DİYETTE YÜKLEME NASIL YAPILIR?

Sporcu Beslenmesinde Ozel hazirlanmis Yemek tarifleri Mix icecekler vesaire...

Moderatör: murat tahan

izmirliefe
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen izmirliefe » Mart 19th 2013, 17:03

Tuna askere gitmeden önce çok paylaşıyordun bilgileri, askerden geldikten sonra seni arar olduk nerdeyse, Paylaşım için teşekkürler ayrıca rica ediyorum paylaşımlarının devamını bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Mart 19th 2013, 22:51

Teşekkür ederim öncelikle
Askerden geldikten sonra hayat çarptı.. :) Elimden geldiğince paylaşmaya çalışacağım..

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Mart 20th 2013, 07:22

Guzel paylasim. Edip abiyede tesekkur ederim bu guzel makale icin.
Gayet iyi bir anlatim tarzi sahsen musabik olmadanda denenebilecek bir durum tabiki zorlugunu tahmin edemiyorum bile.
Yanliz merak ettigim bir durum var. Kilolu olanlarin ve diet yapan kisilerin bu tarz yuklemeler yapmasi kilo verilmesinde daha hizli bir yontem olustururmu.
Veya ectomorf yapili insanlarin musabik olmadigi halde bu tarz yuklemeler yapmasi vucuduna karsi eksi bir durum olusturabilirmi.
Sonucta ecto olanlarin karbonhidrata yogun ihtiyaci oldugu apacik.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 20th 2013, 09:04

Göksel Demircan yazdı:Guzel paylasim. Edip abiyede tesekkur ederim bu guzel makale icin.
Gayet iyi bir anlatim tarzi sahsen musabik olmadanda denenebilecek bir durum tabiki zorlugunu tahmin edemiyorum bile.
Yanliz merak ettigim bir durum var. Kilolu olanlarin ve diet yapan kisilerin bu tarz yuklemeler yapmasi kilo verilmesinde daha hizli bir yontem olustururmu.
Veya ectomorf yapili insanlarin musabik olmadigi halde bu tarz yuklemeler yapmasi vucuduna karsi eksi bir durum olusturabilirmi.
Sonucta ecto olanlarin karbonhidrata yogun ihtiyaci oldugu apacik.

müsabık olmayanlar için bu yüklemeleri yapmaları doğru değil anlamsız olur...çünkü bu yüklemeler sadece podyuma çıkcağın o 2 gün formunun en üst seviyeye çıkartmak için yapılır...amaç deri altındaki suyu ve yağı minumuma indirmek ve adaleye kabarık görüntü vermektir...

izmirliefe
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen izmirliefe » Mart 29th 2013, 23:59

Tuna her konuda bilgilerini ve tecrübelerini paylaşmanı ben şahsen bekliyorum. Tüm paylaşımlar için teşekkürler. 2008'de olması gerek bayağı güzel paylaşımlar vardı. Nereye gitti bu arkadaşlar bilmiyorum, hem müsabık hemde bilgili arkadaşlar vardı.

“Vücut Geliştirme Sporcu Diyet - Yemek Tarifleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir