Kür ve Acı Son

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
ARMER
VIP
VIP

Mesajgönderen ARMER » Aralık 26th 2012, 14:49

tenisçi dirseği için steroid kullanırsan spor hayatını olumsuz etkiler diyor otörler...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Aralık 26th 2012, 14:59

ben olaya farklı bir boyut getircem bunu aranızda bu işi ciddi olarak yapan arkadaşlar anlayacaktır yada tek bir kür ile ölüm olmaz diyen arkadaşlar...
son 10 yılda belkide daha fazla yıldan beri sahte ilaç sektörü patladı heleki son yıllarda artık piyasadaki doping maddelerinin yüzde 10 u gerçek ve orjinalini bulmak çok zor ve sahte ile gerçeğini ayırt etmek imkansıza yakın ancak satın alıp gerçeği haftalar sonra anlayabilirsiniz...
sahte ilaç piyasası artık olayı o kadar proffesyonelce yapıyorki labratuardan tut sahte ilaç fabrikaları kuruluyor bir çok ülkede...
kemal arkadaşımızın alıntı yaptığı anabolic dopin maddeleri kitabında doping ilaçlarının gerçeği ve sahtesi kıyaslaması var artık kutular bire bir yapılmakta ve ayırt edemiyorsunuz...
şimdi bu işden para kazanan yüzlerce insan var ve rekaber çok...
kar oranı yüksek olanı seçecektir hali ile nasılsa kendisi orjinalini bulup kullanır gerisini düşünmez...
salon sahiplerinin çoğu müsabık sporcu ve işi bilen kişiler rekabet ortamında onlarda yanlışlılara düşmektedirler bunu bana kimse savunamaz zan altında bırakmayın diyemez burda o kişileri savunanları anlayamıyorum yada bu işin içindeler...
şimdi sahte alkol öldürebiliyorda sahte doping maddesi öldüremezmi...
bırakın sahteyi gerçeğide 10 kür yapmaya gerek yok tek kürde bile öldürür bu kullanan kişinin vücut hassasiyeti ile ilgilidir...
birde cahilmi neden kullanıyor aklı yokmu diyorsunuz...
adam kafaya takmışsa bu işi ve güvendiği bir hocanın veya idolü olmuş bir şampiyonun heraldeki kendisini tehlikeye atmasını düşünemez o durumda müsabık olma isteği ile kullanmış olabilir sonuçta kendisine göre güvenli ellerde...
bu olayı yazan isterse kafadan uydursun ne değişir yokmu böyle olaylar yok diyen karşıma çıksın...
eğerki bu işin içinde yıllardan beri ciddi şekilde bulunan kişi yok diyorsa ben o kişinin aklından ve samimiyetinden şüphe ederim...

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Aralık 26th 2012, 16:20

cuneytust yazdı:ben olaya farklı bir boyut getircem bunu aranızda bu işi ciddi olarak yapan arkadaşlar anlayacaktır yada tek bir kür ile ölüm olmaz diyen arkadaşlar...
son 10 yılda belkide daha fazla yıldan beri sahte ilaç sektörü patladı heleki son yıllarda artık piyasadaki doping maddelerinin yüzde 10 u gerçek ve orjinalini bulmak çok zor ve sahte ile gerçeğini ayırt etmek imkansıza yakın ancak satın alıp gerçeği haftalar sonra anlayabilirsiniz...
sahte ilaç piyasası artık olayı o kadar proffesyonelce yapıyorki labratuardan tut sahte ilaç fabrikaları kuruluyor bir çok ülkede...
kemal arkadaşımızın alıntı yaptığı anabolic dopin maddeleri kitabında doping ilaçlarının gerçeği ve sahtesi kıyaslaması var artık kutular bire bir yapılmakta ve ayırt edemiyorsunuz...
kar oranı yüksek olanı seçecektir hali ile nasılsa kendisi orjinalini bulup kullanır gerisini düşünmez...
salon sahiplerinin çoğu müsabık sporcu ve işi bilen kişiler rekabet ortamında onlarda yanlışlılara düşmektedirler bunu bana kimse savunamaz zan altında bırakmayın diyemez burda o kişileri savunanları anlayamıyorum yada bu işin içindeler...
bırakın sahteyi gerçeğide 10 kür yapmaya gerek yok tek kürde bile öldürür bu kullanan kişinin vücut hassasiyeti ile ilgilidir...
adam kafaya takmışsa bu işi ve güvendiği bir hocanın veya idolü olmuş bir şampiyonun heraldeki kendisini tehlikeye atmasını düşünemez o durumda müsabık olma isteği ile kullanmış olabilir sonuçta kendisine göre güvenli ellerde...
bu olayı yazan isterse kafadan uydursun ne değişir yokmu böyle olaylar yok diyen karşıma çıksın...
eğerki bu işin içinde yıllardan beri ciddi şekilde bulunan kişi yok diyorsa ben o kişinin aklından ve samimiyetinden şüphe ederim...

konuya vakıf bir yorum aynen katılıyorum :shock:

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Aralık 26th 2012, 16:46

cuneytust yazdı:ben olaya farklı bir boyut getircem bunu aranızda bu işi ciddi olarak yapan arkadaşlar anlayacaktır yada tek bir kür ile ölüm olmaz diyen arkadaşlar...

:shock:

Konuya çok güzel bir açıklama getirmişsin ve duygularımıza tercüman olmuşsun Cüneyt hocam Allah razı olsun.

Kullanıcı avatarı
Atrocious
Üye
Üye

Mesajgönderen Atrocious » Aralık 26th 2012, 20:54

Hazır ortam yumuşamışken yukarıdaki tartışmalara cevap vermeyeceğim. İnanmayanlar da sağolsun inananlar da.

Anladığım kadarıyla steroidin zararsız olduğunu savunan kimse yok. Fakat neden hala kullanılıyor? İnsanları buna iten ne? Tamam yarışmacıları anlarım. Adam gözünü karartmıştır. Göze almıştır. Fakat diğerleri neden kullanır?

YS
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen YS » Aralık 26th 2012, 21:17

İnsan ve onun egosunun olduğu her yerde işler b.ka sarar çünkü Atrocious.

Bizim yapmamız gereken insanlara doğruyu göstermek, onun dışında kendimizi öyle çok üzmemize falan gerek yok fazla, çünkü kafasına koyan zaten kullanıyor. Birde şunu öğrendim ki herhangi bir insanı konuşarak doğru yola sokmanın imkanı yok, o yüzden salcan çayıra mevlam kayırsın diye. Allah neyin ne olduğunu zaten gösterecektir zamanla.

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Aralık 26th 2012, 22:34

YS yazdı:Birde şunu öğrendim ki herhangi bir insanı konuşarak doğru yola sokmanın imkanı yok, o yüzden salcan çayıra mevlam kayırsın diye. Allah neyin ne olduğunu zaten gösterecektir zamanla.

Bu sözüne kesinlikle katilmiyorum. Bizler insanlar anlamasa bile bazi seyleri tekrar tekrar anlatmakla yükümlüyüz. Yoksa bu tartismalar bu meraklar bu düsünceler nasil dogruyu bulabilir. Bir insan binlerce kez anlamiyorsa yüzbinlerce kez anlatilmali. Basimizdan savarsak bircok kisi bu sekilde davranmaya devam edicektir.

@Atrocious

Cunki insanlar emek vermekten kacinirlar. Nasilki bugun kime sorarsan zengin olmak isterim der bir gunde bu steroid kullananlarin amacida budur. Ne bizim gibi antrenman yaparlar nede bizim kadar dikkat ederler dietlerine.
Yarismacilari katmiyorum tabiki bu statunun icine.
Yarismaci olmayan insanlar kisa yoldan birseylere sahip olmak isteyenlerdir.
Bizler sadece biraz daha uzun bir yolu sectik okadar..

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Aralık 26th 2012, 22:46

Göksel Demircan yazdı:
YS yazdı:Birde şunu öğrendim ki herhangi bir insanı konuşarak doğru yola sokmanın imkanı yok, o yüzden salcan çayıra mevlam kayırsın diye. Allah neyin ne olduğunu zaten gösterecektir zamanla.

Bu sözüne kesinlikle katilmiyorum. Bizler insanlar anlamasa bile bazi seyleri tekrar tekrar anlatmakla yükümlüyüz. Yoksa bu tartismalar bu meraklar bu düsünceler nasil dogruyu bulabilir. Bir insan binlerce kez anlamiyorsa yüzbinlerce kez anlatilmali. Basimizdan savarsak bircok kisi bu sekilde davranmaya devam edicektir.

@Atrocious

Cunki insanlar emek vermekten kacinirlar. Nasilki bugun kime sorarsan zengin olmak isterim der bir gunde bu steroid kullananlarin amacida budur. Ne bizim gibi antrenman yaparlar nede bizim kadar dikkat ederler dietlerine.
Yarismacilari katmiyorum tabiki bu statunun icine.
Yarismaci olmayan insanlar kisa yoldan birseylere sahip olmak isteyenlerdir.
Bizler sadece biraz daha uzun bir yolu sectik okadar..

:shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Aralık 26th 2012, 23:09

Ne bizim gibi antrenman yaparlar nede bizim kadar dikkat ederler dietlerine

bu cümleye kendi adıma katılmıyorum .bilakis steroid lerin işe yaraması için cok iyi beslenmen gerekir cok iyi idman zaten cıkar.steroidlerin özellikle büyümek için kullanılanları protein sentezini arttırmaya yöneliktir buda demekki daha cok protein almak gerekir.saglam beslenmeyen dietine dıkkat etmeyen bosuna deldirir postu.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Aralık 26th 2012, 23:12

ayrıca bu ilaçların sahte olma işi dogrudur.çok kişi sahte ilaç la ama düzgün beslenerek büyüyor.ilaçtan sanıyor.yapılan 2 kürün birinde sağlam ilaç varsa sanslısınız.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir