fitness model tiffany remley utandıran dieti

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Mart 3rd 2008, 18:02

Bu arada yusuf arkadaşımızın açtığı başlığa başka konu kattık. Konuyu dağıttık özür dilerim. Bu konuyu uzatmasak daha iyi olacaktır. Belki bir yaz döneminde İstanbulda yada başka bir şehirde oturup hep beraber kaynaşıp sohbet yapabiliriz. Konuları rahatça derleyebiliriz.

Kullanıcı avatarı
birkan
VIP
VIP

Mesajgönderen birkan » Mart 3rd 2008, 18:07

Baybars yazdı:Kavun tam anlamıyla vücuda nasıl tekabul eder bılmıyorum ama bekleyebılırız sanırım :) bak ben bekleyemedım 3 ay sonunda teşhır ettım :)

baybars,
forumda fotolarını eklemen bu ıse yenı baslamıs veya başlamak uzere olan arkadasarımız ıcın motıve edıcı olduklarnı dusunuyorum. Zaten kıme kımseden 3 ayda bır mucıze beklemıyor ama gelınen noktada bır olcudur kanımca....

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Mart 3rd 2008, 18:08

kumsuz yazdı:yanlış anlamasın kimse ama su güne kadar bir hocanın vermiş olduğu programa uyan kimseyi görmedim.Buna salon hocaları da dahil burada yazılanlarda dahil.bir sürü insna msn sine ekliyor.sorular soruyor.cevaplıyorsun.2 gün sonra yine soru..eee öncekileir yaptın mı ..hayır abii yapmadım.falanca söyle dedi bende yapmadım gibi cevaplar cok.gidin konuusn salon hocaları ile yeni başlayıpta yazdıüğınız programa uyan kaç kişi var.Coğu kez artık cevap yazmıyorum sorulara.yazan arkadaşları d a cabaları için tebrik etmek lazım.ama insanımız soru sorma faslını gecip bir türlü diet ve idmana başlıyamıyor.

bana söz kalmamış:)

Baybars
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Baybars » Mart 3rd 2008, 18:11

Evet birkan bey bende salondakı hocam ve arkadaslarımın yanısıra sızlerden aldıgım motıve, yorumlar ıle daha da azim kazanmış oluyorum.
Açıkcası konuda da ölçülerımı bastıra bastıra yazmamın sebebıde zaten diğer yenı başlayan arkadaşlara motıve olmasıdır..

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Mart 3rd 2008, 18:20

Cüneyt bu sana ait bir soru sanırım
arkadaş msn den geldi bana bak ne diyor
                   ' KKkk              (17:15):
vucutcu.comdan aldım adresinizi
:)
                   ' KKkk              (17:16):
hocam birşey sormak istiyorum sitede de belirtmişsiniz bu cuneyt hocanın kalflarının programı nedir
:D
eksiğimde bu bölgede

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 4th 2008, 00:28

pratik pratik baba başka birşey değil ne gördün ne duydun pratik yapacaksın...

elinizin altında inanılmaz bir ansiklobedi var yazılı görüntülü bu 5 yıın donanımı az değil ve içerde hiç bir soru cevapsız kalmaz sadece gezinmek yeterli...

10-15 yıl öncesini düşlünün internet bilinmiyor bu kadar yaygın değil bulun bakalım sorularınızın cevaplarını nerde bulacaksınız spor salonlarındaki size en yakın hocalardan yada tecrübeli sporculardan...

o zaman bu site neden var diyceksiniz bu site tüm bilindiklerin doğru şekilde onaylatabileceğimiz bir yer yada eksiklerinizi tamamlıyabileceğiniz bir yer...

ben yaklaşık 10 yıldır personal trainer veririm inanın aylarca yıllarda izlediğim kişilerde bile kilitlendiğim zamanlar oluyor...biz ancak burda kilit noktada devraye girmemiz lazım neden adaptasyon programlarıyla uğraşalımki hem ne demek ilk aylık adam benim salonuma gelecek adaptasyon programını bir siteden alacak yada farklı ileri bir programı bu hocayada saygızlık temel kalıplaşmış olark yapılan programlarda eminimki tüm salonlardaki hocalar yeterli bilgidedir...

burda beslenme ile ileri prpgramlardan konuşalım 2-3 tane sistemdemden bahsediliyor hep onlarca sistem varken...

moonstar ayrıca senin çalışmalarına da saygı duyuyorum...

tttt44441111
Üye
Üye

Mesajgönderen tttt44441111 » Mart 4th 2008, 01:56

bende moonstar hocanın resmini çok merak ediyorum.ama resmini koymayacağınıda adım gibi biliyorum.

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Mart 4th 2008, 12:12

vesikalık koysak olur değilmi:)

Baybars
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Baybars » Mart 4th 2008, 12:14

Omuzları acıkta bıraksanız daha bır hoş olur yusuf yılmaz hocam :)

tttt44441111
Üye
Üye

Mesajgönderen tttt44441111 » Mart 4th 2008, 20:21

yusuf yılmaz yazdı:vesikalık koysak olur değilmi:)
size söylemedim zaten biliyosun.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir