CLENBUTEROL

Bazı konularda gereksız acılmıs baslıklar yonetım tarafından copluge atılan konular.Tekrar acılan Baslıklar.Copluge tasınır...

Moderatör: murat tahan

ArDaArDa
Yeni Üye
Yeni Üye

CLENBUTEROL

Mesajgönderen ArDaArDa » Ocak 16th 2014, 16:45

[b][align=center][B]GENEL BİLGİ; [s]
Clenbuterol çok ilginç ve önemli bir üründür. Steroid hormonu değildir, aksine bir Beta 2 -Sempatikkomimetika'dır. Ama etki bakımından Steroidlerle karşılaştınlabilir. Winstrol Depot ve Oxandrolone kombinasyonu gibi Clenbuterol'de sağlam, kaliteli, yüksek değerli kas gelişimi sağlar. Bu güç artımı ile paralel gider. Clenbuterol ilk olarak anti - katobolizan etki yapar, yani proteinin kas hücrelerinden atılma payım azaltır, ve kas hücrelerinin büyümesini sağlar. Bu yüzden birçok atlet Clenbuterol'e ve bununla bağlı bir bir steroid tedavisine baş vururlar. Bu tedavi ortaya çıkan katabolizan dönemi atlatmak ve maksimum güç ve kas yapısına ulaşmak için yapılır. Clenbuterol'ün diğer bir etkisi de yağları yakan bir etkiye sahip olmasıdır. Yağlan, vücut ısısını sağlamak için yakıcı madde olarak kullanılması için vücudu uyararak, vücut ısısını kolayca yükselttiği için Clenbuterol diyetsiz olarak bile yağ yakıcı bir etkiye sahiptir.
Clenbuterol profesyoneller için popüler bir yarışma ürünüdür. Yoğunlaştınlmış bir yağ yakımı LT-3 tiroit hormon ürünü Tiromel ile sağlanabilir. Yükseltilmiş vücut sıcaklığı sayesinde Clenbuterol anabolizan / androjen steroidlerin etkisini artunr. Çünkü proteinin özümlenmesi hızlandırılmıstır.

YAN ETKİLER!
Clenbuterol hormon ürünü olmadığı için, anabolizan steroidlere özgü yan etkiler görülmez olası yan etkileri; rahatsızlık hissi, çarpıtı, tremor (hafif el titremesi), baş ağrısı, fazla terleme, uykusuzluk, olası kas krampları, yüksek kan basıncı ve keyifsizliktir.
Bu belirtiler geçicidir ve 8-10 haftadan sonra kullanmaya devam edilse bile kendiliğinden kaybolur.

Bulamayanlar buradan sipariş verebilirler rahatlıkla ben buradan alıyorum!![/s]

Arada bir böyle hap satıcıları-torbacılar foruma girip ellerindeki süprüntüleri satmaya çalışıyorlar. Önce göya bilgi veriyor, altta satış adresi.. Tabii ki verilen bilgiler de yanlış.. Banladım gitti..
Kemal

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 16th 2014, 23:03

YAN ETKİLER!
Clenbuterol hormon ürünü olmadığı için, anabolizan steroidlere özgü yan etkiler görülmez olası yan etkileri; rahatsızlık hissi, çarpına, tremor (hafif el titremesi), baş ağnsı, fazla terleme, uykusuzluk, olası kas krampları, yüksek kan basıncı ve keyifsizliktir.
Bu belirtiler geçicidir ve 8-10 haftadan sonra kullanmaya devam edilse bile kendiliğinden kaybolur.

MÜHTAHZARLARDA (İLAÇLARDA) ''OLASI YAN ETKİLER DEDİĞİMİZ OLAY, ASLINDA PEK DE NADİR GÖRÜLEN BİR DURUM DEĞİLDİR MÜSTAHZARIN PLASEBO İZLENİMLERİNDE YAN ETKİ GÖRÜLME RİSKİ %10-%40 ARASINDA SEYREDERKEN, BUNU KULLANAN VATANDAŞIN, İLACIN YAN ETKİSİNE MARUZ KALMASI OLAYI NEREDEYSE %80'LERE ÇIKABİLİYOR...

Bu yüzden ben kendi adıma; steroid olmasa bile farmasötik bir müstahzarın forumda tanıtılmasına-reklam edilmesine ve satılmasına karşıyım...

“Çöplük” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir