Definisyon Diyeti Nedir?

Egzersizler anatomi kas gelişimi vesaire.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 13th 2013, 21:30

Atıyorum hemen

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 13th 2013, 21:41

Büyük olmuş kusura bakmayın öbürlerini küçük atıcam,

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 13th 2013, 21:44

2.,3. becerememişim bunlarda 2 yle 3

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 14th 2013, 09:46

KiloProblemli yazdı:77.4kg kas var 2 yıldır uğraşıyorum rahat ol (:

Yazdığın 77 kg kas miktarına avatarına ve yaşına bakarak direk şunu söylüyorum büyük bir hata içindesin bu net.
Allah aşkına bir söylesene toplam vücut ağırlığın ne? 85-90 dersen sana otur biraz araştır derim senin kemiklerinde kastan oluşuyor sanırım ve vücudu oluşturan bütün organlar.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 14th 2013, 15:48

105 kgyim , yeter cevap heralde resimlere bakarsan en ustte 105,8 kg yaziyo inanmadiniz diye okadar resim cekip yukledim, simdi dicegin seyi tahmin ediyim "yanlis o makineler"

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 14th 2013, 16:34

Kesinlikle doğrudur.1,5 yıldır da bu sporla uğraşıyormuşsun sanırım 105 kilogram birinin 77 kilogram kası varsa 105-77= geriye 28 kg kalıyor yağ+kemik+iç organlar toplamı 28 kilogram gayet doğru iyi çalışmalar...

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 14th 2013, 18:11

ahahahh abi niye kızdın okadar (: sakin ol

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 14th 2013, 18:35

Sana kızmış gibi mi geldi? Hİç alakası yok hatta gülümsedim bile inan çünkü bana dedemi hatırlattın.Rahmetli doktora giderdi oram buram ağrıyor diye doktor ''amca sapasağlamsın bir şeyin yok'' deyince kızardı bu nasıl doktor bir şey bulmuyor diye yani iyi doktor olmak ona göre hastalık bulmakla onun istediklerini söylemekle olurdu.
Sende burada senin beklediğin şeylerin söylenmesini bekliyorsun asıl bizim dediklerimize sen kızdın halbuki orada yazan şeylerin tam olarak ne anlama geldiğini bilmediğini düşünüyorum.
Bak ben sana açıklayayım orada yazanlar şunlar Fat Mass 28 demiş yani vücudunda 28 kilo yağın var FFM yağsız vücut ağırlığın TBW ise vücudundaki su şimdi seninle bir hesap yapalım 105 kilosun bunun 28 i yağmış zaten 105 - 28 = 77 kilo yani bu 77 kilo senin yağsız vücudun oluyor peki mantıklı olarak düşünürsek senin vücudundaki yağ çıkınca kalan bu 77 kilonun tamamının kas olma olasılığı varmı?Nerde kemik nerde su nerde iç organlar ben bunun farkındayım sen ne kadar farkındasın bence insanlara bir iddiada bulunuyorsan kesin bir bilgiye sahip olman lazım bende 77 kilo kas var dersen 16 yaşında 1,5 yıllık spor geçmişinle zaten olayın imkansızlığı bariz şekilde ortada ben bunları bilirken neden sinirleneyim dediğim gibi gülümsetti bile beni.Salondaki birinin deyinisyon diyeti yap lafına itibar ediyorsun ama burada sana 77 kilo kas imkansız diyen 4-5 kişiye itibar etmiyorsun garip olan bu.Neyse başarılar...

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 14th 2013, 18:54

Tabiki itibar ediyorum ama siz benim sorduğum şeyin dışında saçma sapan şeyler çıkarıyosunuz bide üstüne inanmıyoruz tarzı yazılar yazıyosunuz bak abicim başlığa ben ne sormuşum Definisyon diyeti nedir,bak son meseja hangi konuya gelmişiz,siz bana sorduğum soruya cevap söyleseniz (ki zorunda değilsiniz forumun 5. kuralı) hiç uzamicak iş,siz her seferinde beni tersliyerek cevap dışında soruma soruyla karşılık verdiğiniz için ben hiç bir bilgi edinemiyorum,tekrar teşekkür ederim ama zaman ayırdığın için,

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 14th 2013, 19:18

KiloProblemli yazdı:Tabiki itibar ediyorum ama siz benim sorduğum şeyin dışında saçma sapan şeyler çıkarıyosunuz bide üstüne inanmıyoruz tarzı yazılar yazıyosunuz bak abicim başlığa ben ne sormuşum Definisyon diyeti nedir,bak son meseja hangi konuya gelmişiz,siz bana sorduğum soruya cevap söyleseniz (ki zorunda değilsiniz forumun 5. kuralı) hiç uzamicak iş,siz her seferinde beni tersliyerek cevap dışında soruma soruyla karşılık verdiğiniz için ben hiç bir bilgi edinemiyorum,tekrar teşekkür ederim ama zaman ayırdığın için,

Bak şimdi güzel kardeşim burada yani bu sitede açılan her konu sadece sorunun içeriğinde kalsaydı onca bilgiyi öğrenmek imkansız olurdu.
Sana zaten bu konuda yardımcı olunmuş Servet hocamız sana bu sitede mevcut bir makale olduğunu söylemiş İlter kardeşimiz ise sana bizzat kaynakları vermiş sen başka bir üyenin ''bu iş için belirli bir kas kütlesine sahip olunması lazım'' cümlesine ''77 kilo kas var 2 yıldır uğraşıyorum rahat ol'' gibi kendince bir cevap vermişsin ve olay buralara gelmiş ispat için vücut analizinin çıktısının bir fotosunu koymuşsun bende bu 77 kilo olayına kendimce açıklama getirdim.Bir şeyler öğrenmenin yolu hiçbir şey bilmediğini bilmektir ve eğer yanlışın varsa kabul edip doğrusunu öğrenmeye çaba harcamaktır.Başarılar...

“Vücut Geliştirme Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir