Program İçin YARDIMM

Antrenman program teknikleri Program örnekleri ve sizin antrenman programlarınız .

Moderatör: murat tahan

EAHeryerde
Yeni Üye
Yeni Üye

Program İçin YARDIMM

Mesajgönderen EAHeryerde » Kasım 17th 2013, 19:03

Merhaba, Program için yardım istiyeceğim sizden.. Salondaki Hocamız Yetersiz yani kafasındaki mantığı şu; Öğretmiyimde diğer ay tekrar gelsin. Düşüncesi var az çok vucut geliştiren abilerim kardeşlerim sayesinde salonda bilgi ediniyorum ama kendime ayit bir programım yok 1.ayımın dolmasına 1 hafta var daha şuan sadece 1 gün ön kol arka kol diger gün Gögüs çalışıyorum Kendimi Tanıtayım , Daha önceden alt yapım var 1.75 boy 76 kilo şuan bench prees sehpada 15 bir tarafa 15 bir tarafa takıyorum + cubugun agırlıgı dambılda ön kolun bütün haraketlerini 12 kilo ile yapıyorum zbarda 10-10 takıyorum kendimden böyle bilgi verebilirim açıkcası forumda baktım iyi program bulamadım malesef fazla haraketli program istiyorum aslında eğer bilgili arkadaşlarımız varsa 2.ayım için bir program yazabilirlermi haraketlerin sırası ile yazsanız yeter. Forumda varsa program linki paylaşabilirsiniz gözden kaçırdıgım olabilir Teşekkür ederim şimdiden kolay gelsin.

sherpa123
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sherpa123 » Kasım 7th 2014, 10:24

Biraz profesyonel bir program arıyorsan bu program işine yarayabilir:
http://donusumnoktasi.com/Shortcut-To-S ... giris.html

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Kasım 7th 2014, 17:59

sherpa123 yazdı:Biraz profesyonel bir program arıyorsan bu program işine yarayabilir:
http://donusumnoktasi.com/Shortcut-To-S ... giris.html

Türkiyenin en iyi forum sitelerinden bir tanesi içerisinde sırf reklam amaçlı kayıt olmak ve bunu paylaşmak ,

Yüzsüzlüğün bu kadarı olsa gerek!!!

“Vücut Geliştirme Antrenman programları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir