Whey
Bsn No-explode
Creatine
Balık hapı

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Kasım 27th 2011, 17:23

amacın nedir bilmiyorum ama bu ürünlere boşuna para verdiğini söylemek istiyorum..sadece protein tozu kullanmanı tavsiye ed
yorum..bir aylık kürdende bir sonuç beklemek uygun değil..kolay gelsin..

Ratatuie
Üye
Üye

Mesajgönderen Ratatuie » Kasım 27th 2011, 17:49

Amacım hacim kazanmak. Ben böbrekler yorulur diye bir ay düşünmüştüm ne kadar süre kullanmamı tavsiye edersiniz.

Ratatuie
Üye
Üye

Mesajgönderen Ratatuie » Kasım 27th 2011, 17:57

Pardon karacığerı yorar dıye.

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Kasım 27th 2011, 18:31

doğal beslenip protein açıklarınıda protein tozuyla kapatman sana bu yolda daha naturel ve sağlıklı bir yaşam sunacaktır..

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Kasım 27th 2011, 18:33

Ratatuie yazdı:Amacım hacim kazanmak. Ben böbrekler yorulur diye bir ay düşünmüştüm ne kadar süre kullanmamı tavsiye edersiniz.
protein tozunu bilinçli kullandığın sürece bir ömür boyu kullanabilirsin..

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Re: Elimdeki supplementler ve kullanımı

Mesajgönderen bodybuilder » Kasım 27th 2011, 19:50

Ratatuie yazdı:Merhabalar elimdeki supplementler ile bir aylık küre giricem. Nox varken creatine gerek var mı merak ediyorum. Birde animal pak günde 1 paket mi 2 mi içmeliyim. Antrenman olmadığı günlerde pak yerine vm 75 gibi bir multivitamin kullanmak mantıklı olur mu hesaplı olması açısından. Bunlara ek birde glutamine almayı düşünüyorum ne dersiniz? Son olarak pak creatine ve noxun kullanım zamanlarını ve miktarlarını yazarsanız sevinirim teşekkürler.

Animal Pak
Whey
Bsn No-explode
Creatine
Balık hapı

Benim fikrim gayet yerinde bir supplement kürü olacak.iYİ markalardan ve ürünlerden seçim yapmışsın, ilk ay da dahil olmak üzere gelişimine çok yararlı olacaklarından şüphen olmasın.

Ürünleri üzerinde yazan şekilde uygula.

Bu tarz supplement takviyeleri steroid kullananlarda steroidler kadar gelişim sağlayamadıkları için gereksiz görülebilirler ama biz doğal çalışanlar için bunlar nimettir.

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Kasım 27th 2011, 20:00

sasos yazdı:amacın nedir bilmiyorum ama bu ürünlere boşuna para verdiğini söylemek istiyorum..sadece protein tozu kullanmanı tavsiye ed
yorum..bir aylık kürdende bir sonuç beklemek uygun değil..kolay gelsin..

Hemen şunuda belirteyim gereksiz dediğin ürünler arasında benim devamlı kullandığım 2 ürün var ve bende çok ama çok yararlı oldu benim tahminim sizin ilaç kullanmadan dolayı vücudunuz ilaçların yanında bunlara supplementlere cevap vermiyor.

Ve yada sizin bildiğiniz ama bize açıklamadığınız bir başka nedenden supplementlere düşmanlığınız söz konusu.

Ratatuie
Üye
Üye

Mesajgönderen Ratatuie » Kasım 27th 2011, 20:09

Teşekkür ederim yorumun için bende çok büyük beklentiler mucizeler beklemesemde güzel bir kür olucağını düşünüyorum. Antrenman sistemimdede değişikliğe gidip hergün tek bölge çalışıcam bu dönemde. Beslenmeye zaten çok önem veriyorum kusursuz beslendiğimi söyleyebilirim. Kullanımları şu şekılde yapmayı dusunuyorum
Nox: Antrenmandan 30-45 dk önce aç karnına 1 ölçek (belirli bir süre sonra arttırabilirim etkisi azalırsa)
Protein tozunu sabah ve antrenmandan sonra
Animal pak ve balık hapı: Kahvaltıdan sonra

Creatine kullanmalıyımım bilmiyorum kullanırsam antrenmandan önce ve sonra 5er gr

Pak ı tek paket mi 2 paket mi içsem karar veremedim birde antrenman olmayan günlerde başka bir multivitamin içme fikri var aklımda. Sonuçları kullandıktan sonra buraya yazarım.

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Kasım 27th 2011, 20:19

Sana önerim şöyle olacak

Başka marka bir multivitamin daha al mesela oneday gibi haliyle nispeten değerleri çok çok daha düşük olacaktır animaldan onu antrenman olmayan günlerinde kullan animal ı antrenman olan günlerinde.

Creatin kullanımını sabahları uyandığında boş mideye 5gr kullan yanında yarım litre su tüketmeyi unutma ve hergün devam et unutma amaç creatine kullanırken creatine depolarını boşaltmamaktır.Creatine kullanılmalıdır.

“Beslenme & Diyet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir