ECTOMORPH YAPI (KİLO ALAMAYANLAR)

Egzersizler anatomi kas gelişimi vesaire.

Moderatör: murat tahan

memo0605
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen memo0605 » Mart 10th 2013, 14:33

cuneyt abi merhaba bu konuyla ilgisi yok ama sana birsey sormak istiyorum. su ana kadar bir cok amino asit denedim, simdi weider amino 3050 aliyim dioum baya iyi yorumlar almis, sen ne dersin bu urunun fiyati ve kalitesine gore senin bi dusuncen varsa yardimci olur musun. cunku almisken gercekten iyi bi urun almak istiyorum, bicok urun denedim hemen hemen ayni hepsi, tavsiyen varsa yazarsan sevinirim

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Nisan 6th 2013, 10:30

memo0605 yazdı:cuneyt abi merhaba bu konuyla ilgisi yok ama sana birsey sormak istiyorum. su ana kadar bir cok amino asit denedim, simdi weider amino 3050 aliyim dioum baya iyi yorumlar almis, sen ne dersin bu urunun fiyati ve kalitesine gore senin bi dusuncen varsa yardimci olur musun. cunku almisken gercekten iyi bi urun almak istiyorum, bicok urun denedim hemen hemen ayni hepsi, tavsiyen varsa yazarsan sevinirim

memo aminoasit tabletleri alırken benim tecrübem çiğnenebilir olanlardan al öbürleri yutulmuyor marka olarak değilde içerik olarak araştır kolay gelsin

qohezyon
Üye
Üye

Mesajgönderen qohezyon » Nisan 20th 2013, 11:02

iskelete birşey falan mı oldu merak ediyorum uzun zamandır forumda yok kendisi ?

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Nisan 20th 2013, 13:38

qohezyon yazdı:iskelete birşey falan mı oldu merak ediyorum uzun zamandır forumda yok kendisi ?

başına kötü bişi falan gelmedi merak edilecek bir şey yok...

Kullanıcı avatarı
Parshan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Parshan » Nisan 20th 2013, 13:43

hocam neden banlandı dıye sorsak cevap alabılır mıyız?

Kullanıcı avatarı
Rambo Dildo
Üye
Üye

Mesajgönderen Rambo Dildo » Nisan 26th 2013, 12:56

qohezyon yazdı:iskelete birşey falan mı oldu merak ediyorum uzun zamandır forumda yok kendisi ?

Tiskelet demek istedin sanırım.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Nisan 26th 2013, 13:28

Parshan yazdı:hocam neden banlandı dıye sorsak cevap alabılır mıyız?

Derin mevzu girme bence.

Kullanıcı avatarı
Parshan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Parshan » Nisan 26th 2013, 13:39

Farkettım abı.

Bahadır Aktaş
Üye
Üye

Mesajgönderen Bahadır Aktaş » Nisan 29th 2013, 17:04

Kilo alamayan arkadaşlar bu işe bende kafayı taktım baya araştırdım galiba bi formülünü buldum.. 1 ocak ta 58 kiloydum şuan 72 oldum.. ne yaptığımı yazayım isterseniz deneyin..

formda pirinç patlağı yazısını okumuştum öncelikle onu denedim kesinlikle faydalı.. mısır patlatma makinesi aldım sabah öğle akşam olmak üzere küçük çay bardağı ile pirinç kavurup üzerine süt dökerek yumuşatıp kaşıkla yedim. yani normal yemeklerin dışında 2 su bardağına yakın pirinç tükettim... her sabah kahvaltıdan sonra supradyn isimli vitamin hapından içtim iştah açıcı...kahvaltıda olsun yemekte olsun sürekli turşu biber olur soframda çok iyi iştah açıyor.. normal öğünlerin dışında ilk acıktığım anda hergün 3 su bardağı makarna yedim. son olarakta BSN SYNTHA-6 marka protein tozu aldım sabah kahvaltıdan sonra sütle akşam spordan sonra su ile içiyorum.. bu protein tozunun diğerlerinden farkı karbonhidrat yüzdesi biraz fazla yani tam biz zayıflar için... kısacası arkadaşlar yukardaki iştah açııcı larınyanı sıra bol bol da yedim ve şuan durmadan kilo alıyorum.. kendimce keşfettim gibi kilo alma yöntemini.. bi deneyim derim masraflı zor şeyler değil sonuçta..

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Nisan 30th 2013, 11:30

bel ölçün kaçtı kaç oldu?
yağ oranın neydi ne oldu?

“Vücut Geliştirme Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir