Ben inanmadım bu arnold olabilirmi

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Mayıs 5th 2008, 15:53

bu konu o kadar çok açıldıki herhalde bazılarını çileden çıkaracak şekle gelmiştir.
Arnold un şimdiki hali değildir. Geçirdiği ameliyat ve idmansız beslenmesiz bir zaman da şekillendiği vücut halidir. Şu an Arnold resimdeki halde değildir. Terminatör3 filmine baktıysanız anlayacaksınızdır. Bu resim Terminator3 filmini çevirmeden önce çekilmişti. Daha sonra sağlığına kavuştu ve terminatör için ortalama 8-10 ay idman yaptı ve güzel form elde ederek filimde oynadı.
Eskiden kalan sporcuların vücutları hala formunda durur vaziyettedir. Arnold bu resimde kötü yakalandı ama basın açıklamasında yorum dahi yapmadan geçti gitti ve formunu düzeltti.
Bugün Dave draper, Serge nubret, Sergio Oliva, Frank Zane, Lou Ferrigno gibi o yılların ideal sporcuları hala formundadır.

Topper Harley
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Topper Harley » Ağustos 9th 2008, 13:45

Peki sizce kaç ayda toparlar vücudu sıkı bir çalışmayla?:D

tarkan_canl
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen tarkan_canl » Ağustos 9th 2008, 22:53

Unutmayınız ki her çıkışın bir inişi vardır. Araya birde politika girince Arnold sönüverdi tabii ki.

oceans_166_
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen oceans_166_ » Ağustos 10th 2008, 03:03

adam toparladı bıle... bu 3-4sene oncekı halı...sımdı sert bı vucudu var... daha 1-2 gun once bı gazetede gordum...o zmnlar bı rahatsızlık gecırmıstı yada bı kaza falan olmustu spor yapamadı uzun sure... o yuzden bozulmustu seklı... ama cok eskıdı su an baya saglam kısaca...

ato_razor
Üye
Üye

Mesajgönderen ato_razor » Şubat 16th 2009, 17:02

ya ben bir resmini gördüm aynı yerde ve cok farklıydı bu kadar sarkmıs durmuyordu bu resimler california valisi olmadan önce seçimden önce yani çekilmiş orjinalini arastırın netten bence photoshop tabiki yasının vermiş oldugu birsey var ama bu kadar değil

CapsLock
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen CapsLock » Şubat 16th 2009, 17:24

"Hayat boyu spor"
Boşuna slogan olmamış :)

teknikeser
Üye
Üye

Mesajgönderen teknikeser » Mayıs 7th 2009, 15:13

Pavol Jablonicky yazdı:
sarkmak nedir yahu. balkondan sarkmak mı bu.. yok öle bir şey

sen rahat rahat sporunu yap.. bir de body ile uğraşıp da yaşlı iken de bırakmayanların vücutlarını merak ediyorsan frank zane yaz google'a görsellerde ara. bak bakalım kaç yaşında nasıl bir fiziğe sahip olunabiliniomuş

İşte Frank ZANE

[img][img]http://img222.imageshack.us/img222/8572/frankzane.jpg[/img][/img]

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Mayıs 7th 2009, 17:46

100 kere 500 kere helal olsun...

bigtrabil
Üye
Üye

Mesajgönderen bigtrabil » Mayıs 8th 2009, 11:08

Yaww bu soruları soran kişiler kim hakkaten merak ediyorum . Yav bu soruyu sorarken hiç mantık kurmuyomusunuz hiçmi düşünmüyosunuz Bu adam 70 inde nerdeyse ve plaj yada havuz kenarında çekilmiş bir resim onuda geçtim iyi bir vucudu olan bir kimsenin bile yanlış yada habersiz bir fotoğrafını çekin ki bu resim öyle olduğu kabak gibi meydanda vucudu fena değilse bile bu resime çok kötü yansıyabilir. yani şu resimdekinden arnoldun daha iyi olduğu kesindir ama onun yaşındakilerin bir çoğu burakın yüzmeyi hele hele spordan bu kadar uzak Türkiyemizde altlarına yapıyolar merdiven çıkamıyo inemiyo doğru dürüst konuşamıyo, vucutlarını hiç söylemeyim isterseniz elbiseliykende belli oluyo zaten. Vücut geliştirmeyle uğraşan insanların büyük bir çoğunluğu daha iyi şartlarda yaşayan beslenmeleri daha iyi olan eğitimleride ortalamaya göre daha yüksek olan kişiler olduğu kesin ve bu insanlar göz göre göre ilerde vücutlarının sarkacağını bilerek spor yaptığınımı düşünüyosunuz. Aklıbaşında adam spor yapar beslenmesine dikkat eder, Haa imkanı parası zamanı varsa tabii......... Hertürlü imkanı olmasına rağmen evinin elektronik gereçlerinden tutunda mobilyasına arabasının döşemesinden çelik jant ına kadar süper özen gösterebilen ve bu imkanlara sahip olup kendisine gün içinde ne bulursa onu yiyen ne beslenmesine ne uykuya dikkat eden açıkçası kendi sağlığı umrunda bile olmayıp arabasının kaportasında en ufak göçme olup onu o hafta içinde yaptırmadan rahat edemeyen tipler de aptal dır. Yaww sen önce kendi vücudunun motoruna kendi karburotörüne kendi kaportana özen göster araba, ev 3. hatta 5. sırada gelir. İstediğin kadar paran şöhrein olsun yapacağın şeyler bir yere kadar sınırlıdır. Herkezin miğdesinin bir kapasitesi var. daha fazlasını miğde almıyo zaten.

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir