Turkiyede ve ozelliklede eskisehirde neden body salonu yok

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

extensor
Üye
Üye

Mesajgönderen extensor » Mart 8th 2007, 16:36

ben parcalı vucut sevmem zaten en guzelı bulk olmak ıkı katımdanda buyuk olursun ınsallah ben olcuye onem verırım yenı halını daha cok begendım baska bır sıtede fotografını gormustum sankı gogsunde dogme vardı cok yakısıyordu 6-7 aydır aklımda bu yaz bende yaptıracagım hafızam saglamdır oradan aklımda kalmıs basarılar dılerım

bagırmak konusundada pıvota hıtaben yazmıstım ama senın yaklasımında hos degıl alaylı bır yaklasımın var genc bır sporcuya bu sekılde yaklasmamalısınız oyle degılmı ustad yardımınızı beklerdım

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 8th 2007, 16:38

yardım ı isteme şeklin uygun bir lisanda olurssa burda ki hocaların seni yardıma boğar. emin ol.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 8th 2007, 16:39

kitleye kitleye konu kalmıyor valla ben anlamıyorum arkadaşlar nedir sizin sorununuz özellikle extersor sen bu tarz babana veya abine konuş bakalım gün yüzü gösterirlermi sana burda sadece akranların yok abilerin hatta baban yaşında adamlar var bu forumda bunu kafanın bir köşesinde tut öyle yap yorumlarını....

extensor
Üye
Üye

Mesajgönderen extensor » Mart 8th 2007, 16:41

kumsuz yazdı:yardım ı isteme şeklin uygun bir lisanda olurssa burda ki hocaların seni yardıma boğar. emin ol.

tamam ustad uzatmayalım konuyu ben sıze ve yaptıgınız spora saygı duyan bır ınsanım sızde genc sporculara saygı duyarsanız sorun olmaz zaten
saygılarımla
haddımı astıysam kusura bakmayın

pivot
VIP
VIP

Mesajgönderen pivot » Mart 8th 2007, 16:44

Cüneyt Hocam dalga olayı yok tahminim.Bu arkadaş 18-19 yaşlarında body e gönül vermiş agresifliği ve banner lığı ile forum ortamlarında nam salmış bir arkadaş.Ben anlamıyorum body olayını neden zorlaştırırlar kafalarında.Onlarca Coleman Cutler idman videosu seyrettim adamlar benche falan giriyor öyle sabah akşam idmanda değil yiyor yemeğini yatıyor.Hatırlarımda bende böyleydim 17-18 yaşlarımda.Panyalara merdiven aracılığıyla para yapıştırırdım beyaz gölge hesabı idman sonuna kadar zıplayıp alacam sözde.Sen işini yapsana driplingidir şutudur.Ama gençlik işte.Bu dönemlerde geçiyor.Kumsuz Hoca da ciddiye alıyor ya oda ayrı bir konu.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 8th 2007, 16:46

benim kadar sporcular ayardım cı olmaya calışan insan cok azdır emin ol.msn nem hiç tanımadığım insanlarla dolu.günde en az 10 email yazıyorum.salonda her soru soranlar ilgilenmeye calışıyorum...ama içlerinde hiç biri kumsuz hoca tükürdüğünü yalayacaksın demiyor.dedirtmem de zaten.hele yüz yüze hiç olmaz.sanal ortamın zaafı bu işte.sanal sovalyeler var.bahsettiğin karasan da bu siteden atılan birisi.bir ben değil birkaç insan sana tepki gösteriyorsa uslubunu bir kontrol et bence.akıl vermek gibi olmasın ..sadece bir öneri.

fırat 26
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fırat 26 » Mart 8th 2007, 16:48

BU KONUNUN KİTLENMESİNİ CÜNEYİT ABİDEN RİCA EDİYORUM VEYA DİGER MOD ARKADASLARDAN

AYRICA

SİNAN YAPTIGIN ANTREMANLA , ALDIGIM PROTEİN,KARBONHİDRAT

MİKTARLARI DENGELİ OLMALI

EGER MADDE GİRİŞİ YOKSA,GÜÇ KAZANIRSIN FAKAT HACİM OLMAZ

BESLENMENİ DÜZELT BULK OLMAK İÇİN.SANIRIM BESLENME HALA

DÜZELTMEDİN SEN

NEYSE BEN SON DİYECEGİM E S J İ M HAKKINDA TEK OLUMSUZ CÜMLE GÖRMEK İSTEMİYORUM

VARSA PROBLEM DİLEK ŞİKAYET KUTUCUGU VAR YAZ DERDİNİ AT

KUTUCUGA MUTLAKA SEBEBİYLE VE SONUCUYLA ACIKLARLAR

BURDA İSİM KARAMAYIN ARTIK ONA GÖRE YETER !!!!!!!!

extensor
Üye
Üye

Mesajgönderen extensor » Mart 8th 2007, 16:54

fırat 26 yazdı:BU KONUNUN KİTLENMESİNİ CÜNEYİT ABİDEN RİCA EDİYORUM VEYA DİGER MOD ARKADASLARDAN

AYRICA

SİNAN YAPTIGIN ANTREMANLA , ALDIGIM PROTEİN,KARBONHİDRAT

MİKTARLARI DENGELİ OLMALI

EGER MADDE GİRİŞİ YOKSA,GÜÇ KAZANIRSIN FAKAT HACİM OLMAZ

BESLENMENİ DÜZELT BULK OLMAK İÇİN.SANIRIM BESLENME HALA

DÜZELTMEDİN SEN

NEYSE BEN SON DİYECEGİM E S J İ M HAKKINDA TEK OLUMSUZ CÜMLE GÖRMEK İSTEMİYORUM

VARSA PROBLEM DİLEK ŞİKAYET KUTUCUGU VAR YAZ DERDİNİ AT

KUTUCUGA MUTLAKA SEBEBİYLE VE SONUCUYLA ACIKLARLAR

BURDA İSİM KARAMAYIN ARTIK ONA GÖRE YETER !!!!!!!!

fırat ona bakılırsa eskısehırın en buyuk fıtness salonuda dedım fıyatı ıyı dedım neyse dostum dedıgın gıbı olsun sen oranın calısanı oldugun ıcın fazlaca duyarlısın bu konuda
ayrıca yaptıgım bır karalama degıl nacızane fıkrımdı.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 8th 2007, 16:59

vay be panyaya para yapıştıranı uzun zamandır duymuyordum eskiden bende maçlardan sonra iddaaya girerdik arkadaşlarla eskiye gittim senin sayende fırat26....

pivot
VIP
VIP

Mesajgönderen pivot » Mart 8th 2007, 17:07

Fırat değil pivot hocam.Çembere vura vura moraran parmak olayıda varmıydı peki.Potaya basmaya çalışırken.? :-?

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir