kambura alternatif çözüm

Türkiye den ve dunyadan Fitness,bodyFitness haberleri yarışmalar vb.

Moderatör: murat tahan

diornimloth
Yeni Üye
Yeni Üye

kambura alternatif çözüm

Mesajgönderen diornimloth » Şubat 7th 2008, 00:29

ben kendim biraz kambur duruyorum bunun için bir yöntem geliştirdim sizlerlede paylaşmak isterim
sırtınız dik konuma getiriyorsunuz ve dik dururken arkanızdan biri omuzlarınıza paralel bir şekilde (enine) bant yapıştırıyor
çok basit ve hakkaten günlük haytta çok işe yarıyor vücudunuz kambur olduğu için belli bir süre dik dursanızda bi kaç dakika geçmeden yine kambur devam ediyorsunuz ama bu yöntemle bant arkadan sıkıyor ve sizinde kambur durmamanız gerektiği aklınıza geliyor bu şekilde gün boyu dik durabilirsiniz

saygılar...

Kullanıcı avatarı
yusuf yılmaz
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen yusuf yılmaz » Şubat 7th 2008, 12:01

deadlift ve ısınma olarak hyperextensions

Kullanıcı avatarı
sasos
Yarışmacı
Yarışmacı

Re: kambura alternatif çözüm

Mesajgönderen sasos » Şubat 7th 2008, 17:06

diornimloth yazdı:ben kendim biraz kambur duruyorum bunun için bir yöntem geliştirdim sizlerlede paylaşmak isterim
sırtınız dik konuma getiriyorsunuz ve dik dururken arkanızdan biri omuzlarınıza paralel bir şekilde (enine) bant yapıştırıyor
çok basit ve hakkaten günlük haytta çok işe yarıyor vücudunuz kambur olduğu için belli bir süre dik dursanızda bi kaç dakika geçmeden yine kambur devam ediyorsunuz ama bu yöntemle bant arkadan sıkıyor ve sizinde kambur durmamanız gerektiği aklınıza geliyor bu şekilde gün boyu dik durabilirsiniz

saygılar...
güzel bir fikir.sana katılıyorum..bilhassa genç yani yetişme çağındakiler için çok önemli.

aLeNN
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen aLeNN » Şubat 26th 2008, 12:06

Bant falan yerine Dik Duruş korsesi var gayet guzel. Ben onu kullaniyordum bendede var gecici kamburluk doktora gittim kullanma dedi zamanla duzelirsin uzun boylu oldugun icin oyle gecer dedi. Bence siz banti falan birakin kendi iradenizle dik duramaya calisin daha iyi.

“Body Fitness genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir