ben turkiye yarismak istiyor

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

cavcav
Üye
Üye

Mesajgönderen cavcav » Mart 21st 2007, 17:23

Bu arkadaşımız bir anda yanlış anlamış olabilir ve forumun düzeltme özelliğide olmadığı için düzeltememiştir eminim oda farkındadır bunun şimdi bunu bırakalımda bu kızcağız bu siteyi görünce Türkiye de vücut geliştirme baya ilerlemiş sanmış olabilir sorun burda gelde anlat şimdi bu kardeşimize vucutcu sitesi ilerde ama spor geride mi diyelim buna nediyelim bende şaşırdım.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 21st 2007, 17:27

bu spor 2-3 sene öncesine kadar doruk noktasındaydı geri kalmış değildi şimdi durkalama döneminde federasyon olayı çözüldümü aslanlar gibi çıkarız ortaya merak edilmesin...

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Mart 21st 2007, 19:03

Bir Türk kızı Avustralyadan ülkesinde yarışmak için bilgi istiyor buda hakkı sanırım başlık almış yürümüş nerelere gitmiş :lol: seçimlerden sonra yeni program açıklandığında fitness yarışlarının da tarihi belli olur onuda sanırım burdaki yöneticiler mutlaka açıklar.Bize avustralyadan ordaki başka Türk sporculardan haber verirmisin powergirl ?

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Mart 21st 2007, 22:29

ben ne demek ıstedıgımı cok ıyı bılıyorum yıllardır bu sporu yapan bırı bu tur soru sormaz eger bır bayan yarışma ıcın bılgı ıstıyorsa demek kı musabık o zaman ıstedıgı bılgıyı verırız bılmıyorsak bılenler verır ama vucudunu merak ettın ne anlama gelıyor ben bu anlamı cıkardım bır erkek olsa ıdı bu kelımeyı kullanırmıydın bılmıyorum

fantom03
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fantom03 » Mart 22nd 2007, 13:25

yazan arkadaşı hiç tanımam ama içinde kötü bir niyet olduğunu düşünmüyorum bütün yazılanları okudum taki cünet hocanı (kızcağız) dediği yeri görene kadar bayan olduğunu bile fark etmedim :) birbirimizi kırmaya gerek yok arkadaşımızda hatasını anlamış hadi uzatmayalım...

pivot
VIP
VIP

Mesajgönderen pivot » Mart 22nd 2007, 14:58

Bilgisizliğimi mazur görün.Bu fitness olayı body buildingten ayrı olarak derecelendiriliyor öyle mi?Bu bayan yarışmaya katılacak.Puanı neye göre verecekler.Bu kadının vücudu çok fit bu birinci olsun şeklinde mi?Body Buildingte definasyon, hacim, simetri gibi doneler var.Buna göre diğerlerinden ayırdedilebilirsin.Bu kadar belirgin özelliklere sahip bir sporda bile ülkemizde çok kısıtlı ve kısır turnuvalar yapılıyorsa, fitness in hiç şansı yok gibime geliyor.Yanlış olabilirim.Çok bilgi sahibi değilim.

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Mart 22nd 2007, 15:17

yarışma yönetmeliği bu adreste var resmi olarak yarışmaların ayrıntıları.

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Mart 23rd 2007, 00:06

antr den gelınce kan beyınden daha aşaği ınmemış oluyor onun ıcın bıraz asabı bır cevap oldu ama genc arkdaş bu konudakı konuşmamız dan bır tecrube edınmıştır ınşallah

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 23rd 2007, 08:00

ben bu kızcağızın yerinde olsam bu sayfadaki yazışmaları gçrünce sanırım vazgecerim.

öncesağlık
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen öncesağlık » Mart 23rd 2007, 08:05

vazgeçmiştir bile

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir