body ve bodyfitness

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2007, 09:52

KİSATRİYA yazdı:
sumer cetinkaya yazdı:
yarışmalarda yenisin sanırım

1995 nisan ayinda basladim yarislara ( istanbul maslak), bundan tam 12 sene önce..... 3 yildan biride almanyada yarisiyorum.....
VERDİĞİN BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.EN AZINDAN BENDEN ESKİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM.BENİM SPORA BAŞLADIĞIM YIL SEN YARIŞMALARA BAŞLAMIŞSIN.AMA SÖYLEDİĞİM GİBİ BENİM ÇALIŞTIĞIM DÖNEM SALONUMUZDA tULUĞ GİBİLERİN SÖZÜ GEÇERDİ.FİTNESS LAFI BAHSEDİLMEZDİ BİLE.HATA BİZİM OLABİLİR.KUSURA BAKMA AMA SORULAN SORUYA VERDİĞİM CEVAP YETERSIZ GORULMESİ YERINE GARIP ELEŞTİRİLER İLE KARŞILAŞMAK HOŞUMA GİTMEDİ AÇIKÇASI.KOCA FORUMDA SADECE 3 MUSABIK YOK.BIRAZ FARKINA VARALIM DERİM.

işte bu yazdığında haklısın birkaç yarışmacı yok burda o yüzden ne kon uştuğunu ne ima etmek istedğini iyi düşün yaz arkadaşım ben senden hiç birşey anlamadım karşında neyin ne olduğunu iyi bilenler var ona göre haraket et arkadaşım şu yasaklı falan olayıda bana inandırıcı gelmedi....

salonda tuluğ gibilerin sözü geçerdi diyorsun o dönemleri biliyorsan eğer biraz daha itinalı yaz yazılarını....

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 12th 2007, 09:53

PROPIONAT KASLARDA DAHA DİRİ VE PARLAK bir görüntü oluştuyor demişşiniz.peki ne kadar zaman önce almak lazım.nasıl parlatıyor bide onu anlayamadım.şişeyi kırıp vucudumuza mı sürüyoruz.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2007, 09:55

kumsuz o konu üzerine çöktü arkadaşın o yüzden uzatmaya gerek yok.....

çok konuşan gizemli arkadaş kensisi....

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 12th 2007, 09:57

bak işte şimdi haklısın.profil kısmı boş kalınca kimin kim olduğu belli olmuyorr

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Mart 12th 2007, 15:43

ÜZERİME KONUNUN ÇÖKTÜĞÜNÜ NEREDEN ÇIKARDIN ANLAMADIM.HALA KONUYU KENDİ LEHİNE ÇEVİRMEK ADINA BOŞ KELİMELER KULLANIYORSUN.YAZIMI İTİNALI YAZMAK KONUSUNDA HERALDE DERS ALACAĞIM KİŞİDE SEN DEĞİLSİN.CEVABI YAZDIĞIM KİŞİLERİN YERİNE AVUKATLIK YAPMAYI BİR VAZİFE OLARAK EDİNMEN YANLIŞ MESLEĞİ SEÇTİĞİNİN BİR GÖSTERGESİ SANIRIM.AYRICA KENDİNİ TULUĞ GİBİ BİR SPORCU İLE KIYASLAMA CÜRETİNİ NEREDEN BULDUĞUNU ANLAYAMADIM.BU SİTE VAROLANA KADAR KENDİ ÇEVREN DIŞINDA KAÇ KİŞİ TANIYORDU SENİ BENCE ONA CEVAP YAZMALISIN BENİ ELEŞTİRMEDEN ÖNCE.

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Mart 12th 2007, 15:51

kumsuz yazdı:PROPIONAT KASLARDA DAHA DİRİ VE PARLAK bir görüntü oluştuyor demişşiniz.peki ne kadar zaman önce almak lazım.nasıl parlatıyor bide onu anlayamadım.şişeyi kırıp vucudumuza mı sürüyoruz.
KUMSUZ HOCAM BU KONUDA SENİNLE FİKİR KARŞITLIĞINA GİRMEK GİBİ BİR HADSİZLİĞİM OLAMAZ.ZİRA BENDEN HER YÖNDEN İLERİ OLDUĞUNU BİLECEK KADAR SENİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUM.SENDE KIRIP CİLDE SÜRÜLMEDİĞİNİ ELBET BİLİYORSUN FAKAT KULLANIM SAFHASINDA KASLARDAKİ CANLILIĞI MÜKEMMEL OLUYOR.BEN YARIŞMA ÖNCESİ KULLANAN ÇOK YENİ KATILIMCI GÖRDÜĞÜMDEN DOLAYI BUNLARI YAZDIM.
GİZEM KONUSUNDA BİR ISRARIM OLMAYACAK.KOCA SİTEDE NEDENSE SADECE İKİ KİŞİ FİKİR TARTIŞMASI İLE BAŞLAYIP YOLDAN ÇIKIYOR VE İSİMLERE TAKIYOR.SEN BARİ YAPMA KUMSUZ HOCAM...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2007, 15:56

sıkıldım senden ya boş laflar ediyorsun hala daha kim olduğunu söylemiyorsun.....

tuluğ topa benim ilk hocalarımdan ne alaka kıyaslamak bu siteden öncede tanırlardı bu isteden sonra tanımayan kalmadı arkadaşım oldumu....
kesin sende tanıyorsun ama heralde benle ilgili bir yaran mı var çözmüş değilim...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2007, 16:02

yaran 0olduğu anlaşılmıştır bunun üzerine birşey yazma yazsanda önemi kalmadı artık....

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2007, 16:07

taner olma ihtimali oloabilirmi acaba tanerde hiçbirşey yapmaz ama ona buna saldırırdı çok bilirdi ya taner yada arkadaşıda olabilir....

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 12th 2007, 16:44

podyum öncesi hiç bir enjeksiyonun faydası olamaz.buna imkan vermiyorum.profil konuusnda cüneyt e katılıyorum.kişisel bilgilerini gizleyen bir cok insan hakaret dolu mesajlar atabiliyor.sakın üstüne alınma.ama tanımadığım insanları da ciddiye alamaıyorum.malesef sanal ortamda aslan kesilen insanlar var.cüneyt bilir neler yasadık biz bu sitede kimliğini gizleyen kişilerle.isim konuusna takma sebebim bundandır.yoksa seni kırmak gibi bir niyetim yok.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir