powerlifting programlarınızı paylaşırmısınız

Powerlifting tanitim kurallar yarismalar rekorlar sporcular.

Moderatör: murat tahan

rroni
BB FAN
BB FAN

powerlifting programlarınızı paylaşırmısınız

Mesajgönderen rroni » Nisan 25th 2008, 14:16

power çalışanlar programlarını yazarlarsa sevinirim.

benchmurat
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen benchmurat » Nisan 25th 2008, 22:20

sadece bench press çalışıyorum 2 ay annemin rahatsızlığından dolayı ara vermek zorunda kaldım en son bıraktığımda raw yani tişörtsüz 180 kg basmıştım tişört ile 220 kg mı girdim ve bastım bugün itibari ile raw yani tişörtsüz çalışıyorum raw bench press yüzde 90 2*4 set yüzde 80 3*2 set ve bir sette 5 tekrar yapıp bench için gerekli kasları birer gün ara ile çalışıyorum haftada bir günde bench shirt ile çıkış denemesi yapacağım

benchmurat
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen benchmurat » Nisan 25th 2008, 22:22

önceden murat tuğral diye yazıyordum şifremi unuttuğum için böyle yazıyorum

rroni
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen rroni » Nisan 26th 2008, 14:00

meraba daha önceki yazılarını okumuştum.peki yardımcı adale programların çok tekrardan mı oluşuyor? scot mendelson: yan omuz,ön kol gibi küçük adalelere 2-4 set 10 tekrar öneriyor bukonuda sen ne yapıyorsun. ayrıca hangi tekniği önerirsin(pliometrik,negatif,rest pause ...) cevaplarsan sevinirim

benchmurat
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen benchmurat » Nisan 27th 2008, 18:44

scot mendelson bu işin pirlerinden ben programlarımı önceden internet ve gerekli kaynaklar olmadığı için halter programlarına göre uyguluyordum şimdi ise altuğ dural isimli bir kardeşimiz bu işi yabancı dilide olduğundan internet aracılığı ile şampiyonlarla iletişime girerek aldığı çalışma sistemlerini hem kendi hemde bana bildirerek uyguluyoruz senin belirtiğin sistemleri bilemiyorum ama omuz arka kol özellilkle close grip dedikleri omuz çekişi hareketi ve sırt içn hareketleri dönüşümlü olarak çalışıyorum belli bir toparlama sürecinden sonra board adını verdikleri youtubeden bakabilirsin o çalışmalarada başlayacağım

rroni
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen rroni » Ekim 7th 2008, 09:55

BAŞKA PAYLAŞMAK İSTEYEN YOK MU?

ofarukcebir
Üye
Üye

Mesajgönderen ofarukcebir » Mart 19th 2009, 16:05

benchmurat yazdı:sadece bench press çalışıyorum 2 ay annemin rahatsızlığından dolayı ara vermek zorunda kaldım en son bıraktığımda raw yani tişörtsüz 180 kg basmıştım tişört ile 220 kg mı girdim ve bastım bugün itibari ile raw yani tişörtsüz çalışıyorum raw bench press yüzde 90 2*4 set yüzde 80 3*2 set ve bir sette 5 tekrar yapıp bench için gerekli kasları birer gün ara ile çalışıyorum haftada bir günde bench shirt ile çıkış denemesi yapacağım

bu kiloya ne kadar zamanda ciktin? ilk bench e girdiginde kac kiloyla baslamistin hatirliyormusun?

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 19th 2009, 17:04

ağırlık çalıştığım dönemlerde temel egzersizleri 6*6 seklinde yapıyorum.1 ay içinde kaldırdığım kilolar artıyor.bir aylık süre sonunda 2-3 tekrarlı 1-2 set ekliyorum.

benchmurat
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen benchmurat » Mart 19th 2009, 17:28

vallahi kardeşim her halde senin yaşın kadar var ilk bench presse başlamam yani fosil devirleriydi her halde 50 kg ile başlamıştım o zaman müsabık halter yapıyordum fakat bench press bence tüm ağırlık sporlarının kralı daha sonra 19 yaşındayken 190 kg giriyordum halteri bırakıp vucut geliştirmeye başladım hatta eskişehirde bodrumda yarışmalara girdim definisyon işi berbat bir iş olduğu için pes ettim epey bir ara verdikten sonra bench pressin uluslar arası yarışmaları olduğunu duyunca trabzonda görevdeyken bench presse başladım belki abzuruk bir tutku ama illada bench press bu arada kumsuz kardeşimiz in müthiş dereceleri var onun çalışma sistemi gayet etkili bir sistem

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 20th 2009, 08:05

kendimi definasyona adadığım için pek güç idmanı yapmıyorum artık.bi yarışma yapabilirsem yeniden üstüne düşeceğim ama

“Powerlifting” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir