İlter Elmas Düz Yazı Denemeleri

Egzersizler anatomi kas gelişimi vesaire.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

İlter Elmas Düz Yazı Denemeleri

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 17th 2013, 11:29

Arkadaşlar; arada aklıma estikçe kendi kişisel blogumda serbest konulu birşeyler yazıyordum, artık blogumu kapatıp aynı yazıları forumda paylaşma kararı aldım. Yazılarımı bu başlık altından takip edebilirsiniz. Yazılarıma başlık koymamayı tercih ettiğimden sadece numara koyuyorum.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 17th 2013, 11:32

1

Resim

Şimdi zamanını hatırlayamadım(ilkokul veya ortaokul) dev bir cips havuzum olmasını isterdim, şimdi her aklıma geldiğinde gülerim. Ortaokuldayken her teneffüs bir paket cips yiyordum yani günlük beş bazen altı paketi buluyordu hatta öğretmenlerim aileme şikayet etmişlerdi. İlginçtir ki o dönemde zayıf bir çocuktum ve hayatımın hiçbir döneminde şişman olarak nitelenecek bir vücudum olmadı. Hatta lise yıllarımda ilk kez vücut geliştirme sporuna başladığımda altmış beş kiloydum ve kendimi ektomorf(kilo alamayan desem daha doğru olur çünkü o yıllarda ektomorf kelimesinden bihaberdim) sandığımdan kilo almak için spora başlamıştım. Yaklaşık altı aylık bir sürede seksen beş kiloya çıktım, yirmi kilo almama rağmen göbekli falan değildim. Şu an üzerinden on iki sene geçti ve o zamandan beri hep seksen beş kilo ile doksan kilo arasında gidip geldim. Az önce tartıldığımda da seksen yedi kilo çıktım.
Konuya cips havuzundan girdim nerelere geldi. Geçenlerde çekmecemi kurcalarken on sene önceki spor salonu giriş kartımı buldum.(tarayıcı bulduğumda bahsi geçen kartı da buraya ekleyeceğim) Bu da sanırım cipsten girip alakasız konulara atlamama sebep oldu ve iyi de oldu bu vesile ile eski günleri anmış oldum. Görüşmek üzere.

Kullanıcı avatarı
AscensioN
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen AscensioN » Mayıs 17th 2013, 12:44

Çok güzel olmuş ilter abi zevk ile okudum devamını beklerim. :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 17th 2013, 12:45

Teşekkür ederim, eskiden yazdığım birkaç şeyi de ekleyeceğim buraya.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Haziran 25th 2013, 12:11

2

Resim
Resim

Deep Purple‘ye ”Dik Purple”, Timberland‘a ”Timbırlenk” diyen adamlar var. ”Dik Purple” derken adamın ingilizce bildiğini ve ”Dick Purple” gibi bir kelime oyunu yaptığını falan sanmayın.

Neyse bahsettiğim kişi; benim ortaokuldan bir arkadaşım ve aynı zamanda bağlama ile enstruman çalmaya başlayan sonra elektro gitara geçiş yapan ve bütün gitar soloları türkü havasında olan bir yerli rock(!) gitaristi. Bu herifi anınca aklıma ”Köylü Rakçılar” videosu geldi.

[video width=400 height=350]http://www.youtube.com/v/YMBrKYcbbIU?version=3&autohide=1[/video]

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Temmuz 2nd 2013, 01:27

:) :shock: :shock: :shock: Tebrikler ilter süper olmus takip edicem.Yeni denemelerini bekliyoruz.

Ilter bi ricam var asagidaki acmis oldugum basliktaki büyük resimleri normal bir büyüklüge getirebilirmisin?Sayfa düzenini bozuyorlar,Ben kendim degistirmeyi hatta silmeyi denedim fakat muvaffak olamadim sanirim resim eklerken boyutlarina daha dikkat etmem gerekicek.
Tesekkürler.

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=23992

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Temmuz 2nd 2013, 08:34

abi şiddetle devamını bekliyoruzzz :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Temmuz 2nd 2013, 10:49

Çok teşekkür ederim arkadaşlar beğenmenize sevindim :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Temmuz 2nd 2013, 10:51

Pikachu yazdı::) :shock: :shock: :shock: Tebrikler ilter süper olmus takip edicem.Yeni denemelerini bekliyoruz.

Ilter bi ricam var asagidaki acmis oldugum basliktaki büyük resimleri normal bir büyüklüge getirebilirmisin?Sayfa düzenini bozuyorlar,Ben kendim degistirmeyi hatta silmeyi denedim fakat muvaffak olamadim sanirim resim eklerken boyutlarina daha dikkat etmem gerekicek.
Tesekkürler.

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?t=23992

Düzelttim.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Temmuz 26th 2013, 09:54

3

Resim

İngilizce hazırlıkta, diyalog hazırlamalı ev ödevlerinde konuşturduğum karakterlerin isimlerini; Terry Bogard, Joe Higashi, Jubei Yamada, Kim Kaphwan, Mai Shiranui, Ryo Sakazaki, vb. koyuyordum. Üzerinden 15 sene geçtikten sonra farkettim gerçekten garip bir durum olduğunu. Yaşasın NeoGeo!!

Bu arada bahsi geçen isimleri tanımayanlar için resimleri aşağıda:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

“Vücut Geliştirme Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir