Yardim Lutfen...

Antrenman program teknikleri Program örnekleri ve sizin antrenman programlarınız .

Moderatör: murat tahan

kullaniciadiyok
Yeni Üye
Yeni Üye

Yardim Lutfen...

Mesajgönderen kullaniciadiyok » Ağustos 7th 2012, 22:21

Arkadaslar vucut gelistirmeye yeni basladim ama bir turlu kendime program yapamadim spor salonuna gidiyorum haftada 3 gun ve ilgilenen hoca filanda yok herkes kendi basina calismak zorunda simdi siz bana belki forumu arastir biraz diyeceksiniz ama inaninki cok arastirdim hatta baska sitelerede baktim ama kafam allak bullak oldu hic birsey anlamadim ve sizin yardimlariniza kaldim en son... boyum : 1:80 Kilom : 72 simdiden tesekkurler...

Kullanıcı avatarı
Alhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Alhan » Ağustos 7th 2012, 23:23

ne biçim salonlar var ya arkadaşım senin cana yakın tecrübeli bir antrönre ihtiyacın var sana hareketleri doğru olarak göstericek , seni bu spora teşvik edicek vede sana bir program vericek değiştir gitsin salonu salon bile denmez o tür yerlere 20 lira ucuz diye gidiyosunuz öyle yerlere sonra forumlarda yardım arıyosunuz yapma allasen ya

kullaniciadiyok
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen kullaniciadiyok » Ağustos 8th 2012, 00:39

yurtdisinda yasiyorum haklisin daha fazla para verebilrdim hocasi olan 1 salona ama arada cok buyuk 1 fiyat farki olursa inan bana sende gitmezdin ben yillik 700 CHF oduyorum bahsettigin hocasi olan 1 salona gitmek isteseydim 1600 CHF ödeyecektim arada tam 900 Frank fark var ve inan sadece hocasi oldugu icin ve bahsettigim hocada yilda sadece 3 defa ve yarim saat ilgileniyo onun disinda gittigim salonla hic 1 farki yok tek far var aslinda sun gittigim salonda sauna , hamam ve solarium fiyatin icinde eger pahali olan yere gitseydim bu 3 sey icin ekstra ucret odemek zorunda kalicaktim onun disinda fitness aletleri olsun salonun ferahligi olsun hersey ayni... oyuzden foruma yazdim...

Kullanıcı avatarı
Alhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Alhan » Ağustos 8th 2012, 00:58

anlıyorum ama belli bir süre gittikten sonra sauna hamamı pek kullanmamaya başlıyorsun . forumdaki deneyimli arkaşlar boy - kilo ve spor geçmişini yazıcak olursan sana daha iyi yardımcı olabilirler

“Vücut Geliştirme Antrenman programları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir