antreman yorumu

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

waykaclon
Üye
Üye

Mesajgönderen waykaclon » Temmuz 25th 2008, 21:32

bu kadar güçlükle inşa edilen kaslar bukadar kolay kaybedilebiliyor mu? insanın motivasyonu sarsılıyo valla...

Gray Wolf
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Gray Wolf » Temmuz 25th 2008, 22:59

coskun_443 yazdı:ya gercekten bırakmak istemıyorum zaten yaşaığım sehırde kar filanda yağmıyor haftada 3 gün seceneiini denicem bi süre.
ya şnav-mekik-barfiks koruma egzersizi sonucta biraz da olsa elimzde tutarız diye düşünüyorum fitnıs temposuyla calısınca.

bu hareketlerle kas hacmini koruyabilirsin birde ara sıra evde dambellla çalışıp vücudunu şaşırtırsan daha güzel olur ama benim daha çok önem verdiğim şey evde hergün veya iki günde bir poz verirsen çok iyi olur hatta faydasını bile görürsün.

kolay gelsin...

coskun_443
Üye
Üye

Mesajgönderen coskun_443 » Temmuz 26th 2008, 13:00

ya tamamen olmasa da kaybedilio tabi ki ben onlarca fıtnıscıya sordum;söyledikleri tek teselli= "bu tempoyla calısmakla daha hafif calısmak arasında fark var tabiki deforme olursun ama yeniden başladğınında 4 ayda yaptıysan bu vücudu 1.5-2 ayda yaparsın" şeklindeydi yani illaki biraz kalıntı oluo=)

ben de istersim acıkcası 1 sene gidiym 7-8 ay idare etsin beni, die.

Gray Wolf
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Gray Wolf » Temmuz 26th 2008, 14:10

şahsen buda genetikle alakalı ben çok zor kas inşa ederim fakat sporu bıraksamda kas hacminden kayıp vermiyorum : D ama biraz damarlanmada azalma oluyo buda bnm avantajım olsa gerek...

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir