Bodybuilding'de Silikon taktırmanın yeri.

bayanlar icin diyet, etkili diyetler , diyet programları , mucize diyetler , diyet zayıflama, trendy diyetler

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Bodybuilding'de Silikon taktırmanın yeri.

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Mart 1st 2013, 13:48

Herkese hayırlı günler dilerim.
Benim çalıştırdığım kız arkadasım diyette ve göğüslerinin küçüldüğünü söyleyip duruyor. Belli bi süreden sonra duracağını söylüyorum fakat bi türlü dinletemedim. Silikon taktırmayı düşünüyor ama bu spor ile gider mi herhangi bir sıkıntısı olur mu diye merak ediyor veya ne gibi bi süreç gerekiyor tekrar spora başlaması için . Teşekkür ediyorum yardımlar için:)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 1st 2013, 13:51

bu spor için gidermi gitmezmiden çok zararı önemli olan...bir çok kişi tanıyorumki ameliyattan sonra çok pişman olan iyi doktoru buldun herşey yolunda gitse bile çekeceği 6 aylık acı yeterde artar bile....ben vaz geçirmeni tavsiye ederim...

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Mart 1st 2013, 13:58

Ah tamam cüneyt hocam benim böyle bilgilere ihtiyacım var ki biraz gözünü korkutayım teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Mart 1st 2013, 15:31

Cem ayrıca taktıran bir çok kadın sonradan geri çıkarttırıyor yani hem taktırırken bir sürü acı hem çıkarttırırken Ona yaptığı spor ve diyet sonucunda göğüslerinin biraz küçüleceğini ancak zamanla daha da sıkılaşacağını söyle bu yönde göğüs için egzersizler var araştırıp yaptırabilirsin kız arkadaşına.Kolay gelsin her ikinize de.

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Mart 1st 2013, 16:58

Kız arkadasım derken sevgilim değil hocam :) . Evet zaten normal göğüs antremanları yapıyoruz o yüzden küçüldüğünü hissediyorum diyo fakat zaten sıkılasmasını istiyorsa bişeylerden feragat edecek

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Mart 1st 2013, 19:42

Ayrica silikon her on yilda bir degistirilmesi gerekiyor, zengin bir koca bulmadikca hic bu ise bulasmasin bence :)

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Mart 1st 2013, 19:55

Ona küçük göğsün iyi olduğunu söyle ki bence küçüldüğünden şikayet ediyorsa pek de küçük değillerdir arkadaşının göğüsleri küçük olması şundan iyi malum bayan olarak ileride çocuk yapmak isteyecek ve hamilelikte doğal olarak baya bir büyüyecek küçük olup büyümesi bence bu durumda avantaj olur büyükken hamile olup daha da büyümesi ileride sarkık göğüslere neden olacaktır. :)

“Bayanlara Özel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir