Arkadaşlar bilen kişiler lütfen yardım.

Vücut geliştirmenin önemli bir yüzdesi beslenme ile ilgilidir. Yemek çeşitleri, programları, alışkanlıkları. Diyet stratejisi vs

Moderatör: murat tahan

h03
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar bilen kişiler lütfen yardım.

Mesajgönderen h03 » Ekim 11th 2014, 16:46

Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce fitnessa başladım ama hafta da 2 3 gün gidiyorum ihmal ettiğimin farkındayım kollarım gözle görülür derece de büyümeye başladı arka kol kasları ufaktan görünmeye bile başladı göğüs deseniz şekil almaya başladı ama şöyle bir şey var benim kilo ve vucüt görünümü çok değişik spora başlamadan önce de 77 kilo idim spora başladıktan sonra 82 kilo oldum benden daha kilolu görünen arkadaşım 68 69 kilo iken ben 82 kiloyum ama uzaktan bakıldığında hiç kilomu göstermiyorum gören herkes 74 75 kilosun diyorlar en fazla boyum 174 kilo dediğim gibi 82 yağ oranı %14 pantolon falan deseniz 30 31 gömlek ise s beden giyorum sizlerden bir kaç tavsiyeler almak istiyorum zayıf görünüyorum ama kilom çok fazla bu neden olabilir ? spor salonuna 1 sene kayıt oldum tavsiyeleriniz nelerdir ? saygılarımla

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 11th 2014, 17:03

Kemik, kas yapısı ve yoğunluğu, kiloyu direkt etkiler

“Beslenme & Diyet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir