Evde vucut çalıştırma olarak neye yatırım yapmalıyım?

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 3rd 2013, 17:16

ne kadar para ayırdın bu iş için...

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Mayıs 3rd 2013, 20:25

[quote="cuneytust"]ne kadar para ayırdın bu iş için...[/quote]

Şimdilik bu ürünleri alabilecek kadar açıkçası, fakat 2-3 ay sonrası için bi 500 tl kadar daha ayırabilirim, ya da spor salonuna geçiş yapabilirim...

Açıkçası eğer bu aletler şimdilik yeterli olursa şiddetle yağ yakımına ihtiyacım var...

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Mayıs 11th 2013, 16:39

selam arkadaşlar, ben ürünleri sipariş ettim bugün semtimdeki kargoya geldi fakat sanırım zaman yetişmediği için elime alabilmiş değilim. Bir de 5 diş birden çektirdiğim için sakatlık çıkmaması için spora ara vermiş haldeyim zaten :) Pazartesiye kısmetse elimde olacak ve yeni ağırlıklarla ilk antremana geçmiş oluyorum.

Başka bir konu açmamak için bu konunun devamı niteliğinde danışmak istedim.

Pilates topuyla birlikte önerebileceğiniz antremanlar var mıdır?

Adonis, omuz, arka ve ön kol, göğüs ve boyun kanat ağırlıklı çalışmayı hedefliyorum ki şuanda çalışma sistemim de böyle fakat göğüs ve arka kol eksik biçimde çalışıyorum.

bunlar için tavsiye edebileceğiniz programlar var mıdır? özellikle adonis omuz ve kol olarak yükleme yapmayı planlıyorum.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Mayıs 13th 2013, 12:13

İlk sayfadaki resimlere baktınmı?

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Mayıs 14th 2013, 18:29

[quote="ksiren"]İlk sayfadaki resimlere baktınmı?[/quote]

evet teşekkür ederim, bu soruyu yazdıktan sonra bir kaç video buldum onlar da fikir verdi, yalnız pilates topunu çok mu fazla şişirmeliyim bilemedim...

bu arada az önce elime geçti aletler. ağırlıklar çok büyük olması yanısıra en küçük ağırlık 2.5 kg olduğundan 10kg ardından 15 e mi geçiş yapmam lazım bilemedim, çünkü 12.5 yapmaya kalktım mı tek taraf diğer tarafa göre daha ağır oluyor sorun yaratır mı bilmem. 15kg ön ve arka kol hareketleri için çok ağır geldi.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir