FİTNESS MONİTOR-ANTRENOR KURSU

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

melekebruekin
forumdostu
forumdostu

FİTNESS MONİTOR-ANTRENOR KURSU

Mesajgönderen melekebruekin » Kasım 24th 2005, 02:29

vucut gelistirme ve fitness federasyonunun düzenledigi fitness monitor-antrenor kursu ekım sonunda Ankara da yapılacaktır...

fitness antrenorluk kursuna katılıp genclık ve spor bakanlıgından resmı belge almak isteyenler dilekce ile tc genclık ve spor mudurlugu Ulus Ankara vg. ve fitness federasyonu adresıne ozgecmısını,varsa millilik belgesinin fotokopisini yollayarak basvurabilirler.kurs 11 gun olup 80 ytl dir.konaklama icin sesam spor egitim daire baskanlıgı indirimli yerler kurs tarine yakın belirleyecektir.fitness antrenor kursuna EBFF federasyonundan 2 yabancı egitmen gelip federasyon derslerini verecektir.akademik dersler spor akademisi hocaları ve federasyonumuzun egitim komitesinde bulunan hocalar nezaretinde gerceklesecektir.

basvuru 40 kisinin ustunde olursa milli sporcular haric eleme sınavı sonucunda 70 barajın ustunde not alanlar kursa katılmaya hak kazanacagından son gune kadar odeme yapmamanızı tavsiye ederim.

kurs icin gerekli olan evrakları kurs tarihine akın bildiririm.on eleme sınavı hakkında bilgialmakisteyenler bana mail yada siteye mesaj atabilirler.soruları bilmiyorum ama bu kursa daha onceden katılan biri olarak az cok fikir sahibiyim...

enerjım fıtness club
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen enerjım fıtness club » Temmuz 20th 2006, 15:37

selm arkadasım antrenorluk kursu ıcın bende ugrasıordum bana bu kurs ıle ılgılı bılgıler gonderırsen sevınırım on elem nasıl oluor ve ıstedıklerı belgeler nedır... adım nejat enerjim fitness clubtan neconecco@hotmail.com adresım ve msn adresım.benımde anbtrenorluk belgesı almam gerek ....dılekcey nerden alıcam bıde

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Temmuz 29th 2006, 01:07

Eski tarih bir baslik konuyu kitliyorum...

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir