bodyfitness-erkan akıllı

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

melekebruekin
forumdostu
forumdostu

bodyfitness-erkan akıllı

Mesajgönderen melekebruekin » Kasım 24th 2005, 02:51

Resim
Resim
Resim
Resim

melekebruekin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen melekebruekin » Kasım 24th 2005, 02:52

erkan akıllı arkadasımız erkek bodyfitness +1.78cm kategorisinde yarısıyor.sırasıyla KUTAHYA-MALATYA-ADANA 2005 yarısmalarının hepsinde 1. oldu.2005 balkan sampiyonası YUNANİSTAN da podyumda 3. ilan edildi,daha sonra federasyona gelen yarısma sonuclarında hata yapıldıgı anlasılıp 2.ilan edildi.yunanistan daki yarısmada 1.-2.olanlar yunanlı sporculardı hepsi aynı puanı almıs(7)mhk kararıyla daha sonra ikinci oldugu resmen acıklanmıstır.aslında uzucu podyumda 3. oluyorsun istanbul a dondukten 4 hafta sonra 2. oldugunu ogreniyorsun...
erkan aynı zamanda capa diş hekimligi fakultesinde implant uzmanıdır....gelecek spor hayatında basarılarının devamını diliyorrrrrrruum erkan.....

melekebruekin
forumdostu
forumdostu

bora ve erkan -bodyfitness-doktor yarısmacılarımız

Mesajgönderen melekebruekin » Aralık 18th 2005, 23:37

Resim

melekebruekin
forumdostu
forumdostu

bora ve erkan malatya

Mesajgönderen melekebruekin » Aralık 18th 2005, 23:42

Resim

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Mart 26th 2006, 10:35

başarılar spor hayatına yetenekli insanları görmek güzel

f85tr
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen f85tr » Mart 26th 2006, 23:51

tebrikler ne diyelim umarım derecelerın devamı gelir : )

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Eylül 19th 2006, 13:27

Degerli meleke hocam size bir sorum olacak acaba body fıtness müsabakası her sene oluyor mu?+178cm kategorisinde kilo sınırı var mı yani 188cm boyundaki 80 kilodaki biri katılabilir mi?ayrıca katılım şartları konusunda olmazsa olmazları yazarsanız inanın çok mennun olurum göstereceginiz ilgi ve alaka için şimdiden çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Eylül 19th 2006, 14:09

MELEK hocanın cevap vermesi uzun sürebilir belki. bodyfitness kategorisi büyük ihtimalle kalkacak çünkü yerine clasic bodybuilding kategorisi geldi.
şu anda gözüken yarışma 2007 kasım ayı için wff (world fitness federation) tarafından 10 kasımda fethiyede yapılması pilanlanan yarışma var. federasyon ise özerkliğe kavuştuktan sonra genel kurul yapmadığı için henüz bir takvim açıklamadı.
bilgi için:
www.wff.lt
www.vgff.org

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Eylül 19th 2006, 22:47

Degerli melek hocam ben bu güzel forum sitesinin yeni üyelerindenim.Size sorum şu: Kendim fıtness dalında yarışmak istiyorum bu alanda yarışmacı olabilmek için ne gibi hususlar olmalı.Ayrıca eger bir sakıncası yoksa size bi çok sorum olacak sorularum biraz öznel yanlış anlaşılma olmasın bakıyorum ki bayagı çevresi olan bir insansınız.Sorularımın içeriginden bahsedeyim bir yanlış anlaşılma olmasın daha çok yarışma hakkında nasıl hazırlanılır ,kareografi vb şeyler

Kendimden bahsetmem gerekirse kendimi fıtness da başarılı olabilecek kapasitede görüyorum 188cm boyunda geniş omuzlu ince belli bir gencim 21 yaşındayım süleyman demirel üniveristesi ögrencisiyim.Vücut yapımın spor için uygun oldugunu düşünüyorum.Acaba dogru mu düşünüyorum yoksa yanlış mı? yarışmaya katılabilecek kapasitedemiyim*gibi sorularayanıt alabilmek için sizi rahaysız ediyorum.Maalesef burada vg ön planda fıtness da derece yapan arkadaşaları görünce sizin açtıgınız konularda bende bu arkadaşlar gibi olmalıyım dedim kendi kendime sizden ricam şöyle veya böyle sizinle irtibata geçip sizinle bu konu hakkında konuşup yeterli bilgiye sahip olmak istiyorum.2yıldır vg yapıyorum ara sıra boşlamak zorunda kaldım
ben buraya mail adresimi ve msn adresimi yazmak istiyorum bir mail atarsanız ilk yazacagımadrese daha iyi dialog kurabilirz.Çünkü her zaman msn de olamıyorum.Göstereceginiz ilgi ve alaka için şimdiden çok teşekkür ederim konuyu buraya açtım daha çabuk görebilesiniz diye. mail adresim: veysel_deniz@mynet.com msn adresim: way-cell_than-is@hotmail.com

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Eylül 22nd 2006, 15:33

Melek hocan burda yok yazacak yüzüde yok sanırım hardline yarışması gazileri kih kih kih.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir