EK BESİNLER SUPPLEMENTS KOMBİNASYONLARI ve TÜM SORULARINIZ

Egzersizler anatomi kas gelişimi vesaire.

Moderatör: murat tahan

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 30th 2014, 19:09

Aslında tozumu yeni aldım yeni toz almıcam. Sorum şu yabancı markalara güveniyoruzda Türk markalarına yada yerli tedarikli markalara karşı ön yargılıyız. Besin değerleri iyi gözüküyor. Dışında yazdığı gibi değildir. İçende o kadar protein yoktur diyoruz. Diğer markalar hangi testten geçiyorsa bunlarda o testten geçiyor. Diğerlerinin testlerine güveniyoruzda bizimkilere neden inanmıyoruz ?

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Haziran 30th 2014, 23:11

Turk markalarida denemekde fayda var denildiği kadar kotu degiller bence kullanip da cok memnun kaldigim Turk markalari var, donem degisti artik bir amino acidi uretmek o kadar da zor degil..

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Temmuz 1st 2014, 01:29

memnun kaldığınız ürünleri ve markaları bizlerle paylaşırmısınız ?

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Temmuz 1st 2014, 07:23

Onur Atakan Doğan yazdı:
Muhammet SONMEZ yazdı:
Onur Atakan Doğan yazdı:xpro whey hakkındaki görüşleriniz nedir ?
fiyat içerik açısından iyi gözüküyor. Ürün kalitesi hakkında iyi duyumlar aldım.

Standart protein. İstanbul Ataköy'deki yarışmada stand kurmuşlardı o zaman tatma imkanım oldu.Arkadaşım 1 kutu aldı, ben amino almıştım.

Arkadaşınızın ve sizin ürün hakkındaki yorumlarınız nasıl. Sadece spordan sonra kullanacağım. İçeriği güzel ve kaliteli gözüküyor. [color=#] [/color]

Arkadaşım onu muhtemelen bitirmemiştir.Sporu bırakmıştı.Amino'suda diğerlerine göre biraz değeri düşüktü ama dediğim gibi standart ürün.Ben şahsım adına söylüyorum bu tarz ürünlerden protein tozuydu aminoydu bütün çeşitlerini ve markaları kullandım ama iyimidir kötümüdür bir yorum yapamıyorum, anlaşılmıyor çünkü.Vücuda o kadar etkisi olan ürünler değil maalesef.Bence beslenmeye odaklanmak lazım, bu tarz destek ürünlerinden önce.

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Temmuz 1st 2014, 11:28

Katılıyorum abi bir ölçek wheyle değil 1 kilo etle gelişilir.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Temmuz 1st 2014, 11:29

Onur Atakan Doğan yazdı:Katılıyorum abi bir ölçek wheyle değil 1 kilo etle gelişilir.

:shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Temmuz 1st 2014, 12:52

Dostum hard line amino asitlerinden (bcaa, glutamine, aol,)cok memnun kaldim, nanobolix isolate whey kullanmistim o da iyiydi
Korkulacak markalar degil benim denedigim kadariyla..

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Temmuz 1st 2014, 13:33

Teşekkürler servet abi.

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Temmuz 1st 2014, 16:14

Onur Atakan Doğan yazdı:Almanyada üretiliyor ve hammaddesi optimum,scitec,bsn ile aynı firmadan alınıyor. Bunu çok iyi araştırıp öğrendim. Şahış markasından öte yakamoz gıdanın piyasaya sürdüğü bir ürün. Diğer markalara güveniyoruz ama bu markaya neden güvenemiyoruz. Yıllardır piyasada olan bir ürün. Yani negatif düşüncelerinizin nedenini merak ediyorum. Bu ürünün niroful tarzı şişirme olduğunu sanmıyorum. Nedense hardline ve xpro tarzı markalara karşı bir hep olumsuz ön yargı var.

Onur kardeşim Optimumla uzaktan yakından alakası yok diye biliyorum kutuların benzerliğiyle optimum markasından yararlanmaya çalışıyor.İçeriği kontrol ettiysen yani karşılaştırma yapmak gerekirse içerik ON daha iyi yani bu makayı almak yerine ON tercihi çok daha karlı tam emin değilim ama Porsiyon sayısı daha düşük içerik değerler daha düşük ama fiyat olarak diğer PT dan geri kalmıyor paranı içeriği daha iyi suplementlerden yana harcamanı öneririm.

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Temmuz 1st 2014, 17:02

Demek istediğim şu xpro protein tozunun hammadesini www.volac.com firmasından alıyor. Optimum,scitec,bsn de bu firmadan alıyor. Ben protein tozu almayacağım sadece yerli ürünler hakkında bir münazara yapmak istedim.
Yani değerleri bizim ürünlerden kötü olup fiyatı çok daha yüksek olan ürünleri sırf yabancı diye almak çok saçma.

Benim görüşüm protein tozu spordan sonraki onarım içindir. Güvenilir olduktan sonra bütçeye en uygun gelen ürünü almak daha avantajlı.
İş supplemente değil beslenmede bitiyor.

“Vücut Geliştirme Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir