Kilo Alımı ve Fitness [Birkaç Soru]

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

intrdem
Yeni Üye
Yeni Üye

Kilo Alımı ve Fitness [Birkaç Soru]

Mesajgönderen intrdem » Nisan 6th 2009, 14:21

Öncelikle iyi günler dilerim. Ben şuanda 54 kilo civarında ve 1.87 boyundayım. Boyuma göre bir hayli kilo eksiğim var. Bu açığı kapatma ve vucüdumun şekillenmesi için bu spora başladım, ve aklıma takılan birkaç soru olduğu için sizlerden yardım istiyorum şimdiden teşekkürler.

İlk olarak Megamass WeightGainer kullanıyorum. Bu sporla ilgilenen bir arkadaşım günde bir kere olmak üzere sadece idmanlardan önce içmemi söyledi. Fakat Fitness yaptığım yerdeki hoca bunun aksine sabah, antremandan önce ve aksam yatmadan olmak üzere 3 defa kullanmamı tavsiye etti. Hangi kullanım sizce doğru?

Bir diğer husus, amimoasit kullanımı için sizce erkenmi yoksa şimdiden başlamalımıyım. Olan kilomu kaybetmemek adına kaslar gelişimi açısından ne gibi fayda sağlayabilir?

Son olarakta kilom herzaman sabit ve hiç değişmedi kilo arttırımı için ne gibi önerilerde bulunursunuz?

Hep çelişkide kaldığım husus bunlar. Doğru bilgileri öğrenip ona göre hareket etmek istiyorum. Tekrar yardımlarınız için teşekkürler. İyi Günler...

intrdem
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen intrdem » Nisan 6th 2009, 14:22

Bu arada yaşımı yazmayı unutmuşum. Yaşım 22. Bilgilendirme açısından bunuda söylemek istedim.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Nisan 6th 2009, 14:49

kilon gerçekten az weight gaineri günde üç kez kullansan problem olmaz. en as 6 öğün yapmaya çalış. 3 ana 3 ara gibi. Forumun beslenme kısmına bak daha detaylı bilgiler ve makaleler mevcut. amino şu aşamada önermem

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir