ECTOMORPH YAPI (KİLO ALAMAYANLAR)

Egzersizler anatomi kas gelişimi vesaire.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
burak07
Üye
Üye

Mesajgönderen burak07 » Ocak 9th 2013, 16:46

JEMHOLİE kaç ay oldu bu spora başlayalı ?

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Ocak 9th 2013, 18:57

2 sene oldu

wakabayashi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen wakabayashi » Ocak 11th 2013, 13:25

bende bir ektomorfum ve bu durum benimde moralimi bozuyor. ne yapmam nasıl bir yol izlemem gerek?

Kullanıcı avatarı
burak07
Üye
Üye

Mesajgönderen burak07 » Ocak 13th 2013, 13:27

aradığın hersey bu sayfada mevcut..1. sayfadan itibaren oku tüm sorularına cevap bulabilirsin kardeşm

Kullanıcı avatarı
SixPack
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen SixPack » Ocak 21st 2013, 23:15

Tekrar merhabalar değerli üstadlardan yardım, birkaç gün önce hacim sıkıntısı yüzünden hocamdan tekrar yardım istemiştim supplement listesi yazdı;

Amino Efx

Animal stack

Nitro tech

Megamen(gnc ürünü vitamin)

yaş 24
boy 1.80
kilo 65

Diğerlerini anladımda bu amino efx ile animal stack neyin nesi, ayrıca biraz araştırdımda amino efx'de fazla c vitamini varmış buda böbrek taşı riski doğurabilir, animal stack ise prohormon olduğu söyleniyor yani bu hormon steroid kadar tehlikeliymiş ve yasaklar listesine girmiş

Daha önce muscletech mass gainer kullandım bir ay, günde iki defa kullanıyordum.İlk iki hafta günde 2 tam ölçek, sonraki iki hafta günde 2 defa 1.5 ölçek kullandım spordan bir buçuk saat önce ve gece yatmadan yarım saat önce.1 ay kullandıktan sonra ölçüm sonuçları kas:1100 gr, yağ:2100 gr artış oldu.
Karın kasıda istediğim için bu yağlanmadan dolayı gainer kullanmayı bıraktım sizce yanlış mı yaptım?

Kullanıcı avatarı
Gannicus
Üye
Üye

Mesajgönderen Gannicus » Ocak 21st 2013, 23:40

SixPack yazdı:Protein tozları içinde ilerki zamanlarda böbrek ve karaciğerlerde sorun çıkarıyor diyorlar, bu konuda bilimsel bir dayanak var mı ya da çevremizde yaşanmış örneği falan?

Bu bünyeden bünyeye değişebilir. Genetikte olabilir. Yanlış beslenme vücuttaki toksin miktarı az su alımı kronik rahatsızlıklarda etken olabilir. Ancak protein tozu olsun gainer olsun belli bir alışma evresinde vücutta biraz dalgalanma oluyor.Özellikle su alımına bağlı olarak idrar rengi, karında şiddetli olmamak kaydıyla hafif ağrı falan olabiliyor. Ki bunlar kişisel tecrübelerimdir. Kişiden kişiye değişebilir. Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ocak 22nd 2013, 09:55

böbrek taşı protein tozu kullanmadan önce birkez olmuştu protein tozunu yaklaşık 7-8 senedir kullanıyorum hiç bir şikayetim olmadı diyeceğim odur ki bol bol su içmek lazım...

Kullanıcı avatarı
gitarist
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen gitarist » Ocak 24th 2013, 21:09

iskelet kendime güvenim geldi bende şu an senin ilk durumun gibiyim bu süreç zorlu bi süreç iştahsızlık hat safhada bende yazdıklarını tek tek okudum 3 saattir inceliyorum eyvallah.

OLU
Yeni Üye
Yeni Üye

Omrum Boyunca 52 Kilonun Ustune Cikamadim

Mesajgönderen OLU » Ocak 25th 2013, 14:59

17 yasima girmeme az kaldi ve su ana kadar ne yaptiysam yapayim 52 kiloyu gecemedim.Yaptiklarimi anlatmaya gerek yok ztn.Iskelet gayet iyi anlatmis bende ayni sekilde doktora gittim tika basa yemek yedim...Ama sonuc yok.YINE 50 KILODAYIM.Fakat avantajim suydu 13 yasimdan beri duzenli olarak sinav mekik cekiyordum.Bunun bana kilo olarak bir avantaji olmadi belki fakaten azindan zayif gorunsemde gucluyum.Tek tesellim bu.Son olarak hardline nin kilo aldiricisini aldim.SINAV MEKIK VE BARFIKSIME DUZENLI OLARAK DEVAM ETSEM VE BU URUNU KULLANSAM HIC YOKTAN 5 KILO ALABILIRMIYIM SIZCE ?

OLU
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Omrum Boyunca 52 Kilonun Ustune Cikamadim

Mesajgönderen OLU » Ocak 25th 2013, 15:03

OLU yazdı:17 yasima girmeme az kaldi ve su ana kadar ne yaptiysam yapayim 52 kiloyu gecemedim.Yaptiklarimi anlatmaya gerek yok ztn.Iskelet gayet iyi anlatmis bende ayni sekilde doktora gittim tika basa yemek yedim...Ama sonuc yok.YINE 50 KILODAYIM.Fakat avantajim suydu 13 yasimdan beri duzenli olarak sinav mekik cekiyordum.Bunun bana kilo olarak bir avantaji olmadi belki fakaten azindan zayif gorunsemde gucluyum.Tek tesellim bu.Son olarak hardline nin kilo aldiricisini aldim.SINAV MEKIK VE BARFIKSIME DUZENLI OLARAK DEVAM ETSEM VE BU URUNU KULLANSAM HIC YOKTAN 5 KILO ALABILIRMIYIM SIZCE ?

bu arada sunu da soyleyeyim.
Yas 17
BOY 169
KILO 50

“Vücut Geliştirme Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir