Murat Kumsuz

Türk vücutçu ların Resimleri Kişisel albümleri ve yarışmalardan karışık resimler.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 4th 2007, 13:54

EDITED

gürbüz
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen gürbüz » Ekim 4th 2007, 13:58

EDITED

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 4th 2007, 14:01

EDITED

gürbüz
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen gürbüz » Ekim 4th 2007, 14:09

EDITED

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Ekim 4th 2007, 15:02

yaw anlamıyorum murat calışıyor bır şeyler yapmak ıstıyor onu eleştırmek ıcın onun yaptıgından daha fazlasını yapmamız lazım yada bu konuda cok bılgılı olmak lazım laf olsun dıye dıyet zamanında musabık arkları eleşrırken yapıcı destekleyıcı olmamizz lazım ne yaptıkları nasıl zor oldugunu bılmeden eleştırmeyelım murat soğuk demırlerın pasını yutmuş bence agzı bırakıcam dese bıle adelelerı ve kalbı ızın vermez

erdal utar
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen erdal utar » Ekim 4th 2007, 15:29

EDITED

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Ekim 5th 2007, 07:03

cüneyt dostum bıraktığım filan yok merak etme.benim idmanlarım devam ediyor.şirketiminde sponsor desteğinialdım arkama.sadece cevap vermek istemiyorum insanları artık.hele ki en son bir homoseksüel arkadasın sapıkça teklifleri ile karşılasın ca cok fazla göz önün de olduğumu düşündüm.pek yazmama kararı aldım.bi süre böyle daha iyi.biraz yüzümüz unutulsun.

polat
Üye
Üye

Mesajgönderen polat » Ekim 5th 2007, 07:07

Erdal hoca , Kasım ve Aralıktaki yarışlara hazırlandığını biliyorum, oralardan iyi dereceler alacağına da inanıyorum, hatta Aralık ayında İzmirde de olmanı diliyorum, senin gibi kaliteli bir vücutçuyla yarışmak çok zevkli olurdu.

Kagan, sende de şimdiye kadar olmadığı kadar bir gerginlik var, resimlerden göründüğü üzere iyi durumdasın Kasıma kadar çok daha iyi olacağına inanıyorum.

Ve Murat abi, ben de seni eleştirmiştim hatırlıyorsan ama amacım motive etmekti, o zaman bu yanlış anlaşıldı. sonradan takip ettiğim kadarıyla bilen bilmeyen anlayan anlamayan birçok insan tarafından eleştirldiğini ben de gördüm ve açıkçası bazı yorumlara çok gülüyordum, içimden de Allah bu adama sabır versin dedim birçok kez.
Artık insanlara cevap vereceğin yerin podyum olduğunu düşünüyorum, diyetine devam et, sakın bozma , bozunca çok bilenler kazanıyor bunu hatırla hep.
Podyumda görüşmek üzere; tabii ben bir alt siklette:D

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 5th 2007, 08:24

kumsuz yazdı:cüneyt dostum bıraktığım filan yok merak etme.benim idmanlarım devam ediyor.şirketiminde sponsor desteğinialdım arkama.sadece cevap vermek istemiyorum insanları artık.hele ki en son bir homoseksüel arkadasın sapıkça teklifleri ile karşılasın ca cok fazla göz önün de olduğumu düşündüm.pek yazmama kararı aldım.bi süre böyle daha iyi.biraz yüzümüz unutulsun.

bu senin kararın saygı duyarım da forumlkardan uzak kalma bari burda görüşelim kumsuz...

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Ekim 5th 2007, 10:28

dostlarımızdan ayrı kalmayız Allahın izni ilee

“Türk Vücut Geliştirme Sporcuları nın Resimleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir