mekanik koşu bandı+kürek aleti...

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

fiestahmet
Yeni Üye
Yeni Üye

mekanik koşu bandı+kürek aleti...

Mesajgönderen fiestahmet » Ekim 23rd 2007, 18:42

arkadaşlar öğrenciyim spor salonuna gitmeyi düşündüm 35 milyon yol parası da aylık yaklaşık 20 milyon 55-60 milyona patlıycak ben kilo vermek hafifte kas yapmak istiyorum...koşu bantlarından mekanik olanlar baya uygun fiyatlı kürek aleti ise bütün kasları çalıştırdığı için düşünüyorum....salona gitmektense taksitle koşu bandı+kürek aleti dumblelarla mekiklerle vücüdu forma sokabilirim diye tahmin ediyorum....

http://www.hepsiburada.com/productdetai ... radler7405

http://www.hepsiburada.com/productdetai ... 314#tablnk

bu ikisini almayı düşünüyorum almayı ama fiyatları ucuz olduğu için kaliteleri hakkında kaygılarım var....ayrıca bu mekanik ,manyetik koşu bantları nasıldır acaba aldıktan sonra pişman olurmuyum bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirler mi?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ;)

wiper
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wiper » Ekim 23rd 2007, 19:23

o kadar para verip bu aletleri alırsın ilk zamanlar iyide çalışırsın sonra bu aletler evde biköşede öylece durur yada askılık olarak kullanılır üzerine eşofman koyarsın seyredersin ama salona gittiğin zaman gerçek anlamda profesyonel yardım alarak bilinçli çalışırsın ve daha hızlı yol alırsın

fiestahmet
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen fiestahmet » Ekim 23rd 2007, 19:51

şimdi şöyle bişey var benim spor salonuna gitmem 45 dakika dönmem 45 dakika desek totalde 1.5 saat oldu bile orda 1 saat dursam 2.5 saat birde duş alıp falan çıkıcam eve gidene kadar soğuğu yiyecem...vize haftalarım var final haftalarım var....her hafta 3 gün 2.5 saatimi kolay kolay ayarlayamam gibi geliyor...ama evde olursa 1.5 saat kazancım olucak....

benim içime kurt düşüren bu mekanik manyetik koşu bantlarını nasıldır bozulma falan olmaz gibi geliyo bana ama işte hiç binmediğim için bilmiyorum..çok mu zor motorluya göre....bi yerde okudum tutunma yerlerine tutunmadan koşulmuyo zor oluo falan demiş....

birde bu kürek aleti nasıl linkteki 166 milyon küsür...700 milyona kadar var acaba diyorum bi süre sonra bozulur mu...
açıkcası beni düşündüren bu linktekileri alırsam 1-2 ay sonra gacur gucur sesler kırılmalar olur mu

boksor55
VIP
VIP

Mesajgönderen boksor55 » Ekim 23rd 2007, 20:21

bence sen su dedıgın aletı arastırana kadar spor salonuna yazıl onu arastırcagın zamandan kazanmıs olursun :D

fiestahmet
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen fiestahmet » Ekim 23rd 2007, 20:25

boksor55 yazdı:bence sen su dedıgın aletı arastırana kadar spor salonuna yazıl onu arastırcagın zamandan kazanmıs olursun :D

pek beklediğim işime yarıycak bi cevap değil ama teşekkür ederim....aslında asıl sorum bu aletlerden kullanan varsa yorumlarını almak olsa daha doğru olucak sanırım...

boksor55
VIP
VIP

Mesajgönderen boksor55 » Ekim 23rd 2007, 20:49

sana bir sey dıyım bak bu forumda arastır bu aletlerı kullanan ve cok memnun kalan var mı neden herkez emek sarf edip idmana gidiyor herkeze gore zamanı onemlı sana bu forumda kımse bu aletlerı al salona gitme demezler cunku oyle olsaydı herkez overdı ve kimse salona gitmezdi bunları kullanırdı yanı salona gıtmıycem dıyorsan hic degilse dumbell bar sehba falan biseler al sana forumda kullanman konusundan yardım edilsin bu kadar kolaya kacma yanı yeterınce acıklayıcı oldu sanırım

fiestahmet
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen fiestahmet » Ekim 23rd 2007, 21:28

benim düşüncemde koşu bandı+kürek dumbell ve mekik çekmek vardı hergün düzenli bir şekilde bu evde olan seçenek....bana biraz daha uygun geliyo...ama bu mekanik manyetikli koşu bandı ve kürek aleti iyimidir güven vermedi açıkcası...eğer alırsam okul bitince evime götürürüm orda devam ederim diye düşünüyoru....ben fitness yapmak istiyorum yani o kadar kas istemiyorum göbeğim erisin birazcıkta şekilli bi vucuda sahip olsam yeter...arkadaşlar var birlikte gidelim diyorlar belki onlarla da gidebilirim kararsızım...

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Ekim 24th 2007, 00:46

arkadaşların ısrarla salon tavsiyelerinin nedenin açıklamak istiyorum..
düzgün bir programla prof. biri eşliğinde 3 ayda yapabiliceğin vucudu bu altlerde yılda yaparsın..
kürek altei dediğin gibi bütün kaslara yaramıyo kanat ağırlıklı çalışırsın vucut belli bi orantıdan sonra yerinde sayarsın..
illa bütün kas gruplarını çalışman gerekicek..
koşu bandı alma nedenin anlamadım yağ yakımı için flnmı düşünüyossun ?

salon zamanım uzun sürüyo çıkınca soğuğu yerim fln demişsin..
gidiş gelişi hesapla 1 saat antremana koy duşunu evde al sıkı sıkı giyin sorun kalmıyo..

ama illaki ben bunlarla çalışırı diyosan dumble şart bar olrsa iyi olr koşu bandından vazgeçip ayalranabilir dumble bar ağırlık set alırsan.. yanına birde sahpa emin ol kanat makinasıyla birlikte gayet güzel sonuçlar alırsın amatekrar ettiğim gibi bir yere kadar..

bir zaman sonra vucut ağırlık istiycek alet edevatta çalışman şart hale gelicek.. ozaman salon düşünürüsün ama masraflarını karşılamaz alıcakların..

anlatabildiysem ne mutlu bana..

fiestahmet
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen fiestahmet » Ekim 24th 2007, 17:36

koşu bandını göbeğimi eritmek için birde kondisyon için istiyorum...ama sanırım sizin sözünüzü dinliycem spor salonuna yazılıcam...dediğiniz gibi bilen birilerinden bilgi alma konusunda haklısınız...peki bu mekanik manyetik koşu bantlarını kullanan varmı hiç merak ediyorum fiyatları baya bi uygun motorlulara göre..

wiper
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wiper » Ekim 24th 2007, 18:59

mekanik koşubantlarıyla hiç uğraşma bence giy üzerine sağlam bir eşofman çık dışarda koş

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir