Hamdullah Aykutlu

Türk vücutçu ların Resimleri Kişisel albümleri ve yarışmalardan karışık resimler.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 25th 2012, 16:30

Bune abi harika ya...

Kullanıcı avatarı
protein
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen protein » Mart 26th 2012, 16:00

ohanze!

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Mart 27th 2012, 22:24

ben 1 kere idmanını gördüm salona gelmişti yarışmadan önce define bir dev nasıl olur işte tanımı Hamdullah Aykutlu dur

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Mart 27th 2012, 22:38

bahsetsene biraz gergin mi antreman yapıyor?

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 28th 2012, 07:28

serhat bir çok kez antremanını gördüm kendisinide çok yakından tnırım ne sormak istediğini anladım hamdullah abi çok sakin bir kişiliğe sahipir antremanlarıda sakin ve çok rahat yapar...ama bir çok kişi tanımadan tam tersini savun urlar....

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Mart 28th 2012, 09:40

Bu kütleyle bu kadar derinlik!Genetik mucize.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Mart 28th 2012, 10:50

serhat bir çok kez antremanını gördüm kendisinide çok yakından tnırım ne sormak istediğini anladım hamdullah abi çok sakin bir kişiliğe sahipir antremanlarıda sakin ve çok rahat yapar...ama bir çok kişi tanımadan tam tersini savun urlar....

maalesef öyle sokak efsaneleri var,tandığın kadarı ile nasıl beslenir yıl boyu hep dikkatlimidir,bacak antremanını izledin mi hiç,kalçayı özel mi çalışıyor?

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Mart 28th 2012, 10:55

maalesef öyle sokak efsaneleri var,tandığın kadarı ile nasıl beslenir yıl boyu hep dikkatlimidir,bacak antremanını izledin mi hiç,kalçayı özel mi çalışıyor?

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 28th 2012, 11:17

can_berk yazdı:

öncelikle hamullah abi gibiler doğuştan 2-3 gömlek üstün doğuyorlar anatomik olarak...bu sporda sende bilirsinki anatomik ypın uygunsa avantajın artar hamdullah abinin avantajı daha yüksek o yüzden tüm sene boyuca kontrollü beslenmesine gerek kalmıyor...bir sene boyunca hiç bacak çalışmayıp sadece bisiklet çevirdiği bacak formunu gördüm inanılmaz...tek söylediğim hamdulah abi bacak çalışıpta kendini yorma o zaman...kalça için herkesin yaptığı bildik haraketleri yapıyoröyle özel bir çalışması yok söylediğim gibi ve bunu kendiside söyler anatomik üstünlük yapacak birşey yok...

boksör00
BANLANDI

Mesajgönderen boksör00 » Mart 28th 2012, 11:46

her gün bakıyorum resimlerine mükemmel :)

“Türk Vücut Geliştirme Sporcuları nın Resimleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir