Şener Tuluğ Mehmet Serdar Yıldız Timucin Yiğit Buluşması

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Şener Tuluğ Mehmet Serdar Yıldız Timucin Yiğit Buluşması

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 20th 2008, 05:55

Dostum Tuluğ Topa gene İstanbula gittiğinde camiadan renkli simaları toparlamayı ihmal etmemiş idman yapılmış sohbet yapılmış eh bizede daha ne olsun demek ve resimleri sizlerle paylaşmak kalıyor .Şener Üşümezsoy a özellikle DİKKAT !!!!!!

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Vucutor3 tarafından Mayıs 9th 2008, 05:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Tuluğ Topa
Antrenör
Antrenör

Mesajgönderen Tuluğ Topa » Nisan 20th 2008, 08:07

İş-güc den zaman olmazdı görüşmeye....Herkes kendi başına hayata karısıyor mecburen.Kardeşlerle dostlarla beraber olmak iyi geliyor.En yenimiz 15 senedir bu spor için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.Aslında o gün daha kimler vardı.Yiğit kardeşim,Ahmet hoca.....Gördüğünüz gibi Yıldız bile pilates derslerinden arta kalan zamanlarda soluğu bizim yanımızda aldı.YS club sıcak günler yaşadı.Sevgiler.........

Timuçin Canel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Timuçin Canel » Nisan 20th 2008, 09:37

Tuluğ abi istanbula gelip bizleri ziyaret ettiğin için inanılmaz mutlu olduk... Şener abi bizim eski Şener abimiz hiç değişmemiş bir insan 7 sinde neyse 70 'şindede aynıdır yani halen bizlere rakip, bizimle mücadeleye (bilek güreşine,kaslarını bizimle karşılaştırmaya v.b.) hazır hayat dolu bir insan ....süper bir gündü epey güldük...en kötü günümüz böyle olsun...teşekkürler...

Talat Ozan TOPTAN
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Talat Ozan TOPTAN » Nisan 20th 2008, 11:22

Ne kadar güzel bir tablo... İnsanın orada bulunmak adına, çaycı olası gelior....

hüseyin topkar
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen hüseyin topkar » Nisan 20th 2008, 11:38

o gün kardeşim tuluğunun çağrısıyla gidecektim ama elimde olmayan sebeple bulunamadım. çok sıcak bir ortamı kaçırdığım için gerçek anlamda üzgünüm. şener abi yine sıradışı süper.timiçun serdar ve yiğit maşallah aslan gibi.yiğitin şampiyondaki eski durumu aklıma geldi her zaman saygılı ve yakışıklı .serdar tabii su götürmez yakışıklı. timiçun ise mattarazonun 21 yüzyıl varyasyonu .yıldız da bu arada gayet formda .tekrar bu karede olan arkadaşlarıma spor ve yaşamlarında sağlıklar ve başarılar dilerim.

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Nisan 20th 2008, 12:05

tuluıg topa nın efsane majestıc ıgının as kadrolsundan bır kacı bır araya gelmis en yakın arkadaslık 20 yıl a yakın ....her seferınde aynı kalıte sohbet,, aynı dostluk ,, ayni ozlemle sarilis,,, kaldiki sevgili tulug topa ya uzaga tasindigindan beri hasret kalimisiz kosarak yaninda aliyoruz solugu her geldiginde ///arkadaslar tekrarlayalim bunu??

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Nisan 20th 2008, 12:40

Birbirinden değerli hocalarımız ve bu spora gönül vermiş özel kişiler. Hepsiyle zaman zamanda olsa aynı ortamda bulunduğum için gerçekten çok mutluyum. Fotolara bakınca göğsüm kabarıyor : )

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Nisan 20th 2008, 14:10

çok güzel bi tablo gerçekten insanın böyle dostları olması çok güzel..
bu tür aktivitelerin dewamını diliyorum.

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Nisan 20th 2008, 14:30

Sevdigim insanların oldugu guzel bir tablo...

ispinli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ispinli » Nisan 20th 2008, 16:04

Deprem profesörümüzün o yaşındaki vücudu beni kendimdan utandırdı şener bey süpersiniz inşallah sizin yaşınızda bizede kısmet olur öyle diri ve zinde kalmak.

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir