whey protein ve amino asit

Egzersizler anatomi kas gelişimi vesaire.

Moderatör: murat tahan

ozgur1105
Yeni Üye
Yeni Üye

whey protein ve amino asit

Mesajgönderen ozgur1105 » Eylül 25th 2013, 23:21

Merhaba arkadaşlar

yaklasık 8 aydır vucud gelistirmeyle ugrasıyorum boyum 1.70 67 kiloyum
whey protein(antremandan sonra 1 ölcek) ve gnc1800 amino asit (antremandan önce ve sonra 2şer tablet) ek besin olarak alıyorum. onun dışında yağ oranımı düşürmekte cok zorlanıyorum acaba suplement mi cok geliyor. cunku dısardan baska yağ almıyorum görüsleriniz nelerdir ? yağ oranını düşürmek için nasıl bir diyet önerirsiniz

hepinze değerli görüşleriniz için tesekkur ederim

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Re: whey protein ve amino asit

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 26th 2013, 02:56

ozgur1105 yazdı:Merhaba arkadaşlar

yaklasık 8 aydır vucud gelistirmeyle ugrasıyorum boyum 1.70 67 kiloyum
whey protein(antremandan sonra 1 ölcek) ve gnc1800 amino asit (antremandan önce ve sonra 2şer tablet) ek besin olarak alıyorum. onun dışında yağ oranımı düşürmekte cok zorlanıyorum acaba suplement mi cok geliyor. cunku dısardan baska yağ almıyorum görüsleriniz nelerdir ? yağ oranını düşürmek için nasıl bir diyet önerirsiniz

hepinze değerli görüşleriniz için tesekkur ederim

Sana öneri olarak bu konuda araştırma yapıp bilgi birikimini arttırmanı tavsiye ederim.8 aydır vücut geliştirme yapan biri olarak yeterli bilgiye sahip olmadığını anlıyorum nerden dersen ''cunku dısardan baska yağ almıyorum'' bu sözün baya yanlış kilo sadece yağdan kaynaklı olmaz ki vücuda yağlarda lazım yani vücudunu yararlı yağlardan mahrum bırakmaman lazım.Kilo vermek dikkatli beslenme ve kardiyo yaparak olur bu sitede açmış olduğun konuya benzer yığınla konu var ve makale araştırmaya okumaya başlamanı şiddetle tavsiye ediyorum.Başarılar...

ozgur1105
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ozgur1105 » Eylül 26th 2013, 03:06

Demek istedigim yagi iste peynirdi yogurttu falan o tarz aliyorum yag almiyorum dedigim et vb izgara yagsiz tercih ediyorum. Zaten kilo vermek istiyorum yazmadim oraya farkindaysaniz :) yag oranimi dusurmek hatta kilo almak istiyorum. Forumu arastirin disinda bi tavsiyeniz varsa daha yararli olacaktir benim icin :) ayrica 20 tane baslik okumak istemiyorum acikcasi soruma cevap almak icin

Gorusun icin tesekkur ederim cok sagolun

ozgur1105
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: whey protein ve amino asit

Mesajgönderen ozgur1105 » Eylül 26th 2013, 03:10

hepinze değerli görüşleriniz için tesekkur ederim[/quote]

Sana öneri olarak bu konuda araştırma yapıp bilgi birikimini arttırmanı tavsiye ederim.8 aydır vücut geliştirme yapan biri olarak yeterli bilgiye sahip olmadığını anlıyorum nerden dersen ''cunku dısardan baska yağ almıyorum'' bu sözün baya yanlış kilo sadece yağdan kaynaklı olmaz ki vücuda yağlarda lazım yani vücudunu yararlı yağlardan mahrum bırakmaman lazım.Kilo vermek dikkatli beslenme ve kardiyo yaparak olur bu sitede açmış olduğun konuya benzer yığınla konu var ve makale araştırmaya okumaya başlamanı şiddetle tavsiye ediyorum.Başarılar...[/quote]

Quate yapmayi unutmusum tesekkur ederim

“Vücut Geliştirme Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir