Göbek problemi

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

ufuk83
Yeni Üye
Yeni Üye

Göbek problemi

Mesajgönderen ufuk83 » Mayıs 2nd 2009, 09:54

Arkadaşlar foruma baktım ama tam bir açıklama göremedim...
1 aydır vucut çalışyorum vucudum iyi ama tek sorun biraz göbegim var ve bel kısmında ufak yağlar var bunları nasıl eritebilirim... Önceden biraz fazla yemek yerdim ama suanda kestim çalışmaya başladıgımdan bu yana... Bazıları göbek eritme işini en sona bırak diyor bu doğrumudur?

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sasos » Mayıs 2nd 2009, 12:38

sporla yada vücut geliştirmeyle göbek erimez.yapman gereken sadece diet.yanına cardioyuda eklersen daha iyi sonuç alırsın.

bigtrabil
Üye
Üye

Mesajgönderen bigtrabil » Mayıs 2nd 2009, 12:44

Buruce lee Gardaşım'a katılıyorum

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Mayıs 2nd 2009, 23:31

göbek eritme formülü=diet+cardio

ekinoxhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ekinoxhan » Mayıs 3rd 2009, 04:38

peki çok düzenli bir şekilde dietimizi de yapıp cardiomuzuda düzenli ve bilinçli yaptığımız takdirde göbeğimiz tamamen yağsız duruma gelebilirmi, yoksa senelerdir yağlı olan , karın kası üstünde biriken yağ tabakasından illaki azda olsa kalırmı?

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Mayıs 3rd 2009, 09:38

gobek erıtıp 6pack lerı cıkarmak sabır ısıdır sen cardıo+dıetı uzun zaman yapıp sonra kardıona devam edıp beslenmenı duzenlı sekılde yaparsan karnında 1gr yag kalmaz ben spore basladıgımda ne adamlar gordum gobekten yuruyemıyorlardı ama cok hırslılardı ben bu gıbegı verıp saglam bır karın kası yapcam dıyorlardı aradan 1.5sene gectı yolum o body salonuna dustu aynı adam orada yılmaadan calısıyordu(adı kerem selamlar_) )gordugumde ınanmadım gobek gıtmıs ve karın kasları belırgın sekılde cıkmsıtı en onemlı sey burada YILMAMAK yag kalırmı kalmazmı bunları dert etme sen hakkını vererk spor yap beslen etkisini goreceksın bu 3 ay olur 13ay olur vucudun yag oranına baglı ama sakın yılma,basarılar

ekinoxhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ekinoxhan » Mayıs 3rd 2009, 16:17

drummerboy
desteğin ve verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Gerekli olan hırsı ve çalışma azmini yaratacağıma inanıyorum , beslenme ve cardioyu tutturmam gerekiyor.1,5-2 sene de ulaşılacak bir başarıysa çok güsel.İnşallah vücud bünyem ve genetiğim buna müsade eder...

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Mayıs 3rd 2009, 18:26

dediğim gibi orası bunye işi ama 2 senede surmez yanı bole ısteklı dıet+cardio ıle yola devam edersen 1seneyı bıle bulmadan cok formda gozukursun onemlı olan gene soyluyorum ne olursa olsun yılma hep devam et sabırlı ol,basarılar

ekinoxhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ekinoxhan » Mayıs 3rd 2009, 18:59

Vermiş olduğun bilgiler ve desteklerin için tekrar tekara teşekkür ederim.Gerekenleri yapıp gelişmeleri sizinle paylaşıcam ;)

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Mayıs 3rd 2009, 19:19

onemlı degıl dedıgın gıbı mumkun oldukcada gelısmelerı resımlı sıtede paylasırsan daha saglıklı yorumlar yaparız

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir