Adnan SIR

Türk vücutçu ların Resimleri Kişisel albümleri ve yarışmalardan karışık resimler.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
berlin
Üye
Üye

Mesajgönderen berlin » Mart 16th 2007, 16:07

Bu bir şaka evet evet şaka bu adam Türk ise bravo. ben bu adamın zamanının bırakın şu anın en iyi vücutçularında sayarım.Şok oldum başka resimler videolar varmı acaba .

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 16th 2007, 17:01

şaka değil bir çok vücutcumuz var sizlerin tanımadığınız dünyaca birçok derece yapmış vücutcular varken neden şaşırıyoprsunuz anlam vermiş değilim adnan abi de zamanın en iyi vücutcularından biriydi dorian yates ile aynı podyumda bulunmuştu eğer o resmi bulursam koyarım buraya....

elvis
VIP
VIP

Mesajgönderen elvis » Mart 17th 2007, 00:08

daha n :-o eler görcez anotomiye bak anaa boyu kaç bu devin?

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 17th 2007, 00:14

1.90 civarında eski basketbolcuydu...

akkayaali
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen akkayaali » Mart 17th 2007, 01:55

gerçekten çok güzel bir vücut yapmış, hayran kaldım inşallah daha iyi vücutcular da çıkacak Türkiyeden ben inanıyorum, herkese çalışmalarında başarılar dilerim

elvis
VIP
VIP

Mesajgönderen elvis » Mart 17th 2007, 02:28

akkayaali yazdı:gerçekten çok güzel bir vücut yapmış, hayran kaldım inşallah daha iyi vücutcular da çıkacak Türkiyeden ben inanıyorum, herkese çalışmalarında başarılar dilerim

bencede iyi ama bacaklara daha asılsa daha iyi sonuç elde edebilir özellikle kalflar zayıf gibi geldi.yinede takdir ediyorum o boyda bu vücüt süper yane.

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Mart 17th 2007, 03:50

$apka cikardim

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Mart 17th 2007, 10:03

ahmet enünlüyle beraber ayni yerde calistigimiz zamanlarda hep derdi ADNAN SIR, ADNAN SIR diye.. bende hic görmemistim kendisini, ilk defa burada görüyorum. gercekten düzgün ve devasi bir sporcu. SAYGILAR....

simdilerde ne yapar ne eder acaba...

ayrica reza baturda amma gencmis ya, hic genclik fotosunu görmemistim.... (-:

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 17th 2007, 13:14

adnan abi evlendi uzun yıllardırda eşi ve çocukları ile bodrumda yaşıyor keyfi yerinde antremanlara devam ediyor ama tuluğ topa gibi adnan abide çok erken bıraktı....belkide en doğrusunu yapmıştır...

sohbetseli
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen sohbetseli » Mart 20th 2007, 20:17

cuneytust yazdı:şaka değil bir çok vücutcumuz var sizlerin tanımadığınız dünyaca birçok derece yapmış vücutcular varken neden şaşırıyoprsunuz anlam vermiş değilim adnan abi de zamanın en iyi vücutcularından biriydi dorian yates ile aynı podyumda bulunmuştu eğer o resmi bulursam koyarım buraya....

Öyle hocam kulup sahipleri ve medya para donen şeylere kilitliyor insanları ama o dallar Türk'ün sporu değil. Ata sporları bu kadar emek isteyen sporlar olduğu halde kimse hak ettiği değeri alamıyor bizde. Hiçbir basarımız olmayan şeyler. Karşı takımdakileri yunan askeri gibi görüp savaşanlar vs. her türlü kötü örnekler... Güreştede ne başarılarımız var saymakla bitmez. Karşısında 1dk. tuş olmadan durabilen insanın çıkmadığı koca yusuflar... Dünyada Türk Gibi Güçlü diye bi söz vardır. Boşuna söylenmemiş. Her konuda böyle bu işler şu an ama birgün hep birlikte bu haksızlıkları hak ettiği gibi tersine çeviririz.

“Türk Vücut Geliştirme Sporcuları nın Resimleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir