Tuluğ Topa Hakkında

Türk vücutçu ların Resimleri Kişisel albümleri ve yarışmalardan karışık resimler.

Moderatör: murat tahan

Gray Wolf
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Gray Wolf » Ocak 2nd 2010, 13:22

bu çok eski bir yara izi. Ben iki şey olabileceğini düşünüyorum. İlki synthol veya bolgesel streoidler kist yapmış olabilir veya bicepsi kopmuş olabilir. yada farklı bir ameliyat izi. Bu çok konuşuldu ama tuluğ bir açıklama yapmadı zaten sporu bırakıp izdivaya çekilmiş bunlarla daha uğraşmaz. Fakat dikkat ettiğim bir nokta var hep vg buluşmalarında ya uzun kollu yada dirsek altı tshirt giyiyor.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ocak 2nd 2010, 17:01

Tuluğ Hocanın bicepslerini oldum olası sevemedim ama diğer bölgelerine hayranım... Resimde görülen yara izinin bölgesel steroidden olma ihtimali yüksek fakat ne desem boş çünkü başka bir sebebi de olabilir.

Steroidler sonucunda bicepsin olduğu bölgede çamura benzer sarımtırak ve siyahi ihtihaplı bir bir sıvı oluşuyor ve biceps mahvoluyor... Tek çare doktora görünüp ameliyat olmak ve içindeki pisliği dışarı akıtmak.

Steroidden mahvolan bicepslerin ameliyatlarını daha önce birkaç kez izlemiştim doktor tam bicepsin ortasını yada kenarını neşter ile yarıyor ve içindeki çamura benzeyen kanlı sarımtırak sıvıyı bicepse bastırarak akıtıyor...

Eğer Tuluğ Hoca' nın bicepslerinde bölgesel synthol yada başka steroidlerden kaynaklanan bir vaka olmuşsa bu yara izi ameliyattan kalma olabilir.

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Ocak 2nd 2010, 17:23

Synthol kullanmış olması muhtemel. Zira kolları iri olmasına rağmen detay ve sertlik yok.

Kullanıcı avatarı
hardcorebodybuilding
Üye
Üye

Mesajgönderen hardcorebodybuilding » Aralık 19th 2010, 00:06

Resim

Kendisi hatırı sayılır eski Vücutçularımız dan ama üstteki resim zaten herşeyi açıklıyor deli gibi synthol ve ya türevlerini kullanmış bu ap açık ortada.

zeyna
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen zeyna » Aralık 19th 2010, 00:13

Doğal durmuyor balon gibi :)

Kullanıcı avatarı
Murat Vatandaş
VIP
VIP

Mesajgönderen Murat Vatandaş » Aralık 21st 2010, 12:41

Bence bulk zamanında çekilmiş normal bir fotoğraf. Tuluğ Hocanın zamanında doğru dürüst rakibi kalmamışken nite syntholle bölgesel steroidle uğraşsın?
Ki bunları yapıp yurtdışında derece alamayacağını kesin biliyordur.

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Aralık 21st 2010, 15:31

synthol direk belli ediyor kendisini

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Aralık 21st 2010, 15:55

Tuluğ Topa Türkiye deki en hacimli vücutçulardan biri idi. Bicepslerini ben ölçmedim ancak 60 cm ye geldiği söyleniyordu bench pres te 300 kg nin üzerinde ağırlık basan bir sporcunun illaki Synthol kullandığını iddia etmek çok saçma.

Bir resimden adamın kariyerini okudunuz ya helal olsun yani ayıptır bunca emek var ortada.Bodyguard lık yaptığı dönemler olmuştu belkide ordan kalma bir yara izidir.

bruce123
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bruce123 » Aralık 21st 2010, 17:16

tulug topa syntol kullandı bu bilgi güvenilir yerdendir .

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Aralık 21st 2010, 17:40

Valla kimse ile tartışmak yada polemiğe girmek istemiyorum, ama güvenilir yer lafıda biraz acaip..sen güvendin ben niye güveneyim adı yok sanı yok nerden bilir kanıtı yok.

Tuluğ topa yıllar önce bıraktı sporu milli takımlarda görev aldı yarışmalardan çekildi napsın syntholü? Türkiyedeki en hacimli vücutçulardan demiştim ama değil zaten kendisi en hacimli vücutçu 60 cm kol arnoldda bile yok bide synthol kullanacak. Mantıklı değil.

“Türk Vücut Geliştirme Sporcuları nın Resimleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir