SON FORMUM...

Türk vücutçu ların Resimleri Kişisel albümleri ve yarışmalardan karışık resimler.

Moderatör: murat tahan

asterixXxX
Üye
Üye

Mesajgönderen asterixXxX » Mart 2nd 2009, 10:52

bilmem kitabında yazdıgı kadarıyla ya almıyomus ya yokmus. gereklı proteını alıcaz dıye 350 gram tavuk yerdım mıdem patlıcak gıbı olurdu fılan dıyordu

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 1st 2009, 06:31

asterixXxX yazdı:yok canim yani herkes steroid kullaniyor burdan ben bu sonucu mu cikarmalayim..:( yok canim Arnold var en basiitindn protein tozu bile yoktu bizim zamanimizda diyor.. oluyor demekki yani.. olmaz bisey degildir..

arnoldun zamnında da protein tozları çıkmıştı
protein tozlarıyla o vücutlar inşa edilmez dostum arnold steroidin kralını vurdu kendine ve amerikaya steroidi getiren vücutçuların başında geliyor

arnold ve zamanındaki her vücutçu doping kullandı hatta arnold büyük bir primobolan hayranıdır

kavranhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kavranhan » Mayıs 1st 2009, 10:03

ömer kardeş en son seni farukla yarışırken görmüştüm şimdi faruk erzurumda salonda ben de onunla berebe çalışıyorum faruk yarışmayı bıraktı ama bugün bile vucudu mükemmel diyebilirim sanada bol şans

ekinoxhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ekinoxhan » Mayıs 1st 2009, 16:53

şimdi şöyle bişey var o zaman , dopingsiz böyle bir vücudu istemek hayal yani , madem dopingi herkes yapabilir o zaman böyle bir vücudun övülmeye de hakkı yok...

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 2nd 2009, 07:19

böyle bir vücudun övülmeye hakkı vardır

herkes cm cm büyümek ugruna kız arkadaşından sinemalardan gezmelerden tüm sosyal faaliyetlerden geçebilir mi böyle adamlar gibi

bence herkes bu fedakarlıkları yapamaz hergün yıllar boyunca mideleri bulanarak hep aynı yemekleri yediler sabah aynı saatte kalkıp akşam aynı saatte uyudular acımasızca o kiloların altlarına girdiler takviye gıda almak için giydikleri elbiselerden fedakarlık ettilier aklına gelebilecek her türlü fedakarlıkları yaptılar ve bu vücudu inşa ettiler doping te vuruluyor bunu herkes bilir ama saydığım eziyetleri çekmedikten sonra dopingin bir faydası yok sen bu işkenceleri çek ve dopingini vurdur bakalım yine böyle vücudun olabilecek mi bu biraz da genetikle alakalı bir mesele diye düşünüyorum

onlar bizim kahramanlarımız ben ömer abiye saygı duyuyorum

ekinoxhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ekinoxhan » Mayıs 2nd 2009, 16:19

Kimse yanlış anlamasın burda herhangi birini kötülemek yada yapılan işi hafife almak değildir amacım...Zaten yorumlarımı daha ileriye götüremem bu spor hakkında fazla bilgim yok.Yorumum sadece kabataslaktır.Demek istediğim Zaten düzenli spor yapanlar genetiği el verdiği sürece supplement'ler ile bir yere geliyorlar kür'ü yaptıktan sonra yakaladıkları vücud oranı ortada...Herkes kür yapacak olursa gelinecek nokta belli.

“Türk Vücut Geliştirme Sporcuları nın Resimleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir