alexei lesukov - aralık 09

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Şubat 17th 2010, 10:51

SRHT DMRTŞ yazdı:Aaaaa senin haberin yok mu :) ben hepinizi oyuna getirdim... Sen hala işin ciddiyetindesin o konuyu okumadın sanırım son msjlarda işin şaka olduğunu herkesi tribe soktugum için özür dilediğimi okumadığın belli...
8-)

gosman
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen gosman » Şubat 17th 2010, 12:41

ya yemişim simetrisini
elemandaki o kanat yeter uçmasına semalarda gezmesine
bu adamla bi sparring yapcan hacı olursun direk ;)

Muhteris
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhteris » Şubat 17th 2010, 19:48

SRHT DMRTŞ yazdı:Aaaaa senin haberin yok mu :) ben hepinizi oyuna getirdim... Sen hala işin ciddiyetindesin o konuyu okumadın sanırım son msjlarda işin şaka olduğunu herkesi tribe soktugum için özür dilediğimi okumadığın belli...

Desene saf gibi inanmışız :) anlatımın çok güzel ve gerçekçiydi, eline ne geçti orasını bilmiyorum :)

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Şubat 17th 2010, 22:06

Kür yapma düşüncesinde olan yeni yetişen gençlere ve kankalarımıza ders vermek - korkutmak amacıyla yaptık...

HULK_BG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HULK_BG » Şubat 17th 2010, 22:23

SRHT DMRTŞ yazdı:Kür yapma düşüncesinde olan yeni yetişen gençlere ve kankalarımıza ders vermek - korkutmak amacıyla yaptık...

Şuna inan vurucak adam yine vuruyor zarar marar hiç dinlemiyor anlatıyosun adam yine kendi bildiğini yapıyor nato kafa nato mermer anlıcan dogal yapmak milletin işine gelmiyor ne yiyim diyor diorum kahvaltıda 7-8 tane yumurta beyazı ye daha yeni başladım söze adamın gözleri fal taşı gibi oluyor peki kaç ayda böle kocaman olurum filan diyor diorum çok saglam beslenmeyle yıllarını alır adamlar yuh dio bide senle dalga geçmeye başlıyolar düşün artık bilen biliyor biz yine natural dewamda bu adamlara laf anlamakla artık dilimizde tüy bitti biz ne kadar kendimizi insanlara dogruları ögretmek istesekte görüyosun...

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Şubat 18th 2010, 09:03

HULK_BG yazdı:
SRHT DMRTŞ yazdı:Kür yapma düşüncesinde olan yeni yetişen gençlere ve kankalarımıza ders vermek - korkutmak amacıyla yaptık...

Şuna inan vurucak adam yine vuruyor zarar marar hiç dinlemiyor anlatıyosun adam yine kendi bildiğini yapıyor nato kafa nato mermer anlıcan dogal yapmak milletin işine gelmiyor ne yiyim diyor diorum kahvaltıda 7-8 tane yumurta beyazı ye daha yeni başladım söze adamın gözleri fal taşı gibi oluyor peki kaç ayda böle kocaman olurum filan diyor diorum çok saglam beslenmeyle yıllarını alır adamlar yuh dio bide senle dalga geçmeye başlıyolar düşün artık bilen biliyor biz yine natural dewamda bu adamlara laf anlamakla artık dilimizde tüy bitti biz ne kadar kendimizi insanlara dogruları ögretmek istesekte görüyosun...

Çoluk çocuk soru sorunca cevaplamıyorum ancak gerçekten bu iş ile biraz ilgileniyorsa ve hevesli görürsem biraz anlatıyorum yapması gerekenleri... Madem kür soruyorlar yaz kardeşim dünyanın kaç bucak olduğunu görsün işte ozaman ömür boyu natural yapar... Yoksa sen nekadar anlatırsan anlat illa birgün kür yapacaktır...

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Şubat 18th 2010, 10:14

yapan kendine yapar:biz zararlarını anlatalalım gerisini kendileri bilirler.

bbktpmynktpays
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen bbktpmynktpays » Aralık 24th 2011, 10:12

axiom yazdı:steroid varmıdır?

:) yorum yok :D

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir