Venice Beach California

Vucut Gelistirme , Bodyfitness ve Fitness camiasinda neler oluyor , kim kiminle nerede ne yapti :)

Moderatör: murat tahan

real deal
VIP
VIP

Venice Beach California

Mesajgönderen real deal » Şubat 2nd 2007, 02:41

Hepimizin bildigi gibi Venice Beach California diyince hepimizin aklina body building gelir . Venice Beach den kareler...
Resim
Resim
Firehouse Restaurant Venice de tum prolar tarafindan ziyaret edilen guzel bir restaurant . Menu gercekten cok guzel , icinde tamamen bodybuilding yapanlara ozel hazirlanmis yemekler var .
Resim
Max Muscle store , bodybuilding ile ilgili icinde tum supplement , video , giyim ve daha bircok sey bulabileceginiz bir magaza .
Resim
Resim
Ve son duragim efsane salon Mecca of BodyBuilding "Golds Gym"
Icerde gercekten cok guzel bir atmosfer var , Big Will Harris beni cok guzel bir sekilde karsiladi ve uzunca bir muhabbetimiz oldu .Kendisinin hedefi haziranda yapilacak Shawn Ray Classic e girip Olympia ya qualify olmak .

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 2nd 2007, 11:09

GELİCEM ORALARA .....

fantom03
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fantom03 » Şubat 2nd 2007, 11:38

herkesin hayallerinde buraları bir kez olsun görmek ve o atmosferi yaşamak var eminim

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Şubat 2nd 2007, 11:56

Gerçekten çok güzel fotolar. Süper atmosfer olduğuna eminim. Herkes göremez,çok şanslısınız..

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Şubat 2nd 2007, 12:36

ABİ SENDE HEM YAKIŞIKLISIN HEM KASLI YERDE GÜZELMİŞ KEŞKE GİTME ŞANSIMIZ OLSA

elvis
VIP
VIP

Mesajgönderen elvis » Şubat 2nd 2007, 14:01

ya neden bu Americadan çıkıyo hep mr olimpıa lar ii vucutlar herşey mevcut ondan ,Türkiye de de hayalim bodyciler için böle bi restauranttı böle yerler çok lüks semtlerde war Türkiye de.ama bigün bende gidicem. tek hayalim bu KAGAN çok şanslı adamsın wesselam, üzerindeki body de on numara durmuş.kalıp iyi beya !kıskandım walla.ama böle sağlam TÜ
rklerin bizim yerimize oralara gitmeleri bile beni gurulandırıyo.

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Şubat 2nd 2007, 17:10

bence edıp abı sana gorev vermelı ABD dekı buyuk salonları dolaşıp ızlenım ve goruntulerı yollaman ıcın yoksa bızım gıdıp gormemız bu şekılde zor devamını beklerız
bende body cıler ıcın bır bufe duşunuyordum bakırkoyde bır ark ımın bufesıne kısa surelı bır menu ceşıdı yaptık proteın agırlıklı mıllet anlamadı başlamadan bıtırdım.

BECO
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BECO » Şubat 2nd 2007, 22:52

resimler için teşekkürler gerçekten çok güsel yerler :)

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 4th 2007, 17:34

Kagan in dostlugu sitemize olan katkilari ictenligi durustlugu tartisilmaz.Vucutcu.coM acildigindan beri yanimda duran saglam dostlarimdan birisi.Kendisi zaten bizim icin bir cok projeyi yapmis ve yapicak bir arkadasimiz.Kaganin yarismalarida olucak ve basarilarini hepimiz burdan alkisliycaz ona guvenim sonsuzdur.

Kagan amerikada bu isi yakindan takip eden tek Turk sporcudur bu spora olan gercek askini ben cok yakindan biliyorum bizi ikimizi saglam bir dostluga iten tekseyde karsliksiz bu spora olan askimizdir.

Kagan icin cok sey soyleyebilirim ama en onemli ozelligi yukarda bahsettigim durustce kalpten bu sporu sevmesi dir.

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Şubat 4th 2007, 20:39

Kim istemez ki oralarda olmayı ahhhhhhh ahhhhhhhh.Kagan Hocam paylaşım için teşekkürler.Saygılarımla...

“Vucutcu.coM paparazzi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir