MR Saudi Arabia Arm Wrestling Champion

Strongestman yarismalar kurallar tanitim sampiyonalar rekorlar sporcular.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

MR Saudi Arabia Arm Wrestling Champion

Mesajgönderen Tuna » Ağustos 22nd 2007, 17:58

[flash width=425 height=350]http://www.youtube.com/v/sIZ2zZt6Y68[/flash]

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Ağustos 22nd 2007, 21:57

bu arapları begenmıyoruz ama ıran araba yapıp bıze satıyor dubaı de dennıs jakson calışıyor lubnan dan . kuveyt ten olımpıa ya adam gıdıyor sonra bızde onlara gerı dıyoruz gerı olan bızlerız

murat tuğral
Üye
Üye

Mesajgönderen murat tuğral » Ağustos 23rd 2007, 17:51

arkadaşlar dünyaya mal olmuş bir çok türk evladı sporcumuz var hiç bir milleti aşağı görmek için yazmıyorum fakat kendimizede haksızlık etmeyelim bundan yüz yıl önce amerikanın skua garden gibi ünlü salonunda devleri dize getiren koca yusuflardan tutun olimpiyatlarda dünyaya minderleri dar eden nice sporcumuz halterde tekvandoda ve daha bir çok spor branşında nice şampiyonlarımız mevcut bu arap kardeş bilek güreşinde arabistan şampiyonuymuş bizim sadece engin terzi isimli kardeşimizin 9 10 dünya şampiyonluğu var bilek güreşinde vucut geliştirmede keza avrupa dünya şamp derece yapan çok sayıda sporcumuz mevcut ben yinede şuna inanıyorumki ortadoğu ülkeleri içinde spor sanat vb her alanda yinede öncü bir milletiz yeterki önümüze engel koymasınlar ve medyamız biraz ucuz konuları bırakıp böyle başarıları halkımıza tanıtsın

“Strongestman” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir