5 gün 3 idman

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

elwan
Üye
Üye

5 gün 3 idman

Mesajgönderen elwan » Ekim 5th 2007, 23:29

bi vücutçu arkadaş bunun doğru olduğu konusunda benle iddia ediyo...5 gün çift idman(farklı kas grp.)olur da 5 gün sabah öğle akşam antreman normal mi sizce??gelişim sağlayabilir mi?üstelik doğal protein ve k.hidratlarla... :?

turkshsmoke
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen turkshsmoke » Ekim 5th 2007, 23:57

ben öle bişi daha önce ne duydum nede gördüm
arkadaşın allah yardımcısı olsun

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Ekim 6th 2007, 00:23

o antremanı yapan arkadaş hayattamı hala :?

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Ekim 6th 2007, 05:35

overtraining olur kendini kandırır.

elwan
Üye
Üye

Mesajgönderen elwan » Ekim 7th 2007, 01:39

bencede haklısınız bu siteden ve kendi dökümanlarımdan bu konuyla ilgili makaleleri yolladım ama hala gelişim sağladığını iddia ediyo...bence kas dinlenmede gelişir haftada 3 gün yapsa gelişiminin de geliştiği görecek...ideal olan verimli olan idman şekli bu değil mi zaten???

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Ekim 7th 2007, 03:27

arkadaşının vakti bol galiba.. gelişim konusundaki fikirlerinide bi masaya yatırmak lzm. istersen davet et buraya bilgilerini alalım..
1 resim koysun 1 ay sonra 1 tane daha brtane daha böyle 3 ayda anlaşılır nasıl olduğu..
o antreman şidetinde kendinde gelişme görebilir ama bence öyle bi sistemde muratın dediği gibi sürantreman olr erir insan..
daha sonraki zamanda düzeltemiyeği hatalarada yol açabilir bu antrman türü.
antreman türü diyorum ama böyle bişi yok heralde ark. keşfetmiş..

Turkturan
Üye
Üye

Mesajgönderen Turkturan » Ekim 7th 2007, 05:44

dinlenme bu sporda antrenmandan hatta beslenmeden önce gelir bunu bize bu site öğretti yanlışsa bu site yanlış komple........Arkadaşı biraz okumaya yönlendirmek lazım ama dediğim dedik tiplerdense hiç uğraşma anlamazlar....yakındada bu sporu bırakır bence

wiper
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wiper » Ekim 7th 2007, 10:01

arkadaş ne kadar süreyle yapıyor bu proğramı merak ettim.gelişme gördüğüne göre uzun süredir yapıyor herhalde bu tempoya nasıl dayanıyor sormak lazım ya oyun oynamayı antreman sanıyor yada muhteşem bir performans sahibi bir insan normal bir ninsan bunproğramı kaldıramaz bence en fazla iki hafta dayanır sonrada çöker kalır tahminim haftada 5 gün günde üç antreman süperrrr

elwan
Üye
Üye

Mesajgönderen elwan » Ekim 7th 2007, 16:06

Arkadaşı bu siteye yönlendirdim zaten link de yolladım.ben nası gelişiorum ozaman diye kawga ediyoruz.Üstelik bu insan daha önce yarışmalara katılmış profesyonel diyemeceğim çünkü olmamış anlaşılan...5 senedir eğitmenim böyle birşey görmedim bence kolpalıo, akşam idmanı ewdeki tesisatıyla sabaha karşı yapıomuş :-o Growth hormonu daha çok salgılanıo yaa halbuki vücut bunu salgıladığı anda kullanmıyor ki...

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir