malesef yine karın bölgesi ama yardım ltfen

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

canerozdemir
Yeni Üye
Yeni Üye

malesef yine karın bölgesi ama yardım ltfen

Mesajgönderen canerozdemir » Kasım 18th 2008, 23:21

Ben hiç bir madde kullanmadan yaklaşık 1,5 senedir salona gidiyorum.Bir ara bırakmam gerekti fakat şuanda programlı bir şekilde gidiyorum.Vucut gelişimim normal fakat ben öğrenci(düzensiz,belirsiz yemek) olduğum için düzenli beslenemiyorum ve istediğim gbi gelişemiyorum.Bunun için protein tozu kullanıcam fakat bel ve karın bölgesindeki yağlardan kurtulamıorum bu yüzdende bu yağları eritmeden proteine başlamak istemiyorum..

Siteyi altını üstüne getirdim diyet ve cardio yazıyor hep.ii güzel de ben öğrenciyim(düzensiz,belirsiz yemek) nasıl bir diyet programı kullanabilirim ki? diyelim ki diet yapıyorum ama derslerden cardio yapamiyacağım yada cardio yapıp vucut geliştirme yapamayacağım....benm amacım baklava karın deil sadece yağların kötü görüntüsü gitsin yeter.......Ben bu işin içinden çıkamıorum....Lütfen yardım edin...

snoopking
Üye
Üye

Mesajgönderen snoopking » Kasım 18th 2008, 23:55

bizde ögrenciyiz kardeş. eger gerçekten birşeyleri istiyorsan biraz fedakarlık yapacaksın. benimde karın ve bel bölgem 1.5 ay öncesine kadar çok yağlıydı fakat iyi bir beslenme ve çalışmayla 10 kilo verdim ve daha iyi duruma getirdim. bir diger konu ise ögrenci isen bu senin beslenmeni fazla etkilemez die düşünüyorum sabah kahvaltısı yapıp okula git ders arasında tavuklu bişeyler ye birazda pilav. akşam eve gel bir ölçek protein tozu iç antremana git. antreman için 1 saat yeter, yoldur duştur derken 2 saat olur. haftada 4 gün akşamları 2 saat ayırsan yeter senin için. bunların yanında kola, cips, çukulata yememeye ve özellikle antremandan sonra karbonhidrat alımına dikkat etmen gerekior.
birkaç ay hacime deilde zayıflamaya önem ver sonra hacime geçersin.

CapoeiraMAN*
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen CapoeiraMAN* » Kasım 19th 2008, 00:36

okul üniversiteyse spor çantasıyla gidebilirsin içine akşamdan hazırladığın öğünleri buzdolabı poşetlerinin içine veya sefer tası veya beslenme kutusuna koyup çantana atabilirsin, müsayit durumundada öğünleri az az sık sık tüketebilirsin ekstra motivasyon sağlıyacaktır..

CapoeiraMAN*
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen CapoeiraMAN* » Kasım 19th 2008, 00:37

lisedeysende farketmez gerçi no pain no gain.

turk61
VIP
VIP

Mesajgönderen turk61 » Kasım 19th 2008, 01:25

işin içinden çıkamaman için hiçbir sebep yok.

hem senin iş daha kolay ver kiloyu olsun bitsin.

sen hele miğde ne giren çıkana dikkat et gerisi kolay.

ihtiyacın kadar ve yavaş yavaş dinlenerek ogunlerını tuket. midene gıdaları yavaşça indir.hem salona da gidiyorsun

senin iş Amanyadan güzel. :)

canerozdemir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen canerozdemir » Kasım 19th 2008, 10:32

saolun elimden geldiğince dediklerinize uyucam....
fakat benm kilom zaten az. sadce bel ve karın bölgemde sıkıntı war bunları eriitiim derken hint fakiri gbi kalmiiim??? :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Kasım 19th 2008, 15:55

o yüzden protein miktarını artıracaksın ama yağlısı değil yağı çok azolona veya hiç olmayana yönelerek. (yumurta beyazı , tavuk, hindi göğüsü, balık vs)

canerozdemir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen canerozdemir » Kasım 19th 2008, 19:02

saol teşekkür ederim artık diyete başlayalım ozaaman....

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Kasım 20th 2008, 12:13

başarılar ama sabırı ve disiplini kesinlikle elden bırakma...

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir