Vucut gelistirme tarihimizden fotolar

Türk vücutçu ların Resimleri Kişisel albümleri ve yarışmalardan karışık resimler.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Vucut gelistirme tarihimizden fotolar

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 2nd 2006, 08:13

Resim
1969 Mr. World Yarismasi Brugge-Belcika Ahmet Enunlu,Frank Zane,Zeki Yonet
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
1980 Avrupa Sampiyonasi Brugge-Belcika Ekip halinde Avrupa Ucuncusu TURKIYE
Resim
Resim
1979 Avrupa Sampiyonasi Avrupa Sampiyonu Efsane Takimimiz
Resim
1969 Turkiye Vucutgelistirme Sampiyonasi Sampiyonlar sampiyonu ENUNLU Uzun boy sampiyonu TANSEVER

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Şubat 2nd 2006, 10:30

hocam resımler ıcın cook tesekkurler...

X
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen X » Şubat 3rd 2006, 20:34

resimler arasında özer baysaling de var bu adamı vücut geliştirme camiasında çok fazla seven yok gibi görünüyor ama ben bu adamı dürüst olduğundan çok sevdim, dürüstlüğünü aynen kitaplarına yansıtmış.

BECO
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BECO » Şubat 3rd 2006, 21:18

[quote]resimler arasında özer baysaling de var bu adamı vücut geliştirme camiasında çok fazla seven yok gibi görünüyor ama ben bu adamı dürüst olduğundan çok sevdim, dürüstlüğünü aynen kitaplarına yansıtmış.
süpersin ya :shock: özer hoca benim ilk hocamdı çok seker bi adamdır kitaplarıda süper ama dediğin gib kıymetini bilen pek yok çok sevmiyolar

GÜRELli
Üye
Üye

Mesajgönderen GÜRELli » Şubat 7th 2006, 14:02

HEY GİDİ HEYYYY ESKİ ALTIN YILLAR.
TAKIM HALİNDE -BALKAN,AKDENİZ,AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONALARINDA 1969-2000 YILLARI ARASINDA TÜRKİYE İNANILMAZ BAŞARILAR ELDE ETTİ VE TÜM DÜNYA BİZİ ALKIŞLADI.

RESİMLERDEKİ ÇOOK DEĞERLİ ABİLERİMİZ VE HOCALARIMIZ SAYESİNDE ŞU AN ÜLKEMİZDE VÜCUT GELİŞTİRME SPORU İNANILMAZ DERECE YAYGIN VE BİNLERCE SPOR TESİSİ ,SPORSEVERLERE HİZMET ETMEKTEDİR.

ARALARINDA DÜNYA ŞAMPİYONLARI,FEDERASYON BAŞKANI,İFBB ULUSLARARASI HAKEMLER,TÜRK FEDERASYONUNDA YÖNETİM VE DİĞER KURULLARDA HİZMETTE BULUNMUŞ KİŞİLER,ÇOK BAŞARILI ULUSLARARASI ŞAMPİYON SPORCULAR YETİŞTİREN HOCALAR BULUNMAKTADIR.

AMAAA NE YAZIK Kİ ONLAR GİBİ NADİR YETİŞEN İNSANLARA YETERLİ DEYER VERİLMEDİ.
BAZILARI BAŞKA ÜLKELERDE YAŞAMAYI TERCİH ETTİ,BAZILARI İSE SPORU BIRAKIP UZAKLAŞMAYA KARAR VERDİ.

ARKADAŞLAR,BU DEĞERLİ İNSANLARI HERZAMAN ÖNEMSEYİP,HATIRLAYIP,DEĞER VERMEMİZ GEREKİYO VE TECRUBELERİNDEN YARARLANMALIYIZ.
AKSİ TAKTİRDE SPORUMUZ ŞU ANDA OLDUĞU GİBİ KAN KAYBETMEYE DEVAM EDECEKTİR VE SPORCU -ANTRENÖR YETİŞMEYEREK GELECEĞİMİZ PEK PARLAK OLMAYACAKTIR.

TÜM ESKİ SPORCULARI BAŞARILARINDAN DOLAYI TEKRAR TEBRİK VE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SAYGI VE SEVGİLERİMLE.

tayfun
Üye
Üye

Mesajgönderen tayfun » Şubat 7th 2006, 17:11

ahmet enunlu tartışılamz birisi onu yakından görebilmeyi çok isterdim kafa olarak nasıl biri bilmiyorum ama ..tevfik ulusoğlu var çok kısa boylu ayhan ışık bıyıklı olan birde eryetiş var eski fed başkanı acıkcası ben ahmet enunluyu bir tv programına cağırmışdım çok takdir ettiğim birisi olduğu için ama adam inatla gelmedi.telefonla konuşmuşduk ..7 yaşındayken adamın resimleri vardı benim odamda ama demekki düşünce olarak biraz garip biri....

GÜRELli
Üye
Üye

Mesajgönderen GÜRELli » Mart 11th 2006, 17:13

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

DEĞERLİ HOCAMIZ VE DÜNYA ŞAMPİYONUMUZ AHMET ENÜNLÜ YILLAR ÖNCE DÜNYACA ÜNLÜ SPOR DERGİLERİNİN KAPAKLARINDA YER ALARAK BİZİ GURURLANDIRMIŞTI.

tayfun
Üye
Üye

Mesajgönderen tayfun » Mart 13th 2006, 12:54

gerçekten müthiş bir adam bu ..resimler için de ayrıca teşekkürler...

Big Ted
Üye
Üye

Mesajgönderen Big Ted » Mart 13th 2006, 18:29

ahmet hoca cok iyi bi insandir, kendisiyle tanisma serefine sahibim. vucut gelistirmede olayi bitirmistir.

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Mart 13th 2006, 19:54

ahmet enunlu tartýþýlamz birisi onu yakýndan görebilmeyi çok isterdim kafa olarak nasýl biri bilmiyorum ama ..tevfik ulusoðlu var çok kýsa boylu ayhan ýþýk býyýklý olan birde eryetiþ var eski fed baþkaný acýkcasý ben ahmet enunluyu bir tv programýna caðýrmýþdým çok takdir ettiðim birisi olduðu için ama adam inatla gelmedi.telefonla konuþmuþduk ..7 yaþýndayken adamýn resimleri vardý benim odamda ama demekki düþünce olarak biraz garip biri....

Ahmet hocayla bir yili askin bir süre ayni yerde calistik (Hillside City Club) HCC in spor danismaniydi (dubai deki dünya yarisina hazirlandigi zamanlar) hemen hemen her aksam oturup saatlerce muhabbet ederdik. ama body den degil, normal hayattan. kendisi cok mükemmel bir insan !!!

Dubaideki yarisin secmeleri icin bursa ya beraber gitmistik, ben boyayip ben isindirmistim ahmet hocayi, önce bursa da sonrada dubai de sampiyon olmustu !!!

not: ayrica yukardaki resimlerin cogununda orjinalini görmüsümdür :sad:

“Türk Vücut Geliştirme Sporcuları nın Resimleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir