Bu resim gerçek mi ??

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

oceans_166_
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen oceans_166_ » Aralık 20th 2008, 14:15

canariadog yazdı:
MoonStar yazdı:Markus Rühl bu spora geç başladı. hızlandırmak için takviyeler yapmYapısı daha çok endomorfidir ve yağlanmaya müsait bir durum<u varıdr. Bundan dolayı beslenmesi mükemel olmak zorundadır yoksa yarışmada ufak hatalar hemen hakemin gözüne yansır. Markus de diğer sporcular gibi beslenir bunun çok ayrı bir yöntemide yoktur. Markusun sorunu yağlarıyla ilgilidir. Bundan dolkayı sürekli metabolizmasını aktadır. İdmanları basittir. Ronnie-Jay yada Dorian Yates gibi karışık bir sistemi yoktur. Off sezonda bazen haftada 3 bazende haftada 4 gün çalışır. Temel egzersizler ve yan destekli egzersizlei uygular. Set arası bazaen molaları uzun yapar ve nefesini diğer sete hazırlar. Ağır çalışır maksimum tekrar yapar. Belki Mr.Olimpia'da göreceğin en basit sistemli çalışan sporculardan birisidir. Kişisel yapısı çok eğlenceli şaka yapmayı seven ve açık insandır. Sadece onun yanında doping konusunu açmayacaksın. bazen buna dayanamaz ve gülen yüzü öfkeye dönüşebilir.
Bir seminerde sporculardan birisi markusa doping hakkında soru sorar. Markus cevaben : "siz ne zamandır beslenme ve antrenmanları hallettiniz de bana şimdi doping sorunu sormaya hakkınız oluyor? beni anlamak istiyorsanız hayatıma bakın" dedikten sonra mikrofonu yere atıyor ve semineri terk ediyor. Bazende dennis wolf la bir seminerde göbek dansı yaparak show gerçekleştiriyor. Mobilya almaya gittiğinde mobilyaların üzerine zıplıyor ve kırılmazsa onu alıyor. Böyle anılarıda yaşamıda vardır.

Vallaha açıkçası markusun bu kadarını bilmiyordum.Peki bi sorum olacaktı gerçektende doping kullanmıyor diyebilirmiyiz?

Yani hakikatende kullanmıyor olabilir mi ?

ya sevgılı kardesım bu soruları gecelım... dopıng bu sporda o kutledekı adamlar ıcın olmazsa olmazı... yanı 2*2 4 edıyor bunu sormayın etut etmeyın artık... :D

Gray Wolf
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Gray Wolf » Aralık 20th 2008, 18:27

MoonStar yazdı:fotoda anormal görülen nedir? markus Rühl'ün hacimini kast ediyorsan markus un daha dehşet resimleride vardır. Şimdiye kadar Mr.Olimpiada gelmiş geçmiş omuz kaslarının en iyi 3 sporcusu arasında markus rühl almıştır. Bir diğeride Nasser El sonbaty dir. Bu adamlar hacim adamıdır. Hikayeleride bir o kadar ilginçtir.

Moonstar markus ve nasser ın uzun değilse kısaca biraz bilgi verirsen iyi olur.

muratkızmaz1970
Üye
Üye

Mesajgönderen muratkızmaz1970 » Aralık 20th 2008, 23:00

Gray Wolf yazdı:
MoonStar yazdı:fotoda anormal görülen nedir? markus Rühl'ün hacimini kast ediyorsan markus un daha dehşet resimleride vardır. Şimdiye kadar Mr.Olimpiada gelmiş geçmiş omuz kaslarının en iyi 3 sporcusu arasında markus rühl almıştır. Bir diğeride Nasser El sonbaty dir. Bu adamlar hacim adamıdır. Hikayeleride bir o kadar ilginçtir.

Moonstar markus ve nasser ın uzun değilse kısaca biraz bilgi verirsen iyi olur.

Sitede olmayan adamlar neyin bilgisini verecek? Markus ve Nasser zaten iyi bilinen ve bu işin kompedanı adamlar. Onların hayatı ve hikayeleri zaten biliniyor. Neyi istiyosun ki ??

oceans_166_
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen oceans_166_ » Aralık 20th 2008, 23:24

murat kızmaz ama kızmıs gray wolf a... ataga gecmıs...:D neyı ıstıosun ne soruyosun...:D ahh ahh ... munzer ın yazısına kızmıs olsa gerek...

canariadog
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen canariadog » Aralık 21st 2008, 14:09

oceans_166_ yazdı:
canariadog yazdı:
MoonStar yazdı:Markus Rühl bu spora geç başladı. hızlandırmak için takviyeler yapmYapısı daha çok endomorfidir ve yağlanmaya müsait bir durum<u varıdr. Bundan dolayı beslenmesi mükemel olmak zorundadır yoksa yarışmada ufak hatalar hemen hakemin gözüne yansır. Markus de diğer sporcular gibi beslenir bunun çok ayrı bir yöntemide yoktur. Markusun sorunu yağlarıyla ilgilidir. Bundan dolkayı sürekli metabolizmasını aktadır. İdmanları basittir. Ronnie-Jay yada Dorian Yates gibi karışık bir sistemi yoktur. Off sezonda bazen haftada 3 bazende haftada 4 gün çalışır. Temel egzersizler ve yan destekli egzersizlei uygular. Set arası bazaen molaları uzun yapar ve nefesini diğer sete hazırlar. Ağır çalışır maksimum tekrar yapar. Belki Mr.Olimpia'da göreceğin en basit sistemli çalışan sporculardan birisidir. Kişisel yapısı çok eğlenceli şaka yapmayı seven ve açık insandır. Sadece onun yanında doping konusunu açmayacaksın. bazen buna dayanamaz ve gülen yüzü öfkeye dönüşebilir.
Bir seminerde sporculardan birisi markusa doping hakkında soru sorar. Markus cevaben : "siz ne zamandır beslenme ve antrenmanları hallettiniz de bana şimdi doping sorunu sormaya hakkınız oluyor? beni anlamak istiyorsanız hayatıma bakın" dedikten sonra mikrofonu yere atıyor ve semineri terk ediyor. Bazende dennis wolf la bir seminerde göbek dansı yaparak show gerçekleştiriyor. Mobilya almaya gittiğinde mobilyaların üzerine zıplıyor ve kırılmazsa onu alıyor. Böyle anılarıda yaşamıda vardır.

Vallaha açıkçası markusun bu kadarını bilmiyordum.Peki bi sorum olacaktı gerçektende doping kullanmıyor diyebilirmiyiz?

ya sevgılı kardesım bu soruları gecelım... dopıng bu sporda o kutledekı adamlar ıcın olmazsa olmazı... yanı 2*2 4 edıyor bunu sormayın etut etmeyın artık... :D

Bir şansımı deneyim dedim,belki ''yok o vücut natural'' dersiniz diye bekledim. :)

Yokmu bu sporu hakkıyla şöyle yapan yahu bir tanemi yok :???:

jevric
VIP
VIP

Mesajgönderen jevric » Aralık 21st 2008, 14:22

Naturel imkansız. Naturel yarışmacı yok zaten.

oceans_166_
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen oceans_166_ » Aralık 21st 2008, 18:39

canariadog yazdı:
oceans_166_ yazdı:
canariadog yazdı:

Bir şansımı deneyim dedim,belki ''yok o vücut natural'' dersiniz diye bekledim. :)

Yokmu bu sporu hakkıyla şöyle yapan yahu bir tanemi yok :???:

vardır muhakkak... ama hangı olceulerde oldugu onemlıdır... sen yurt dısında derece yapan sporcular arasıdna oyle naturellık falan arama fazla.. bulamazsın...

seyfullah
Üye
Üye

Mesajgönderen seyfullah » Aralık 23rd 2008, 15:58

niye gerçek olmasın ki..anormal bir şey yok

FFG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen FFG » Aralık 23rd 2008, 16:07

ya markus cok sempatik adam ama saka yaparken dikkat etmek lazim dover valla :)

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir