askeri okullar

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

dangerousman
Yeni Üye
Yeni Üye

askeri okullar

Mesajgönderen dangerousman » Mart 16th 2007, 23:35

askeri okullara girmek için hazırlanıyorum fakat biraz kilo vermem gerek yaklasık olarak 6-7 kilo civarı aynı zamanda fiziki yeterlilik sınavları fln var şınaf mekik durarak atlama 400m kosu vb seyler var onlar içinde spor merkezlerine gitmem gerek yaklaşık olarak 4-5 ay topkapı da oturuyorum bu civarlarda bildiginiz makul fiyatlı iyi yerlere varmı beni egitebilecek sınavlara hazır hale getirebilecek ayırca sizin tavsiyeleriniz varmı ekstra olarak teşekkür ederim...

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Mart 17th 2007, 09:18

Spor salonuna başlaman senin için çok iyi olur ama elini çabuk tut az zaman kalmış, Topkapının neresi sana yakın olarak şehreminideki V.E.M. var inşallah istediğin sonuca ulaşırsın.

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Mart 17th 2007, 09:57

askeri okullara girmek için hazýrlanýyorum fakat biraz kilo vermem gerek yaklasýk olarak 6-7 kilo civarý ayný zamanda fiziki yeterlilik sýnavlarý fln var þýnaf mekik durarak atlama 400m kosu vb seyler var onlar içinde spor merkezlerine gitmem gerek yaklaþýk olarak 4-5 ay topkapý da oturuyorum bu civarlarda bildiginiz makul fiyatlý iyi yerlere varmý beni egitebilecek sýnavlara hazýr hale getirebilecek ayýrca sizin tavsiyeleriniz varmý ekstra olarak teþekkür ederim...

(-: benim bu spora baslama nedenimde buydu, sonra buralara kadar geldi... sana tavsiyem bir an önce basla idmanlara vakit kaybetme, ben sinavlara tam bir yil kala baslamistim, cok fazla kilom vardi, hic barfix cekemiyordum, 400 meter yi kosamiyordum falan.... ama mülakatlarda her asamada birinci geldim. hic unutmam barfix de 6 tane mecburdu. ben 15 tane nizami cektim, söyle durdum barin üstünde, dedim devam edeyimmi, adamlar yok yok yeter dediler... cok güzel bir duyguydu... diger branslarda da aynen öyle, cok rahat gecmistim mülakatlari...

bunlari sana iyi bir moral olsun diye anlatiyorum... düzenli bir sekilde idmanini yap, mülakatlardan hic bir korkun olmasin....

ayhan628
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen ayhan628 » Mart 17th 2007, 20:07

ya ben askeri okulda okuyorum zaten . ama giriş standartları o kadarda yüksek deil ya. yani gabi olmasan yaparsın hepsini ama fazla kilom var diyosan o başka. bir de şans işi burası sen liseye hazırlanıorsun heralde ortada standartlar 1 barfiks 30 mekik 1.8 uzun atlama 85 400 metre . inş kazanırsın. soracağın bişi olursa pm den atabilirsin

dangerousman
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dangerousman » Mart 17th 2007, 23:20

yok suan universitedeyim zaten ama astsubay meslek yuksek okullarına girmeyi dusunuyorum topkapı'da eresin hotelinin orda oturuyorum sehremini ce capaya cok yakınım hafta sonları calısıyorum hafta ici saat 10 -17 arası gidebilirim zaten boyle fiyatı makul olan guzel bir yer onerirseniz p.tesi yazılmayı dusunuyorum ortalama fiyatlar ne kadardır bu arada herkese tesekkur ederim...

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir