Greg Plitt

Bazı konularda gereksız acılmıs baslıklar yonetım tarafından copluge atılan konular.Tekrar acılan Baslıklar.Copluge tasınır...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
badiekrem
Üye
Üye

Greg Plitt

Mesajgönderen badiekrem » Mayıs 12th 2013, 12:48

Bugune kadar 100 den fazla fitness dergisine kapak olmus, su anda Amerika nin en iyi fitness cisi olarak gosteriliyor. Ilgilenenler icin kendi websitesi mevcut. Link vermek serbest mi bilmiyorum ama Google a Greg Plitt diye yazarsaniz, bulmaniz zor olmayacaktir. Cok cuzzi bir miktara sitesine uye olup, antreman probramlarini ve bu sporla/ yasam tarziyla ilgili mukemmel bilgiler iceren V-bloglarini izleyebiliyorsunuz. Haftaya Birmingham Body Building Expo ya gidiyorum. Umarim tanisabilecegim kendisiyle...

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
badiekrem
Üye
Üye

Mesajgönderen badiekrem » Mayıs 12th 2013, 12:53

arkadaslar konuyu istedigim gibi acamadim, resimler cikmadi. Birisi bana resimleri foruma nasil yukleyebilecegimi anlatabilir mi? Konuyla ilgili bir yazi bulamadim forumda...

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 12th 2013, 13:08

badiekrem yazdı:arkadaslar konuyu istedigim gibi acamadim, resimler cikmadi. Birisi bana resimleri foruma nasil yukleyebilecegimi anlatabilir mi? Konuyla ilgili bir yazi bulamadim forumda...

Ben fotografları düzelttim. Yanlış hatırlamıyorsam forumda nasıl fotograf ekleneceğin anlatan bir başlık vardı ama bulamadım.

Kullanıcı avatarı
badiekrem
Üye
Üye

Mesajgönderen badiekrem » Mayıs 12th 2013, 13:11

İlter Elmas yazdı:
badiekrem yazdı:arkadaslar konuyu istedigim gibi acamadim, resimler cikmadi. Birisi bana resimleri foruma nasil yukleyebilecegimi anlatabilir mi? Konuyla ilgili bir yazi bulamadim forumda...

Ben fotografları düzelttim. Yanlış hatırlamıyorsam forumda nasıl fotograf ekleneceğin anlatan bir başlık vardı ama bulamadım.

Ilter cok saol. Bende tam fotograflarin nasil konacagini ogrenip yeni bir konu acmistim. Istersen bu iki konudan birini silebilirsin. Forumda kirlilik olmasin :)

Ps: 2. actigim konuda daha basarili resimler var.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 12th 2013, 13:18

Rica ederim. Bu başlığı çöpe gönderiyorum. Burdan devam:

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic ... highlight=

“Çöplük” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir