Merdiven çıktım popom büyüdü ?

bayanlar icin diyet, etkili diyetler , diyet programları , mucize diyetler , diyet zayıflama, trendy diyetler

Moderatör: murat tahan

pınar kahveci
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen pınar kahveci » Ekim 14th 2010, 11:43

walla bi zararını görmedim henüz. çok ağır kilolar kullanmıyorum zaten. çok tekrar az ağırlık :)

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ekim 15th 2010, 13:07

sekyates yazdı:dokunmayalim eslere.... birakalim onlar istedikleri gibi yasasinlar. yeterki birbirimizin yasam tarzlarina saygi gösterelim. böylesi belki de daha iyi. düsünüyorum da esim de benimle her seferinde salona gelmek istese sanirim kendimi antrenman konusunda kisitlanmis hissederim. en azindan onunla birlikte antrenman yapmak zorunda kalirim diye düsünüyorum. evli ve cocuklu da olsak (cocuk benim icin gecerli) insan bazen yalniz birseyler yapmak istiyor. evde esim ve cocuklarimla , salonda bar ve agirliklarimla iyi bir takim olusturdugumu düsünüyorum.
Insan her ne kadar sosyal bir hayvan (afedersiniz) olsa da arada bir yanlizlik da gerekli. Kendinize ayiracaginiz haftada 2-3 saat tedavi gibi bir sey. Bir nevi meditasyon ve akuyu doldurmak. Bir de ustune antrenman yapmanin kanitli psikolojik etkileri eklenince, yanliz yapilan antrenman bir mutluluk recetesi.

Ayrica isteksiz-ilgisiz bir insanla beraber antrenman yapmak cok felaket bir sey. Ben de hanimi yillardir ikna edemiyorum. Ama baslamaya karar verirse asla kendim calistirmayacagim. Bana da yazik..

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ekim 15th 2010, 13:10

Bir de bu popo buyutme meselesi var; keske hanimlar squat yapsa da popo buyutse. Popo (gluteus m. kasi) buyumesi ile popo yaglanmasini karistirmayalim. Kaslar gelistikce goruntu ve sekil cok daha ideal hale geliyor. Maksat girtlagi kontrol edip yaglanmayi azaltirken squat-lunge, etc yapip bu kaslari gelistirmek olmali.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Ekim 15th 2010, 13:39

iyi de bunu hanımlara istediğin kadar anlat onlar takmışlar ağırlık çalışınca hemen kaslanıp büyüycez sanıyorlar..oysa zayıflamaya yardımcı olduğunu bir bilseler...

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ekim 15th 2010, 13:46

Insanin konuya ilgisi yoksa, ne anlatirsan anlat dinlemiyor. Ne yapalim zorla degil ki..

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ekim 15th 2010, 15:31

ah bir bilseler kasları büyütmek için bizim neler çektiğimizi

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Ekim 15th 2010, 16:27

Salona gelen bayan müşterilerime aletleri gezdirirken yüzleri buruşuyor genelde "ay ben kas yapmak istemiyorumkiii" diyorlar.

Lat ve butterfly(kelebek) makinesini gösteriyorum,bu aleti tv de görmüşsünüzdür ebru şallı bununla çalışıyor diyorum aaa..evettt izlemiştim ne işe yarıyor bu? sorusunu alıyorum :)

Salonunda bayan talebe tutmak isteyen arkadaşlara ciddi bir öneri ne kadar magazin-televole dergisi varsa arayın taraın mankenlerin vs. salon resimlerini bulun,kesin ve müsait bir yere astığınız panoda toplayın. Böylece bayanlar çok sıkı takip ettikleri o mankenlerle özdeleşeceklerdir.

Nasılki biz Ronnie yi jay ı vs. takip ediyoruz hiç şaşmıyor bayanlarında büyük bir kısmı magazinlerde baş rol oynayan hemcinslerini takip ediyor.Spora özendirmek için bazen her nabza şerbet vermek lazım,istediğiniz kadar konuşun bilimsel veri vs. ileri sürün olmuyor muhakkak ki bir şekilde insanları cezbedecek destekler kullanmak gerekiyor.

Bayanlarla biz neler çekiyoruz tarzı muhabbet yerine açın internette ebru şallıyı(örneğin) bir lat veya kelebekte çekilmiş resmini... artık o bayanı lat makinasından kimse indiremez. Denenmiştir bunuda söyleyeyim.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ekim 16th 2010, 12:05

Tespitlerin mükemmel Shotokan :)

dynamo
Üye
Üye

Mesajgönderen dynamo » Ekim 16th 2010, 13:57

bende merdivenin kıc buyuttugune inaniyorum atletik bi vucut icin iyi deil

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ekim 17th 2010, 12:51

iyi beslenip kası zorlayacak kadar ağırlık kaldırmadan göbek ve belden başka hiç birşey büyümez

“Bayanlara Özel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir