Olegas Zuras

IFBB Profesyonel vücutçuların resim galerileri. burda bütün profesyonellerin resimlerini görebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Eylül 18th 2010, 17:23

trust ve misericordia tespitlerinize katılmadan edemeyeceğim.

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Eylül 18th 2010, 20:52

Hamdullah Aykutluya saygımız sonsuz definasyonunada hayranız.. Gel gelelim görünen köy klavuz istemez. Münzer definasyon konusunda çok farklıdır. Belki esnetik bir vücudu yok hamdullah aykutlu gibi fakat bütün vücudu kasap bıçağıyla kesilmiş gibidir.

HULK_BG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HULK_BG » Eylül 18th 2010, 23:03

:-) :shock:

BBuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BBuilder » Eylül 18th 2010, 23:32

HULK_BG yazdı:münzer gelmiş geçmiş bence en define adamdır ayrıca vücudu gayette estetik duruyor ronnie'de hem kütle hemde derinlik anlamında çok iyidir, şuan jay cutlerda çok fena olmuş ama bende münzerin yeri farklıdır... Huzur içinde uyu büyük üstat...

Hacim ve derinlik bakımından ve kas kütlesi olarak tabiki herkesten ilerde olan Kai Greene dir . Bunu şuanki tüm vücutcular bilir :) Ama Ronniede iyidir :) Big Ronnie :)

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Eylül 20th 2010, 03:44

Kimsenin vücudunun şekli şemali aslında bizi ilgilendirmez bize faydası yok. Zira profesyonel vücutçular takip edilirken onlardan bişeyler kapmak bize yarar sağlamalarını beklemek gereklidir. Anreas Münzerden konu açılmışken belirtmek istiyorum EKTOMORF yapılı kişiler onun çalışma programlarına çok dikkat etmeli.. Kendisi sek bir ektomorftur. Biraz söz etmek gerekirse antremanıyla ilgili. Çok yüksek tekrarlar yapmaktadır. Bu vücut geliştirme camiasında konuşulmayan bir tekrar sayısı.. 30 tekrardan bahsediyorum.. Fakat tekrarları saymıyor. Ondan ziyede normal bir ağırlığı tükenene kadar çalışıyor ve tek set. Diğer bir özellik ise bir bölgeye fazla hareket uyguluyor. Örnek

SIRT
Barfkis 1 x Maks
Barbell Rowing 1 x 25
Dumbel Row 1 x 25
Pulldown 1 x 25
Deadlift 1 x 25
Karına Çekme 1 x 25
T- Bar Rowing 1 x 25
Sehpada Çekiş 1 x 25

HULK_BG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HULK_BG » Eylül 20th 2010, 22:02

dostum münzer bu sistemi uygulamışda 12 ayın 12' sindede define ilaçlı ektomorf arkadaşlara dikkate alın diyosunda bunlarıda düşünmek gerekli:)

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Eylül 20th 2010, 22:16

Ektomorfların bazıları normal antreman programlarına uyum sağlayamıyorlar. Ağır çalışmak tekrarları az tutmak sitresi elden bırakmamak onları normal bir kişiye göre daha fazla yoruyor gün boyu bitkinlik ve sonucu overtraining'de yol açabiliyor. Ben bunu kesin uygulayın demiyorum ama denemekten zarar görmez kimse özellikle bahsettiğim ektomorfların ileri seviyeleri için. Yani bunun ilaçla falan bi ilgisi yok ben münzerin programını verdim gidip adam aynısı uygulayacak diye bişey yok 103 kglık birisi sonuçta münzer. 4 hareket seçer 20 tekrar 2 set yapar. Alternatif oluşturabilir.

“IFBB Profesyonel vücutçuların Resim galerileri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir