body ve bodyfitness

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 12th 2007, 17:59

düşününce bile tüylerim diken diken oluyor.ne büyük bir zevk tii..kaç olursanınz olun.ama güşlümseyerek podyuma cıkabilin.dünyada bundan güzel ne olurki .cok fazla değildir eminim

kibadaci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen kibadaci » Mart 12th 2007, 18:01

yemin ederim gözlerim doldu şu anda yarış varmış gibi hazırlık yapıyrum

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 12th 2007, 18:01

zaman zaman izliyorum yarışma videolarımı.süper günlermiş..muhabbeti ayrı mücadelesi ayrı zevk.yüklemesi boyanması.o anki stress.vay beee cok özlemişimmm

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 12th 2007, 18:02

aman abilerrr beni de ağlatmayın şimdiiii.

kibadaci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen kibadaci » Mart 12th 2007, 18:04

salonda cocuklara anlatıyorum inan bana podyumdaymış gibi kalkıp pazlar veriyorum cocuklar hoca gene kaptırdı diyorlar

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 12th 2007, 18:09

yeter be abi hayda bende gaza gelmeye başladım şeytan diyor yarışma düzenle ....

kızım sana söylüyorum gelinim sen duy...

kibadaci
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen kibadaci » Mart 12th 2007, 18:12

yarışmacının halinden yarışmacı anlar cüneyt kardeş seni tebrik ediyorum

cavcav
Üye
Üye

Mesajgönderen cavcav » Mart 12th 2007, 18:47

Forumda sizin tahmininizden çok daha fazla yarışmacı var çoğu izlemede bende bunlardan biriyim hepimiz yarışma olunca tanışıcaz görüşücez seçim tarihide açıklanmış herşey düzelecek umuduyla bekliyoruz.Kibadacı senin salonda gene iyi sana hoca kaptırdı gene diyorlar bana artık hoca çıldırdı diyenler var yeter artık podyum istiyoruz.

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Mart 12th 2007, 19:15

kumsuz yazdı:podyum öncesi hiç bir enjeksiyonun faydası olamaz.buna imkan vermiyorum.profil konuusnda cüneyt e katılıyorum.kişisel bilgilerini gizleyen bir cok insan hakaret dolu mesajlar atabiliyor.sakın üstüne alınma.ama tanımadığım insanları da ciddiye alamaıyorum.malesef sanal ortamda aslan kesilen insanlar var.cüneyt bilir neler yasadık biz bu sitede kimliğini gizleyen kişilerle.isim konuusna takma sebebim bundandır.yoksa seni kırmak gibi bir niyetim yok.
KUMSUZ HOCAM SİTEDE YAZMAYA BAŞLADIĞIN GÜNDEN BERİ YENİ ESKİ DEMEDEN AYNI ILIMLA İNSANLARA YAKLAŞTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.YALNIZ SENİ GERÇEKTEN TANIYANLAR BİLİRKİ SADECE FORUM ORTAMI DEĞİL İŞYERİNDE VE SOSYAL HAYATTADA BÖYLESİN.PROFİL KONUSUNDA SÖYLEDİKLERİNE KARŞI BOYNUM KILDAN İNCE AMA GİZEM OLARAK DEĞİLDE BUNU KİŞİSEL BİR TERCİH OLARAK ALGILARSAN SEVİNİRİM.EMİNİM VERDİĞİN BİLGİLERİ KABULLENEBİLESELER BURADAKİ BİRÇOK YARIŞMACI ARKADAŞ PODYUM SÜRECİNİ DAHA ZUN VE ZEVKLİ YAŞARLARDI.KOLAY DEĞİL BİRDEN ZİRVEYİ GÖRMEK ADINA İLACA YÜKLENİP ERKEN AYRILMAK ZORUNDA KALMAK.BU YAZDIKLARIMIDA ISPATLA DİYECEKLER AMA NEYSE...UMARIM BU YARIŞMADA HER NEKADAR SİKLET FARKLILIĞI OLSADA PODYUMDA SENİNLE BERABER MAHMUT'DA BOY GÖSTERİR.ORAYA İSİMLERİ KAZINACAK BANKO SPORCULARSINIZ.SAYGILAR...

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Mart 12th 2007, 19:18

kibadaci yazdı:Hsevgili kişatriya ben kibadaci koca formda sadece üç musabığız demişsin bizim podyumlarda yarıştığımızı hatırlatmak istedim.Herkes vücut geliştirme sporunu yapabilir ama yarışmacı çok az insan olur hatırlatmak istedim saygılrımla
DOGRUDUR KİBADACI KARDEŞ.SAYI OLARAK HATAM OLABİLİR.ÇÜNKİ DAHA GEÇEN BİRKAÇ AY İÇİNDE BİRÇOK YARIŞMACI ARKADAŞIMIZ YAZMAKTAYDI.KUSURUMA BAKMA.KASTİ DEĞİLDİ.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir